Επόμενος Αγώνας VS Östersunds FK
Array
(
    [0] => 399
    [1] => 439
    [2] => 429
)

To αγωνιστικό πρόγραμμα των Τμημάτων Υποδομής

Οι …μεγάλοι τελείωσαν, οι μικροί συνεχίζουν τη δράση, με ΕΠΣΜ, Champions Cup, Fair Play Cup και φιλικά παιχνίδια.

19.05.2017

Αναλυτικά οι αγώνες όλων των τμημάτων Υποδομής για το Σάββατο 20 και την Κυριακή 21 Μαϊου έχουν ως εξής:

 

Κ20

Ρεπό

Κ17

Ρεπό

Κ15

Ρεπό

Κ14

Σάντος (02’) – ΠΑΟΚ το Σάββατο 20.05 στις 10.30 στο γήπεδο Τριανδρίας (ΕΠΣΜ) και

ΠΑΟΚ – Αστέρας Αμπελοκήπων (03’) το Σάββατο 20.05 στις 14.00 στο γήπεδο Μίκρας (ΕΠΣΜ)

Κ13

ΠΑΟΚ – Κεραυνός Αγγελοχωρίου (04’) το Σάββατο 20.05 στις 10.30 στο γήπεδο Αγίου Γεωργίου (ΕΠΣΜ)

Κ12

Τουρνουά στην Αλεξανδρούπολη το Σάββατο 20.05

Κ11

Εθνικός Λαγηνών (04’-05’) – ΠΑΟΚ το Σάββατο 20.05 στις 10.00 στο γήπεδο Λεόντων (ΕΠΣΜ) και

ΠΑΟΚ – ΑΕ Φαλήρου (04’-05’) την Κυριακή 21.05 στις 15.00 στα γήπεδα Planet (Fair Play Cup)

K10

ΠΑΟΚ – Απόλλων Καλαμαριάς (06’) το Σάββατο 20.05 στις 11.00 στα γήπεδα Planet (Fair Play Cup) και

ΠΑΟΚ – Αχιλλέας Τριανδρίας (06’) το Σάββατο 20.05 στις 09.00 στα γήπεδα Champions (Champions Cup)

Κ9

Τουρνουά στον Εθνικό Μετεώρων το Σάββατο 20.05 και

ΠΑΟΚ – ΠΑΟΔ (06’) το Σάββατο 20.05 στις 12.00 στα γήπεδα Champions (Champions Cup)

K8

Τουρνουά στην Φρανκφούρτη (Οφενμπαχ) το Σάββατο 20.05 και την Κυριακή 21.05

Κ7

ΠΑΟΚ – Ηρακλής Αμπελοκήπων (09’) την Κυριακή 21.05 στις 10.20 στο γήπεδο Μακεδονικού (φιλικό)

Κ6

ΠΑΟΚ – Ελλήσπονταος Κριθίας (10’) την Κυριακή 21.05 στις 11.00 στο γήπεδο Μακεδονικού (φιλικό)

Σχετικά Νέα

To αγωνιστικό πρόγραμμα των Τμημάτων Υποδομής

Οι …μεγάλοι τελείωσαν, οι μικροί συνεχίζουν τη δράση, με ΕΠΣΜ, Champions Cup, Fair Play Cup και φιλικά παιχνίδια.

19.05.2017

Αναλυτικά οι αγώνες όλων των τμημάτων Υποδομής για το Σάββατο 20 και την Κυριακή 21 Μαϊου έχουν ως εξής:

 

Κ20

Ρεπό

Κ17

Ρεπό

Κ15

Ρεπό

Κ14

Σάντος (02’) – ΠΑΟΚ το Σάββατο 20.05 στις 10.30 στο γήπεδο Τριανδρίας (ΕΠΣΜ) και

ΠΑΟΚ – Αστέρας Αμπελοκήπων (03’) το Σάββατο 20.05 στις 14.00 στο γήπεδο Μίκρας (ΕΠΣΜ)

Κ13

ΠΑΟΚ – Κεραυνός Αγγελοχωρίου (04’) το Σάββατο 20.05 στις 10.30 στο γήπεδο Αγίου Γεωργίου (ΕΠΣΜ)

Κ12

Τουρνουά στην Αλεξανδρούπολη το Σάββατο 20.05

Κ11

Εθνικός Λαγηνών (04’-05’) – ΠΑΟΚ το Σάββατο 20.05 στις 10.00 στο γήπεδο Λεόντων (ΕΠΣΜ) και

ΠΑΟΚ – ΑΕ Φαλήρου (04’-05’) την Κυριακή 21.05 στις 15.00 στα γήπεδα Planet (Fair Play Cup)

K10

ΠΑΟΚ – Απόλλων Καλαμαριάς (06’) το Σάββατο 20.05 στις 11.00 στα γήπεδα Planet (Fair Play Cup) και

ΠΑΟΚ – Αχιλλέας Τριανδρίας (06’) το Σάββατο 20.05 στις 09.00 στα γήπεδα Champions (Champions Cup)

Κ9

Τουρνουά στον Εθνικό Μετεώρων το Σάββατο 20.05 και

ΠΑΟΚ – ΠΑΟΔ (06’) το Σάββατο 20.05 στις 12.00 στα γήπεδα Champions (Champions Cup)

K8

Τουρνουά στην Φρανκφούρτη (Οφενμπαχ) το Σάββατο 20.05 και την Κυριακή 21.05

Κ7

ΠΑΟΚ – Ηρακλής Αμπελοκήπων (09’) την Κυριακή 21.05 στις 10.20 στο γήπεδο Μακεδονικού (φιλικό)

Κ6

ΠΑΟΚ – Ελλήσπονταος Κριθίας (10’) την Κυριακή 21.05 στις 11.00 στο γήπεδο Μακεδονικού (φιλικό)

Σχετικά Νέα

To αγωνιστικό πρόγραμμα των Τμημάτων Υποδομής

Οι …μεγάλοι τελείωσαν, οι μικροί συνεχίζουν τη δράση, με ΕΠΣΜ, Champions Cup, Fair Play Cup και φιλικά παιχνίδια.

19.05.2017

Αναλυτικά οι αγώνες όλων των τμημάτων Υποδομής για το Σάββατο 20 και την Κυριακή 21 Μαϊου έχουν ως εξής:

 

Κ20

Ρεπό

Κ17

Ρεπό

Κ15

Ρεπό

Κ14

Σάντος (02’) – ΠΑΟΚ το Σάββατο 20.05 στις 10.30 στο γήπεδο Τριανδρίας (ΕΠΣΜ) και

ΠΑΟΚ – Αστέρας Αμπελοκήπων (03’) το Σάββατο 20.05 στις 14.00 στο γήπεδο Μίκρας (ΕΠΣΜ)

Κ13

ΠΑΟΚ – Κεραυνός Αγγελοχωρίου (04’) το Σάββατο 20.05 στις 10.30 στο γήπεδο Αγίου Γεωργίου (ΕΠΣΜ)

Κ12

Τουρνουά στην Αλεξανδρούπολη το Σάββατο 20.05

Κ11

Εθνικός Λαγηνών (04’-05’) – ΠΑΟΚ το Σάββατο 20.05 στις 10.00 στο γήπεδο Λεόντων (ΕΠΣΜ) και

ΠΑΟΚ – ΑΕ Φαλήρου (04’-05’) την Κυριακή 21.05 στις 15.00 στα γήπεδα Planet (Fair Play Cup)

K10

ΠΑΟΚ – Απόλλων Καλαμαριάς (06’) το Σάββατο 20.05 στις 11.00 στα γήπεδα Planet (Fair Play Cup) και

ΠΑΟΚ – Αχιλλέας Τριανδρίας (06’) το Σάββατο 20.05 στις 09.00 στα γήπεδα Champions (Champions Cup)

Κ9

Τουρνουά στον Εθνικό Μετεώρων το Σάββατο 20.05 και

ΠΑΟΚ – ΠΑΟΔ (06’) το Σάββατο 20.05 στις 12.00 στα γήπεδα Champions (Champions Cup)

K8

Τουρνουά στην Φρανκφούρτη (Οφενμπαχ) το Σάββατο 20.05 και την Κυριακή 21.05

Κ7

ΠΑΟΚ – Ηρακλής Αμπελοκήπων (09’) την Κυριακή 21.05 στις 10.20 στο γήπεδο Μακεδονικού (φιλικό)

Κ6

ΠΑΟΚ – Ελλήσπονταος Κριθίας (10’) την Κυριακή 21.05 στις 11.00 στο γήπεδο Μακεδονικού (φιλικό)