Επόμενος Αγώνας VS Ατρόμητος
Array
(
    [0] => 4867
    [1] => 429
    [2] => 189
    [3] => 439
    [4] => 428
    [5] => 433
    [6] => 399
)

Το αγωνιστικό πρόγραμμα των Τμημάτων Υποδομής

Αθήνα και ΑΕΚ έχει το πρόγραμμα για την Κ20, Λάρισα για την Κ17 και ρεπό για την Κ15.

03.11.2017

Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα αγώνων όλων των Τμημάτων Υποδομής του ΠΑΟΚ για το Σάββατο 4 και την Κυριακή 5 Νοεμβρίου:

 

Κ20

ΑΕΚ – ΠΑΟΚ την Κυριακή 05.11 στις 11.30 στο γήπεδο Γαλατσίου (Super League)

Κ17

AΕΛ – ΠΑΟΚ το Σάββατο 04.11 στις 13.00 στο γήπεδο Αγιάς (Super League)

Κ15

Ρεπό

Κ14

ΠΑΟΚ – Αγροτικός Αστέρας (03’) το Σάββατο 04.11 στις 15.00 στο γήπεδο Μίκρας (ΕΠΣΜ)

Κ13

Απόλλων Καλαμαριάς (04’) – ΠΑΟΚ το Σάββατο 04.11 στις 18.00 στο γήπεδο Μίκρας (ΕΠΣΜ)

Κ12

ΠΑΟΚ – Ποσειδώνας Καλαμαριάς (05΄) το Σάββατο 04.11 στις 16.30 στο γήπεδο Μίκρας (ΕΠΣΜ)

Κ11

Πυρσός Θεσσαλονίκης (07’) – ΠΑΟΚ το Σάββατο 04.11 στις 10.00 στα γήπεδα Planet (Fair Play Cup) και

ΠΑΟΚ – Ποσειδώνας Καλαμαριάς (06΄) την Κυριακή 05.11 στις 09.00 στα γήπεδα Planet (Fair Play Cup)

Κ10

ΠΑΟΚ – Πρωτέας Ευόσμου (07’) την Κυριακή 05.11 στις 12.00 στα γήπεδα Champuions (Champions Cup)

Κ9

ΠΑΟΚ – Αρσακλής (09’) το Σάββατο 04.11 στις 10.00 στα γήπεδα Champions (Champions Cup)

Κ8

ΠΑΟΚ – ΧΑΝΘ (09’) το Σάββατο 04.11 στις 13.00 στα γήπεδα Champions (Champions Cup)

Κ7-Κ6

ΠΑΟΚ – ΧΑΝΘ το Σάββατο 04.11 στις 09.00 στα γήπεδα Champions (Champions Cup) και

ΠΑΟΚ – Toumpa FC την Κυριακή 05.11 στις 12.00 στο γήπεδο Μακεδονικού (Makedonikos Cup)

Σχετικά Νέα

Το αγωνιστικό πρόγραμμα των Τμημάτων Υποδομής

Αθήνα και ΑΕΚ έχει το πρόγραμμα για την Κ20, Λάρισα για την Κ17 και ρεπό για την Κ15.

03.11.2017

Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα αγώνων όλων των Τμημάτων Υποδομής του ΠΑΟΚ για το Σάββατο 4 και την Κυριακή 5 Νοεμβρίου:

 

Κ20

ΑΕΚ – ΠΑΟΚ την Κυριακή 05.11 στις 11.30 στο γήπεδο Γαλατσίου (Super League)

Κ17

AΕΛ – ΠΑΟΚ το Σάββατο 04.11 στις 13.00 στο γήπεδο Αγιάς (Super League)

Κ15

Ρεπό

Κ14

ΠΑΟΚ – Αγροτικός Αστέρας (03’) το Σάββατο 04.11 στις 15.00 στο γήπεδο Μίκρας (ΕΠΣΜ)

Κ13

Απόλλων Καλαμαριάς (04’) – ΠΑΟΚ το Σάββατο 04.11 στις 18.00 στο γήπεδο Μίκρας (ΕΠΣΜ)

Κ12

ΠΑΟΚ – Ποσειδώνας Καλαμαριάς (05΄) το Σάββατο 04.11 στις 16.30 στο γήπεδο Μίκρας (ΕΠΣΜ)

Κ11

Πυρσός Θεσσαλονίκης (07’) – ΠΑΟΚ το Σάββατο 04.11 στις 10.00 στα γήπεδα Planet (Fair Play Cup) και

ΠΑΟΚ – Ποσειδώνας Καλαμαριάς (06΄) την Κυριακή 05.11 στις 09.00 στα γήπεδα Planet (Fair Play Cup)

Κ10

ΠΑΟΚ – Πρωτέας Ευόσμου (07’) την Κυριακή 05.11 στις 12.00 στα γήπεδα Champuions (Champions Cup)

Κ9

ΠΑΟΚ – Αρσακλής (09’) το Σάββατο 04.11 στις 10.00 στα γήπεδα Champions (Champions Cup)

Κ8

ΠΑΟΚ – ΧΑΝΘ (09’) το Σάββατο 04.11 στις 13.00 στα γήπεδα Champions (Champions Cup)

Κ7-Κ6

ΠΑΟΚ – ΧΑΝΘ το Σάββατο 04.11 στις 09.00 στα γήπεδα Champions (Champions Cup) και

ΠΑΟΚ – Toumpa FC την Κυριακή 05.11 στις 12.00 στο γήπεδο Μακεδονικού (Makedonikos Cup)

Σχετικά Νέα

Το αγωνιστικό πρόγραμμα των Τμημάτων Υποδομής

Αθήνα και ΑΕΚ έχει το πρόγραμμα για την Κ20, Λάρισα για την Κ17 και ρεπό για την Κ15.

03.11.2017

Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα αγώνων όλων των Τμημάτων Υποδομής του ΠΑΟΚ για το Σάββατο 4 και την Κυριακή 5 Νοεμβρίου:

 

Κ20

ΑΕΚ – ΠΑΟΚ την Κυριακή 05.11 στις 11.30 στο γήπεδο Γαλατσίου (Super League)

Κ17

AΕΛ – ΠΑΟΚ το Σάββατο 04.11 στις 13.00 στο γήπεδο Αγιάς (Super League)

Κ15

Ρεπό

Κ14

ΠΑΟΚ – Αγροτικός Αστέρας (03’) το Σάββατο 04.11 στις 15.00 στο γήπεδο Μίκρας (ΕΠΣΜ)

Κ13

Απόλλων Καλαμαριάς (04’) – ΠΑΟΚ το Σάββατο 04.11 στις 18.00 στο γήπεδο Μίκρας (ΕΠΣΜ)

Κ12

ΠΑΟΚ – Ποσειδώνας Καλαμαριάς (05΄) το Σάββατο 04.11 στις 16.30 στο γήπεδο Μίκρας (ΕΠΣΜ)

Κ11

Πυρσός Θεσσαλονίκης (07’) – ΠΑΟΚ το Σάββατο 04.11 στις 10.00 στα γήπεδα Planet (Fair Play Cup) και

ΠΑΟΚ – Ποσειδώνας Καλαμαριάς (06΄) την Κυριακή 05.11 στις 09.00 στα γήπεδα Planet (Fair Play Cup)

Κ10

ΠΑΟΚ – Πρωτέας Ευόσμου (07’) την Κυριακή 05.11 στις 12.00 στα γήπεδα Champuions (Champions Cup)

Κ9

ΠΑΟΚ – Αρσακλής (09’) το Σάββατο 04.11 στις 10.00 στα γήπεδα Champions (Champions Cup)

Κ8

ΠΑΟΚ – ΧΑΝΘ (09’) το Σάββατο 04.11 στις 13.00 στα γήπεδα Champions (Champions Cup)

Κ7-Κ6

ΠΑΟΚ – ΧΑΝΘ το Σάββατο 04.11 στις 09.00 στα γήπεδα Champions (Champions Cup) και

ΠΑΟΚ – Toumpa FC την Κυριακή 05.11 στις 12.00 στο γήπεδο Μακεδονικού (Makedonikos Cup)