Επόμενος Αγώνας VS Πανιώνιος
Array
(
    [0] => 399
    [1] => 4867
    [2] => 429
    [3] => 439
    [4] => 428
    [5] => 433
)

Το αγωνιστικό πρόγραμμα των Τμημάτων Υποδομής

Η Κ20 ξεκουράζεται, η Κ17 υποδέχεται την Ξάνθη, η Κ15 τα Γιάννινα.

10.11.2017

Δείτε αναλυτικά τους αγώνες όλων των τμημάτων για το Σάββατο 11 και την Κυριακή 12 Νοεμβρίου:

Κ20

Ρεπό

Κ17

ΠΑΟΚ – Ξάνθη το Σάββατο 11.11 στις 13.30 στα γήπεδα Λώλας (Super League) και

ΠΑΟΚ – Κεραυνός Κολχικού (02’) το Σάββατο 11.11 στις 10.00 στα γήπεδα Μάττα (ΕΠΣΜ)

Κ15

ΠΑΟΚ – ΠΑΣ Γιάννινα την Κυριακή 12.11 στις 13.30 στα γήπεδα Λώλας (Super League)

Κ14

Μπέμπηδες (03’) – ΠΑΟΚ την Κυριακή 12.11 στις 15.00 στο γήπεδο Αγ. Γεωργίου (ΕΠΣΜ)

Κ13

Αγροτικός Αστέρας (04’) – ΠΑΟΚ το Σάββατο 11.11 στις 12.00 στο γήπεδο Μίκρας (ΕΠΣΜ)

Κ12

ΠΑΟΚ – Μαραθώνας (05’) το Σάββατο 11.11 στις 09.00 στο γήπεδο Μίκρας (ΕΠΣΜ)

Κ11

ΠΑΟΚ – Αρης (07’) το Σάββατο 11.11 στις 10.00 στα γήπεδα Planet (Fair Play Cup) και

ΠΑΟΚ – Ελπίδα Τούμπας (06’) την Κυριακή 12.11 στις 09.00 στα γήπεδα Planet (Fair Play Cup)

K10

ΠΑΟΚ – Μακεδονικός (07’) το Σάββατο 11.11 στις 12.00 στο γήπεδο Μακεδονικού (φιλικό)

Κ9

ΠΑΟΚ – Ελπίδες Χαλκιδικής το Σάββατο 11.11 στις 10.00 στα γήπεδα Champions (Champions Cup)

Κ8

ΠΑΟΚ – ΑΕ Πυλαίας (09’) το Σάββατο 11.11 στις 16.00 στα γήπεδα Champions (Champions Cup)

K7-Κ6

ΠΑΟΚ – Αγιαξ το Σάββατο 11.11 στις 09.00 στα γήπεδα Champions (Champions Cup)

Σχετικά Νέα

Το αγωνιστικό πρόγραμμα των Τμημάτων Υποδομής

Η Κ20 ξεκουράζεται, η Κ17 υποδέχεται την Ξάνθη, η Κ15 τα Γιάννινα.

10.11.2017

Δείτε αναλυτικά τους αγώνες όλων των τμημάτων για το Σάββατο 11 και την Κυριακή 12 Νοεμβρίου:

Κ20

Ρεπό

Κ17

ΠΑΟΚ – Ξάνθη το Σάββατο 11.11 στις 13.30 στα γήπεδα Λώλας (Super League) και

ΠΑΟΚ – Κεραυνός Κολχικού (02’) το Σάββατο 11.11 στις 10.00 στα γήπεδα Μάττα (ΕΠΣΜ)

Κ15

ΠΑΟΚ – ΠΑΣ Γιάννινα την Κυριακή 12.11 στις 13.30 στα γήπεδα Λώλας (Super League)

Κ14

Μπέμπηδες (03’) – ΠΑΟΚ την Κυριακή 12.11 στις 15.00 στο γήπεδο Αγ. Γεωργίου (ΕΠΣΜ)

Κ13

Αγροτικός Αστέρας (04’) – ΠΑΟΚ το Σάββατο 11.11 στις 12.00 στο γήπεδο Μίκρας (ΕΠΣΜ)

Κ12

ΠΑΟΚ – Μαραθώνας (05’) το Σάββατο 11.11 στις 09.00 στο γήπεδο Μίκρας (ΕΠΣΜ)

Κ11

ΠΑΟΚ – Αρης (07’) το Σάββατο 11.11 στις 10.00 στα γήπεδα Planet (Fair Play Cup) και

ΠΑΟΚ – Ελπίδα Τούμπας (06’) την Κυριακή 12.11 στις 09.00 στα γήπεδα Planet (Fair Play Cup)

K10

ΠΑΟΚ – Μακεδονικός (07’) το Σάββατο 11.11 στις 12.00 στο γήπεδο Μακεδονικού (φιλικό)

Κ9

ΠΑΟΚ – Ελπίδες Χαλκιδικής το Σάββατο 11.11 στις 10.00 στα γήπεδα Champions (Champions Cup)

Κ8

ΠΑΟΚ – ΑΕ Πυλαίας (09’) το Σάββατο 11.11 στις 16.00 στα γήπεδα Champions (Champions Cup)

K7-Κ6

ΠΑΟΚ – Αγιαξ το Σάββατο 11.11 στις 09.00 στα γήπεδα Champions (Champions Cup)

Σχετικά Νέα

Το αγωνιστικό πρόγραμμα των Τμημάτων Υποδομής

Η Κ20 ξεκουράζεται, η Κ17 υποδέχεται την Ξάνθη, η Κ15 τα Γιάννινα.

10.11.2017

Δείτε αναλυτικά τους αγώνες όλων των τμημάτων για το Σάββατο 11 και την Κυριακή 12 Νοεμβρίου:

Κ20

Ρεπό

Κ17

ΠΑΟΚ – Ξάνθη το Σάββατο 11.11 στις 13.30 στα γήπεδα Λώλας (Super League) και

ΠΑΟΚ – Κεραυνός Κολχικού (02’) το Σάββατο 11.11 στις 10.00 στα γήπεδα Μάττα (ΕΠΣΜ)

Κ15

ΠΑΟΚ – ΠΑΣ Γιάννινα την Κυριακή 12.11 στις 13.30 στα γήπεδα Λώλας (Super League)

Κ14

Μπέμπηδες (03’) – ΠΑΟΚ την Κυριακή 12.11 στις 15.00 στο γήπεδο Αγ. Γεωργίου (ΕΠΣΜ)

Κ13

Αγροτικός Αστέρας (04’) – ΠΑΟΚ το Σάββατο 11.11 στις 12.00 στο γήπεδο Μίκρας (ΕΠΣΜ)

Κ12

ΠΑΟΚ – Μαραθώνας (05’) το Σάββατο 11.11 στις 09.00 στο γήπεδο Μίκρας (ΕΠΣΜ)

Κ11

ΠΑΟΚ – Αρης (07’) το Σάββατο 11.11 στις 10.00 στα γήπεδα Planet (Fair Play Cup) και

ΠΑΟΚ – Ελπίδα Τούμπας (06’) την Κυριακή 12.11 στις 09.00 στα γήπεδα Planet (Fair Play Cup)

K10

ΠΑΟΚ – Μακεδονικός (07’) το Σάββατο 11.11 στις 12.00 στο γήπεδο Μακεδονικού (φιλικό)

Κ9

ΠΑΟΚ – Ελπίδες Χαλκιδικής το Σάββατο 11.11 στις 10.00 στα γήπεδα Champions (Champions Cup)

Κ8

ΠΑΟΚ – ΑΕ Πυλαίας (09’) το Σάββατο 11.11 στις 16.00 στα γήπεδα Champions (Champions Cup)

K7-Κ6

ΠΑΟΚ – Αγιαξ το Σάββατο 11.11 στις 09.00 στα γήπεδα Champions (Champions Cup)