Επόμενος Αγώνας VS Απόλλων Σμύρνης
Array
(
    [0] => 399
    [1] => 4867
    [2] => 429
    [3] => 189
    [4] => 439
    [5] => 428
    [6] => 433
)

To αγωνιστικό πρόγραμμα των Τμημάτων Υποδομής

Επιτέλους ποδόσφαιρο για όλα τα Τμήματα Υποδομής του ΠΑΟΚ. Η Κ20 ταξιδεύει στην Κέρκυρα και οι Κ17 και Κ15 στην Ξάνθη.

12.01.2018

Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα αγώνων όλων των τμημάτων για το Σάββατο 13 και την Κυριακή 14 Ιανουαρίου:

 

Κ20

Κέρκυρα – ΠΑΟΚ την Κυριακή 14.01 στις 12.00 στο γήπεδο Κανονίου (Super League)

Κ17

Ξάνθη – ΠΑΟΚ το Σάββατο 13.01 στις 12.30 στο δημοτικό γήπεδο Πηγαδίων (Super League) και

ΠΑΟΚ – Απόλλων Καλαμαριάς το Σάββατο 13.01 στις 10.00 στα γήπεδα Μάττα (ΕΠΣΜ)

Κ15

Ξάνθη – ΠΑΟΚ το Σάββατο 13.01 στις 12.30 στο δημοτικό γήπεδο Πηγαδίων (Super League)

Κ14

Aγροτικός Αστέρας (03’) – ΠΑΟΚ το Σάββατο 13.01 στις 15.00 στo γήπεδo του Αγροτικού Αστέρα (ΕΠΣΜ)

Κ13

ΠΑΟΚ – Απόλλων Καλαμαριάς (04’) το Σάββατο 13.01 στις 13.30 στα γήπεδα Μίκρας (ΕΠΣΜ)

Κ12

Ποσειδώνας Καλαμαριάς (05’) – ΠΑΟΚ το Σάββατο 13.01 στις 17.00 στο γήπεδο Αριστοτέλη (ΕΠΣΜ)

Κ11

Γερμανική Ακαδημία (07’) – ΠΑΟΚ το Σάββατο 13.01 στις 13.00 στα γήπεδα Planet (Fair Play Cup) και

ΠΑΟΚ – Γερμανική Ακαδημία (06’) την Κυριακή 14.01 στις 09.00 στα γήπεδα Planet (Fair Play Cup)

K10

ΠΑΟΚ – Μαντουλίδης (07’) την  Κυριακή 14.01 στις 10/00 στα γήπεδα Champions

Κ9

ΠΑΟΚ – ΠΑΟΚ Λαμίας (07’) το Σάββατο 13.01 στις 13.00 στο γήπεδο Μακεδονικού (φιλικό)

Κ8

ΠΑΟΚ – ΑΕ Πυλαίας (09’) το Σάββατο 13.01 στις 14.00 στα γήπεδα Champions (Champions Cup) και

ΠΑΟΚ – Shooters (10’) το Σάββατο 13.01 στις 12.00 στο γήπεδα Shooters (φιλικό)

K7-Κ6

ΠΑΟΚ – Αρσακλής το Σάββατο 13.01 στις 09.00 στα γήπεδα Champions (Champions Cup) και

ΠΑΟΚ – ΧΑΝΘ το Σάββατο 13.01 στις 10.00 στα γήπεδα Champions (Champions Cup)

Σχετικά Νέα

To αγωνιστικό πρόγραμμα των Τμημάτων Υποδομής

Επιτέλους ποδόσφαιρο για όλα τα Τμήματα Υποδομής του ΠΑΟΚ. Η Κ20 ταξιδεύει στην Κέρκυρα και οι Κ17 και Κ15 στην Ξάνθη.

12.01.2018

Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα αγώνων όλων των τμημάτων για το Σάββατο 13 και την Κυριακή 14 Ιανουαρίου:

 

Κ20

Κέρκυρα – ΠΑΟΚ την Κυριακή 14.01 στις 12.00 στο γήπεδο Κανονίου (Super League)

Κ17

Ξάνθη – ΠΑΟΚ το Σάββατο 13.01 στις 12.30 στο δημοτικό γήπεδο Πηγαδίων (Super League) και

ΠΑΟΚ – Απόλλων Καλαμαριάς το Σάββατο 13.01 στις 10.00 στα γήπεδα Μάττα (ΕΠΣΜ)

Κ15

Ξάνθη – ΠΑΟΚ το Σάββατο 13.01 στις 12.30 στο δημοτικό γήπεδο Πηγαδίων (Super League)

Κ14

Aγροτικός Αστέρας (03’) – ΠΑΟΚ το Σάββατο 13.01 στις 15.00 στo γήπεδo του Αγροτικού Αστέρα (ΕΠΣΜ)

Κ13

ΠΑΟΚ – Απόλλων Καλαμαριάς (04’) το Σάββατο 13.01 στις 13.30 στα γήπεδα Μίκρας (ΕΠΣΜ)

Κ12

Ποσειδώνας Καλαμαριάς (05’) – ΠΑΟΚ το Σάββατο 13.01 στις 17.00 στο γήπεδο Αριστοτέλη (ΕΠΣΜ)

Κ11

Γερμανική Ακαδημία (07’) – ΠΑΟΚ το Σάββατο 13.01 στις 13.00 στα γήπεδα Planet (Fair Play Cup) και

ΠΑΟΚ – Γερμανική Ακαδημία (06’) την Κυριακή 14.01 στις 09.00 στα γήπεδα Planet (Fair Play Cup)

K10

ΠΑΟΚ – Μαντουλίδης (07’) την  Κυριακή 14.01 στις 10/00 στα γήπεδα Champions

Κ9

ΠΑΟΚ – ΠΑΟΚ Λαμίας (07’) το Σάββατο 13.01 στις 13.00 στο γήπεδο Μακεδονικού (φιλικό)

Κ8

ΠΑΟΚ – ΑΕ Πυλαίας (09’) το Σάββατο 13.01 στις 14.00 στα γήπεδα Champions (Champions Cup) και

ΠΑΟΚ – Shooters (10’) το Σάββατο 13.01 στις 12.00 στο γήπεδα Shooters (φιλικό)

K7-Κ6

ΠΑΟΚ – Αρσακλής το Σάββατο 13.01 στις 09.00 στα γήπεδα Champions (Champions Cup) και

ΠΑΟΚ – ΧΑΝΘ το Σάββατο 13.01 στις 10.00 στα γήπεδα Champions (Champions Cup)

Σχετικά Νέα

To αγωνιστικό πρόγραμμα των Τμημάτων Υποδομής

Επιτέλους ποδόσφαιρο για όλα τα Τμήματα Υποδομής του ΠΑΟΚ. Η Κ20 ταξιδεύει στην Κέρκυρα και οι Κ17 και Κ15 στην Ξάνθη.

12.01.2018

Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα αγώνων όλων των τμημάτων για το Σάββατο 13 και την Κυριακή 14 Ιανουαρίου:

 

Κ20

Κέρκυρα – ΠΑΟΚ την Κυριακή 14.01 στις 12.00 στο γήπεδο Κανονίου (Super League)

Κ17

Ξάνθη – ΠΑΟΚ το Σάββατο 13.01 στις 12.30 στο δημοτικό γήπεδο Πηγαδίων (Super League) και

ΠΑΟΚ – Απόλλων Καλαμαριάς το Σάββατο 13.01 στις 10.00 στα γήπεδα Μάττα (ΕΠΣΜ)

Κ15

Ξάνθη – ΠΑΟΚ το Σάββατο 13.01 στις 12.30 στο δημοτικό γήπεδο Πηγαδίων (Super League)

Κ14

Aγροτικός Αστέρας (03’) – ΠΑΟΚ το Σάββατο 13.01 στις 15.00 στo γήπεδo του Αγροτικού Αστέρα (ΕΠΣΜ)

Κ13

ΠΑΟΚ – Απόλλων Καλαμαριάς (04’) το Σάββατο 13.01 στις 13.30 στα γήπεδα Μίκρας (ΕΠΣΜ)

Κ12

Ποσειδώνας Καλαμαριάς (05’) – ΠΑΟΚ το Σάββατο 13.01 στις 17.00 στο γήπεδο Αριστοτέλη (ΕΠΣΜ)

Κ11

Γερμανική Ακαδημία (07’) – ΠΑΟΚ το Σάββατο 13.01 στις 13.00 στα γήπεδα Planet (Fair Play Cup) και

ΠΑΟΚ – Γερμανική Ακαδημία (06’) την Κυριακή 14.01 στις 09.00 στα γήπεδα Planet (Fair Play Cup)

K10

ΠΑΟΚ – Μαντουλίδης (07’) την  Κυριακή 14.01 στις 10/00 στα γήπεδα Champions

Κ9

ΠΑΟΚ – ΠΑΟΚ Λαμίας (07’) το Σάββατο 13.01 στις 13.00 στο γήπεδο Μακεδονικού (φιλικό)

Κ8

ΠΑΟΚ – ΑΕ Πυλαίας (09’) το Σάββατο 13.01 στις 14.00 στα γήπεδα Champions (Champions Cup) και

ΠΑΟΚ – Shooters (10’) το Σάββατο 13.01 στις 12.00 στο γήπεδα Shooters (φιλικό)

K7-Κ6

ΠΑΟΚ – Αρσακλής το Σάββατο 13.01 στις 09.00 στα γήπεδα Champions (Champions Cup) και

ΠΑΟΚ – ΧΑΝΘ το Σάββατο 13.01 στις 10.00 στα γήπεδα Champions (Champions Cup)