Επόμενος Αγώνας VS
Array
(
    [0] => 189
    [1] => 433
    [2] => 426
    [3] => 429
    [4] => 399
    [5] => 428
)

Το αγωνιστικό πρόγραμμα των Τμημάτων Υποδομής

Με σημαντικά ματς μπαίνει ο Νοέμβριος για τα Τμήματα Υποδομής του ΠΑΟΚ. Η Κ20 ταξιδεύει στην Κρήτη για ν’ αντιμετωπίσει τον Εργοτέλη το Σάββατο 1.11, η Κ17 υποδέχεται τα Γιάννινα (θυμίζουμε ότι στην έδρα του ΠΑΣ ο ΠΑΟΚ μετρά την μοναδική μέχρι στιγμής ήττα του στο πρωτάθλημα) και η Κ15 …

31.10.2014

Με σημαντικά ματς μπαίνει ο Νοέμβριος για τα Τμήματα Υποδομής του ΠΑΟΚ. Η Κ20 ταξιδεύει στην Κρήτη για ν’ αντιμετωπίσει τον Εργοτέλη το Σάββατο 1.11, η Κ17 υποδέχεται τα Γιάννινα (θυμίζουμε ότι στην έδρα του ΠΑΣ ο ΠΑΟΚ μετρά την μοναδική μέχρι στιγμής ήττα του στο πρωτάθλημα) και η Κ15 αντιμετωπίζει την Ξάνθη.

Αναλυτικά το πρόγραμμα αγώνων όλων των τμημάτων:

Κ20
Εργοτέλης – ΠΑΟΚ το Σάββατο 1.11 στο γήπεδο Μαρτινέγκο στις 11.30

Κ17
ΠΑΟΚ – ΠΑΣ Γιάννινα την Κυριακή 2.11 στο γήπεδο Προχώματος στις 14.00

Κ16
ΑΕΠ Ηρακλής 1908 – ΠΑΟΚ το Σάββατο 1.11 στο γήπεδο Μάττα 2 (Ραιδεστού) στις 12.30

Κ15
ΠΑΟΚ – Ξάνθη την Κυριακή 2.11 στο γήπεδο Κερασιάς στις 14.00

Κ14
ΠΑΟΚ – ΑΕΠ Ηρακλής 1908 (00΄) το Σάββατο 1.11 στο γήπεδο Μίκρας στις 11.30

Κ13 (02΄-03΄)
ΑΣ Αρης 02΄ – ΠΑΟΚ το Σάββατο 1.11 στο γήπεδο Αγ. Γεωργίου στις 12.00

Κ13 (02΄)
Απόλλων Καλαμαριάς (01΄) – ΠΑΟΚ το Σάββατο 1.11 στο γήπεδο Μίκρας στις 08.30

Κ12
ΠΑΟΚ (03΄) – ΑΕ Φαλήρου (02΄) το Σάββατο 1.11 στο γήπεδο Αγ. Γεωργίου στις 13.00

Κ11
ΠΑΟΚ (04΄) – ΑΜΣ Μαραθώνας (02΄) το Σάββατο 1.11 στο γήπεδο FFF Θέρμης στις 09.30 και
ΠΑΟ Διοικητηρίου – ΠΑΟΚ (04΄) την Κυριακή 2.11 στο γήπεδο Champions στις 10.00

Κ10
Αινείας Παναθηναϊκός (04΄-05΄) – ΠΑΟΚ το Σάββατο 1.11 στο γήπεδο Planet στις 10.00 και
ΠΑΟΚ – Santos (04΄) το Σάββατο 1.11 στο γήπεδο Champions στις 13.00

Κ9
Κολέγιο Ανατόλια (04΄-05΄) – ΠΑΟΚ την Κυριακή 2.11 στο γήπεδο Planet στις 14.00

Κ8
Αινείας Παναθηναϊκός (06΄) – ΠΑΟΚ το Σάββατο 1.11 στο γήπεδο Planet στις 14.00

Κ7 (08΄-09΄)
ΠΑΟΚ – Πρωταθλητές Πεύκων (06΄-07΄) το Σάββατο 1.11 στο γήπεδο του Μακεδονικού στις 14.00 (φιλικό) και
ΠΑΟΚ – Φοίνικας Καλαμαριάς (06΄-07΄) το Σάββατο 1.11 στο γήπεδο Champions στις 09.00 (φιλικό)

Σχετικά Νέα

Το αγωνιστικό πρόγραμμα των Τμημάτων Υποδομής

Με σημαντικά ματς μπαίνει ο Νοέμβριος για τα Τμήματα Υποδομής του ΠΑΟΚ. Η Κ20 ταξιδεύει στην Κρήτη για ν’ αντιμετωπίσει τον Εργοτέλη το Σάββατο 1.11, η Κ17 υποδέχεται τα Γιάννινα (θυμίζουμε ότι στην έδρα του ΠΑΣ ο ΠΑΟΚ μετρά την μοναδική μέχρι στιγμής ήττα του στο πρωτάθλημα) και η Κ15 …

31.10.2014

Με σημαντικά ματς μπαίνει ο Νοέμβριος για τα Τμήματα Υποδομής του ΠΑΟΚ. Η Κ20 ταξιδεύει στην Κρήτη για ν’ αντιμετωπίσει τον Εργοτέλη το Σάββατο 1.11, η Κ17 υποδέχεται τα Γιάννινα (θυμίζουμε ότι στην έδρα του ΠΑΣ ο ΠΑΟΚ μετρά την μοναδική μέχρι στιγμής ήττα του στο πρωτάθλημα) και η Κ15 αντιμετωπίζει την Ξάνθη.

Αναλυτικά το πρόγραμμα αγώνων όλων των τμημάτων:

Κ20
Εργοτέλης – ΠΑΟΚ το Σάββατο 1.11 στο γήπεδο Μαρτινέγκο στις 11.30

Κ17
ΠΑΟΚ – ΠΑΣ Γιάννινα την Κυριακή 2.11 στο γήπεδο Προχώματος στις 14.00

Κ16
ΑΕΠ Ηρακλής 1908 – ΠΑΟΚ το Σάββατο 1.11 στο γήπεδο Μάττα 2 (Ραιδεστού) στις 12.30

Κ15
ΠΑΟΚ – Ξάνθη την Κυριακή 2.11 στο γήπεδο Κερασιάς στις 14.00

Κ14
ΠΑΟΚ – ΑΕΠ Ηρακλής 1908 (00΄) το Σάββατο 1.11 στο γήπεδο Μίκρας στις 11.30

Κ13 (02΄-03΄)
ΑΣ Αρης 02΄ – ΠΑΟΚ το Σάββατο 1.11 στο γήπεδο Αγ. Γεωργίου στις 12.00

Κ13 (02΄)
Απόλλων Καλαμαριάς (01΄) – ΠΑΟΚ το Σάββατο 1.11 στο γήπεδο Μίκρας στις 08.30

Κ12
ΠΑΟΚ (03΄) – ΑΕ Φαλήρου (02΄) το Σάββατο 1.11 στο γήπεδο Αγ. Γεωργίου στις 13.00

Κ11
ΠΑΟΚ (04΄) – ΑΜΣ Μαραθώνας (02΄) το Σάββατο 1.11 στο γήπεδο FFF Θέρμης στις 09.30 και
ΠΑΟ Διοικητηρίου – ΠΑΟΚ (04΄) την Κυριακή 2.11 στο γήπεδο Champions στις 10.00

Κ10
Αινείας Παναθηναϊκός (04΄-05΄) – ΠΑΟΚ το Σάββατο 1.11 στο γήπεδο Planet στις 10.00 και
ΠΑΟΚ – Santos (04΄) το Σάββατο 1.11 στο γήπεδο Champions στις 13.00

Κ9
Κολέγιο Ανατόλια (04΄-05΄) – ΠΑΟΚ την Κυριακή 2.11 στο γήπεδο Planet στις 14.00

Κ8
Αινείας Παναθηναϊκός (06΄) – ΠΑΟΚ το Σάββατο 1.11 στο γήπεδο Planet στις 14.00

Κ7 (08΄-09΄)
ΠΑΟΚ – Πρωταθλητές Πεύκων (06΄-07΄) το Σάββατο 1.11 στο γήπεδο του Μακεδονικού στις 14.00 (φιλικό) και
ΠΑΟΚ – Φοίνικας Καλαμαριάς (06΄-07΄) το Σάββατο 1.11 στο γήπεδο Champions στις 09.00 (φιλικό)

Σχετικά Νέα

Το αγωνιστικό πρόγραμμα των Τμημάτων Υποδομής

Με σημαντικά ματς μπαίνει ο Νοέμβριος για τα Τμήματα Υποδομής του ΠΑΟΚ. Η Κ20 ταξιδεύει στην Κρήτη για ν’ αντιμετωπίσει τον Εργοτέλη το Σάββατο 1.11, η Κ17 υποδέχεται τα Γιάννινα (θυμίζουμε ότι στην έδρα του ΠΑΣ ο ΠΑΟΚ μετρά την μοναδική μέχρι στιγμής ήττα του στο πρωτάθλημα) και η Κ15 …

31.10.2014

Με σημαντικά ματς μπαίνει ο Νοέμβριος για τα Τμήματα Υποδομής του ΠΑΟΚ. Η Κ20 ταξιδεύει στην Κρήτη για ν’ αντιμετωπίσει τον Εργοτέλη το Σάββατο 1.11, η Κ17 υποδέχεται τα Γιάννινα (θυμίζουμε ότι στην έδρα του ΠΑΣ ο ΠΑΟΚ μετρά την μοναδική μέχρι στιγμής ήττα του στο πρωτάθλημα) και η Κ15 αντιμετωπίζει την Ξάνθη.

Αναλυτικά το πρόγραμμα αγώνων όλων των τμημάτων:

Κ20
Εργοτέλης – ΠΑΟΚ το Σάββατο 1.11 στο γήπεδο Μαρτινέγκο στις 11.30

Κ17
ΠΑΟΚ – ΠΑΣ Γιάννινα την Κυριακή 2.11 στο γήπεδο Προχώματος στις 14.00

Κ16
ΑΕΠ Ηρακλής 1908 – ΠΑΟΚ το Σάββατο 1.11 στο γήπεδο Μάττα 2 (Ραιδεστού) στις 12.30

Κ15
ΠΑΟΚ – Ξάνθη την Κυριακή 2.11 στο γήπεδο Κερασιάς στις 14.00

Κ14
ΠΑΟΚ – ΑΕΠ Ηρακλής 1908 (00΄) το Σάββατο 1.11 στο γήπεδο Μίκρας στις 11.30

Κ13 (02΄-03΄)
ΑΣ Αρης 02΄ – ΠΑΟΚ το Σάββατο 1.11 στο γήπεδο Αγ. Γεωργίου στις 12.00

Κ13 (02΄)
Απόλλων Καλαμαριάς (01΄) – ΠΑΟΚ το Σάββατο 1.11 στο γήπεδο Μίκρας στις 08.30

Κ12
ΠΑΟΚ (03΄) – ΑΕ Φαλήρου (02΄) το Σάββατο 1.11 στο γήπεδο Αγ. Γεωργίου στις 13.00

Κ11
ΠΑΟΚ (04΄) – ΑΜΣ Μαραθώνας (02΄) το Σάββατο 1.11 στο γήπεδο FFF Θέρμης στις 09.30 και
ΠΑΟ Διοικητηρίου – ΠΑΟΚ (04΄) την Κυριακή 2.11 στο γήπεδο Champions στις 10.00

Κ10
Αινείας Παναθηναϊκός (04΄-05΄) – ΠΑΟΚ το Σάββατο 1.11 στο γήπεδο Planet στις 10.00 και
ΠΑΟΚ – Santos (04΄) το Σάββατο 1.11 στο γήπεδο Champions στις 13.00

Κ9
Κολέγιο Ανατόλια (04΄-05΄) – ΠΑΟΚ την Κυριακή 2.11 στο γήπεδο Planet στις 14.00

Κ8
Αινείας Παναθηναϊκός (06΄) – ΠΑΟΚ το Σάββατο 1.11 στο γήπεδο Planet στις 14.00

Κ7 (08΄-09΄)
ΠΑΟΚ – Πρωταθλητές Πεύκων (06΄-07΄) το Σάββατο 1.11 στο γήπεδο του Μακεδονικού στις 14.00 (φιλικό) και
ΠΑΟΚ – Φοίνικας Καλαμαριάς (06΄-07΄) το Σάββατο 1.11 στο γήπεδο Champions στις 09.00 (φιλικό)