Επόμενος Αγώνας VS Ολυμπιακός
Array
(
    [0] => 9021
    [1] => 433
    [2] => 424
    [3] => 1263
    [4] => 429
    [5] => 189
    [6] => 439
    [7] => 428
)

Tο πρόγραμμα αγώνων των Τμημάτων Υποδομής

Super League δεν έχει, ωστόσο το PAOK Academy θα βρίσκεται στα γήπεδα, είτε για αγώνες της ΕΠΣΜ, είτε για ενδιαφέροντα φιλικά.

23.03.2018

Δείτε αναλυτικά, τα αποτελέσματα των αγώνων του PAOK Academy για το Σάββατο 23 και την Κυριακή 24 Μαρτίου:

K20

Πανσερραϊκός – ΠΑΟΚ την Παρασκευή 23.03 στις 15.30 στο γήπεδο του Πανσερραϊκού  (φιλικό)

Κ17

ΠΑΟΚ Κ17- ΠΑΟΚ Κ15 το Σάββατο 24.03 στις 16.30 στο γήπεδο Μίκρας (φιλικό) και

ΠΑΟΚ – Απόλλων Πόντου Κ20 το Σάββατο 24.03 στις 11.00 στο γήπεδο  Μίκρας (φιλικό)

Κ15

ΠΑΟΚ Κ17- ΠΑΟΚ Κ15 το Σάββατο 23.03 στις 16.30 στο γήπεδο Μίκρας (φιλικό)

Κ14

ΧΑΝΘ (03’)- ΠΑΟΚ το Σάββατο 24.03 στις 13.30 στο γήπεδο Τριανδρίας (ΕΠΣΜ)

Κ13

ΠΑΟΚ – Ατρόμητος Πτολεμαϊδας (04’) – ΠΑΟΚ την Παρασκευή 23.03 στις 17.00 στο γήπεδο Μίκρας (φιλικό)

Κ12

Αινείας (05’) –  ΠΑΟΚ το Σάββατο 24.03 στις 12.00 στο γήπεδο Τριανδρίας (ΕΠΣΜ)

Κ11

Μακεδονικός (06’) – ΠΑΟΚ την Παρασκευή 23.03 στις 19.00 στο γήπεδο Μακεδονικού (φιλικό) και

ΠΑΟΚ – Αρης (07’) το Σάββατο 24.03 στις 13.00 στα γήπεδα Planet (φιλικό)

Κ10

ΠΑΟΚ – Μπέμπηδες (07’) το Σάββατο 24.03 στις 13.00 στα γήπεδα Love Football (φιλικό)

Κ9

Ρεπό

Κ8

ΠΑΟΚ – Αρσακλής (’10) την Παρασκευή 23.03 στις 16.30 στα γήπεδα Champions (φιλικό) και

ΠΑΟΚ –Ακ. Ντίνος Κούης (’10) την Παρασκευή 23.03 στις 18.30 στο γήπεδο Ντίνος Κούης (φιλικό)

Κ7-Κ6

Ρεπό

Σχετικά Νέα

Tο πρόγραμμα αγώνων των Τμημάτων Υποδομής

Super League δεν έχει, ωστόσο το PAOK Academy θα βρίσκεται στα γήπεδα, είτε για αγώνες της ΕΠΣΜ, είτε για ενδιαφέροντα φιλικά.

23.03.2018

Δείτε αναλυτικά, τα αποτελέσματα των αγώνων του PAOK Academy για το Σάββατο 23 και την Κυριακή 24 Μαρτίου:

K20

Πανσερραϊκός – ΠΑΟΚ την Παρασκευή 23.03 στις 15.30 στο γήπεδο του Πανσερραϊκού  (φιλικό)

Κ17

ΠΑΟΚ Κ17- ΠΑΟΚ Κ15 το Σάββατο 24.03 στις 16.30 στο γήπεδο Μίκρας (φιλικό) και

ΠΑΟΚ – Απόλλων Πόντου Κ20 το Σάββατο 24.03 στις 11.00 στο γήπεδο  Μίκρας (φιλικό)

Κ15

ΠΑΟΚ Κ17- ΠΑΟΚ Κ15 το Σάββατο 23.03 στις 16.30 στο γήπεδο Μίκρας (φιλικό)

Κ14

ΧΑΝΘ (03’)- ΠΑΟΚ το Σάββατο 24.03 στις 13.30 στο γήπεδο Τριανδρίας (ΕΠΣΜ)

Κ13

ΠΑΟΚ – Ατρόμητος Πτολεμαϊδας (04’) – ΠΑΟΚ την Παρασκευή 23.03 στις 17.00 στο γήπεδο Μίκρας (φιλικό)

Κ12

Αινείας (05’) –  ΠΑΟΚ το Σάββατο 24.03 στις 12.00 στο γήπεδο Τριανδρίας (ΕΠΣΜ)

Κ11

Μακεδονικός (06’) – ΠΑΟΚ την Παρασκευή 23.03 στις 19.00 στο γήπεδο Μακεδονικού (φιλικό) και

ΠΑΟΚ – Αρης (07’) το Σάββατο 24.03 στις 13.00 στα γήπεδα Planet (φιλικό)

Κ10

ΠΑΟΚ – Μπέμπηδες (07’) το Σάββατο 24.03 στις 13.00 στα γήπεδα Love Football (φιλικό)

Κ9

Ρεπό

Κ8

ΠΑΟΚ – Αρσακλής (’10) την Παρασκευή 23.03 στις 16.30 στα γήπεδα Champions (φιλικό) και

ΠΑΟΚ –Ακ. Ντίνος Κούης (’10) την Παρασκευή 23.03 στις 18.30 στο γήπεδο Ντίνος Κούης (φιλικό)

Κ7-Κ6

Ρεπό

Σχετικά Νέα

Tο πρόγραμμα αγώνων των Τμημάτων Υποδομής

Super League δεν έχει, ωστόσο το PAOK Academy θα βρίσκεται στα γήπεδα, είτε για αγώνες της ΕΠΣΜ, είτε για ενδιαφέροντα φιλικά.

23.03.2018

Δείτε αναλυτικά, τα αποτελέσματα των αγώνων του PAOK Academy για το Σάββατο 23 και την Κυριακή 24 Μαρτίου:

K20

Πανσερραϊκός – ΠΑΟΚ την Παρασκευή 23.03 στις 15.30 στο γήπεδο του Πανσερραϊκού  (φιλικό)

Κ17

ΠΑΟΚ Κ17- ΠΑΟΚ Κ15 το Σάββατο 24.03 στις 16.30 στο γήπεδο Μίκρας (φιλικό) και

ΠΑΟΚ – Απόλλων Πόντου Κ20 το Σάββατο 24.03 στις 11.00 στο γήπεδο  Μίκρας (φιλικό)

Κ15

ΠΑΟΚ Κ17- ΠΑΟΚ Κ15 το Σάββατο 23.03 στις 16.30 στο γήπεδο Μίκρας (φιλικό)

Κ14

ΧΑΝΘ (03’)- ΠΑΟΚ το Σάββατο 24.03 στις 13.30 στο γήπεδο Τριανδρίας (ΕΠΣΜ)

Κ13

ΠΑΟΚ – Ατρόμητος Πτολεμαϊδας (04’) – ΠΑΟΚ την Παρασκευή 23.03 στις 17.00 στο γήπεδο Μίκρας (φιλικό)

Κ12

Αινείας (05’) –  ΠΑΟΚ το Σάββατο 24.03 στις 12.00 στο γήπεδο Τριανδρίας (ΕΠΣΜ)

Κ11

Μακεδονικός (06’) – ΠΑΟΚ την Παρασκευή 23.03 στις 19.00 στο γήπεδο Μακεδονικού (φιλικό) και

ΠΑΟΚ – Αρης (07’) το Σάββατο 24.03 στις 13.00 στα γήπεδα Planet (φιλικό)

Κ10

ΠΑΟΚ – Μπέμπηδες (07’) το Σάββατο 24.03 στις 13.00 στα γήπεδα Love Football (φιλικό)

Κ9

Ρεπό

Κ8

ΠΑΟΚ – Αρσακλής (’10) την Παρασκευή 23.03 στις 16.30 στα γήπεδα Champions (φιλικό) και

ΠΑΟΚ –Ακ. Ντίνος Κούης (’10) την Παρασκευή 23.03 στις 18.30 στο γήπεδο Ντίνος Κούης (φιλικό)

Κ7-Κ6

Ρεπό