Επόμενος Αγώνας VS FC BATE Borisov
Array
(
    [0] => 439
    [1] => 428
    [2] => 6883
    [3] => 433
    [4] => 399
    [5] => 4867
    [6] => 429
)

Το αγωνιστικό πρόγραμμα των Τμημάτων Υποδομής

Ενδιαφέρουσα αγωνιστική για το PAOK Academy. Η Κ19 υποδέχεται την Ξάνθη, ενώ οι Κ17 και Κ15 ταξιδεύουν στο Αγρίνιο, για να αντιμετωπίσουν τον Παναιτωλικό.

23.11.2018

Αναλυτικά το πρόγραμμα αγώνων όλων των τμημάτων για το Σάββατο 24 και την Κυριακή 25 Νοεμβρίου έχει ως εξής:

Κ19

ΠΑΟΚ – Ξάνθη το Σάββατο 24.11 στις 13.00 στα γήπεδα Λώλας (Super League)

Κ17

Παναιτωλικός – ΠΑΟΚ την Κυριακή 25.11 στις 11.30 στο αθλητικό κέντρο Emileon (Super League)

K15

Παναιτωλικός – ΠΑΟΚ την Κυριακή 25.11 στις 09.30 στο αθλητικό κέντρο Emileon (Super League)

Κ14

Ρεπό

Κ13

Μπέμπηδες – ΠΑΟΚ το Σάββατο 24.11 στις 10.30 στο γήπεδο Αγίου Γεωργίου (ΕΠΣΜ)

Κ12

ΑΟ Πρωτέας Κ13 – ΠΑΟΚ το Σάββατο 24.11 στις 13.30 στα γήπεδα ΕΚΟ Οδυσσέας (ΕΠΣΜ)

Κ11

Ηφαιστος Κ12 – ΠΑΟΚ το Σάββατο 24.11 στις 12.20 στα γήπεδα Planet (fair Play Cup)

Κ10

ΠΑΟΚ – ΠΑΟΔ Κ12 το Σάββατο 24.11 στις 10.10 στα γήπεδα Champions (ΕΠΣΜ)

Κ9

Tουρνουά Πρωτέα το Σάββατο 24.11 στις 15.30 στο γήπεδο Πρωτέα και

Τουρνουά Champions την Κυριακή 25.11 στις 10.00 στα γήπεδα Champions

Κ8

ΠΑΟΚ – Academica K10 το Σάββατο 24.11 στις 12.00 στα γήπεδα Champions (Champions Elite Cup) και

Πρωτέας Κ9 – ΠΑΟΚ την Κυριακή 25.11 στις 10.00 στο γήπεδο Πρωτέα (φιλικό)

Κ7-Κ6

ΠΑΟΚ – Εθνικός Πυλαίας Κ8 το Σάββατο 24.11 στις 12.15 στα γήπεδα Champions (Champions Elite Cup)

Σχετικά Νέα

Το αγωνιστικό πρόγραμμα των Τμημάτων Υποδομής

Ενδιαφέρουσα αγωνιστική για το PAOK Academy. Η Κ19 υποδέχεται την Ξάνθη, ενώ οι Κ17 και Κ15 ταξιδεύουν στο Αγρίνιο, για να αντιμετωπίσουν τον Παναιτωλικό.

23.11.2018

Αναλυτικά το πρόγραμμα αγώνων όλων των τμημάτων για το Σάββατο 24 και την Κυριακή 25 Νοεμβρίου έχει ως εξής:

Κ19

ΠΑΟΚ – Ξάνθη το Σάββατο 24.11 στις 13.00 στα γήπεδα Λώλας (Super League)

Κ17

Παναιτωλικός – ΠΑΟΚ την Κυριακή 25.11 στις 11.30 στο αθλητικό κέντρο Emileon (Super League)

K15

Παναιτωλικός – ΠΑΟΚ την Κυριακή 25.11 στις 09.30 στο αθλητικό κέντρο Emileon (Super League)

Κ14

Ρεπό

Κ13

Μπέμπηδες – ΠΑΟΚ το Σάββατο 24.11 στις 10.30 στο γήπεδο Αγίου Γεωργίου (ΕΠΣΜ)

Κ12

ΑΟ Πρωτέας Κ13 – ΠΑΟΚ το Σάββατο 24.11 στις 13.30 στα γήπεδα ΕΚΟ Οδυσσέας (ΕΠΣΜ)

Κ11

Ηφαιστος Κ12 – ΠΑΟΚ το Σάββατο 24.11 στις 12.20 στα γήπεδα Planet (fair Play Cup)

Κ10

ΠΑΟΚ – ΠΑΟΔ Κ12 το Σάββατο 24.11 στις 10.10 στα γήπεδα Champions (ΕΠΣΜ)

Κ9

Tουρνουά Πρωτέα το Σάββατο 24.11 στις 15.30 στο γήπεδο Πρωτέα και

Τουρνουά Champions την Κυριακή 25.11 στις 10.00 στα γήπεδα Champions

Κ8

ΠΑΟΚ – Academica K10 το Σάββατο 24.11 στις 12.00 στα γήπεδα Champions (Champions Elite Cup) και

Πρωτέας Κ9 – ΠΑΟΚ την Κυριακή 25.11 στις 10.00 στο γήπεδο Πρωτέα (φιλικό)

Κ7-Κ6

ΠΑΟΚ – Εθνικός Πυλαίας Κ8 το Σάββατο 24.11 στις 12.15 στα γήπεδα Champions (Champions Elite Cup)

Σχετικά Νέα

Το αγωνιστικό πρόγραμμα των Τμημάτων Υποδομής

Ενδιαφέρουσα αγωνιστική για το PAOK Academy. Η Κ19 υποδέχεται την Ξάνθη, ενώ οι Κ17 και Κ15 ταξιδεύουν στο Αγρίνιο, για να αντιμετωπίσουν τον Παναιτωλικό.

23.11.2018

Αναλυτικά το πρόγραμμα αγώνων όλων των τμημάτων για το Σάββατο 24 και την Κυριακή 25 Νοεμβρίου έχει ως εξής:

Κ19

ΠΑΟΚ – Ξάνθη το Σάββατο 24.11 στις 13.00 στα γήπεδα Λώλας (Super League)

Κ17

Παναιτωλικός – ΠΑΟΚ την Κυριακή 25.11 στις 11.30 στο αθλητικό κέντρο Emileon (Super League)

K15

Παναιτωλικός – ΠΑΟΚ την Κυριακή 25.11 στις 09.30 στο αθλητικό κέντρο Emileon (Super League)

Κ14

Ρεπό

Κ13

Μπέμπηδες – ΠΑΟΚ το Σάββατο 24.11 στις 10.30 στο γήπεδο Αγίου Γεωργίου (ΕΠΣΜ)

Κ12

ΑΟ Πρωτέας Κ13 – ΠΑΟΚ το Σάββατο 24.11 στις 13.30 στα γήπεδα ΕΚΟ Οδυσσέας (ΕΠΣΜ)

Κ11

Ηφαιστος Κ12 – ΠΑΟΚ το Σάββατο 24.11 στις 12.20 στα γήπεδα Planet (fair Play Cup)

Κ10

ΠΑΟΚ – ΠΑΟΔ Κ12 το Σάββατο 24.11 στις 10.10 στα γήπεδα Champions (ΕΠΣΜ)

Κ9

Tουρνουά Πρωτέα το Σάββατο 24.11 στις 15.30 στο γήπεδο Πρωτέα και

Τουρνουά Champions την Κυριακή 25.11 στις 10.00 στα γήπεδα Champions

Κ8

ΠΑΟΚ – Academica K10 το Σάββατο 24.11 στις 12.00 στα γήπεδα Champions (Champions Elite Cup) και

Πρωτέας Κ9 – ΠΑΟΚ την Κυριακή 25.11 στις 10.00 στο γήπεδο Πρωτέα (φιλικό)

Κ7-Κ6

ΠΑΟΚ – Εθνικός Πυλαίας Κ8 το Σάββατο 24.11 στις 12.15 στα γήπεδα Champions (Champions Elite Cup)