Επόμενος Αγώνας VS FC BATE Borisov
Array
(
    [0] => 439
    [1] => 428
    [2] => 6883
    [3] => 433
    [4] => 399
    [5] => 4867
    [6] => 429
)

Το αγωνιστικό πρόγραμμα των Τμημάτων Υποδομής

Επόμενη δοκιμασία για την Κ19 είναι το παιχνίδι στη Λαμία την Τρίτη 4 Δεκεμβρίου, ενώ οι Κ17 και Κ15 υποδέχονται τον ΠΑΣ Γιάννινα το Σάββατο 1η Δεκεμβρίου.

30.11.2018

. Αναλυτικά οι αγώνες όλων των τμημάτων για τις επόμενες μέρες έχουν ως εξής:

Κ19

Λαμία – ΠΑΟΚ την Τρίτη 04.12 στις 13.00 στο γήπεδο ΕΠΣ Φθιώτιδας Φραντζής (Super League)

Κ17

ΠΑΟΚ – ΠΑΣ Γιάννινα το Σάββατο 01.12 στις 12.45 στα γήπεδα Λώλας (Super League)

K15

ΠΑΟΚ – ΠΑΣ Γιάννινα το Σάββατο 01.12 στις 13.30 στα γήπεδα Λώλας (Super League)

Κ14

Μπέμπηδες Κ15 – ΠΑΟΚ το Σάββατο 01.12 στις 10.30 στο γήπεδο Αγ. Γεωργίου (ΕΠΣΜ)

Κ13

ΠΑΟΔ Κ14 – ΠΑΟΚ το Σάββατο 01.12 στις 10.30 στο γήπεδο Μίκρας (ΕΠΣΜ)

Κ12

ΠΑΟΔ Κ13 – ΠΑΟΚ το Σάββατο 01.12 στις 09.00 στο γήπεδο Μίκρας (ΕΠΣΜ)

Κ11

Santos Πανοράματος Κ12 – ΠΑΟΚ το Σάββατο 01.12 στις 11.00 στα γήπεδα Planet (Fair Play Cup)

Κ10

ΠΑΟΚ – Aχιλλέας Τριανδρίας Κ12 το Σάββατο 01.12 στις 10.00 στα γήπεδα Champions (ΕΠΣΜ)

K9

ΠΑΟΚ – ΠΑΟΚ Κουλούρας Κ10 την Κυριακή 02.12 στις 10.00 στα γήπεδα Champions (Champions Elite Cup)

K8

Τουρνουά (ΠΑΟΚ, Toumba FC K10, ΠΑΟΔ K10) το Σάββατο 01.12 στις 16.15 στο γήπεδο Μακεδονικού και την Κυριακή 02.12 στις 13.00 στα γήπεδα Champions

Κ7-Κ6

Τουρνουά (ΠΑΟΚ, ΠΟ Μαλακοπής Κ8, Αχιλλέας Τριανδρίας Κ8) το Σάββατο 01.12 στις 12.00 στα γήπεδα Champions

Σχετικά Νέα

Το αγωνιστικό πρόγραμμα των Τμημάτων Υποδομής

Επόμενη δοκιμασία για την Κ19 είναι το παιχνίδι στη Λαμία την Τρίτη 4 Δεκεμβρίου, ενώ οι Κ17 και Κ15 υποδέχονται τον ΠΑΣ Γιάννινα το Σάββατο 1η Δεκεμβρίου.

30.11.2018

. Αναλυτικά οι αγώνες όλων των τμημάτων για τις επόμενες μέρες έχουν ως εξής:

Κ19

Λαμία – ΠΑΟΚ την Τρίτη 04.12 στις 13.00 στο γήπεδο ΕΠΣ Φθιώτιδας Φραντζής (Super League)

Κ17

ΠΑΟΚ – ΠΑΣ Γιάννινα το Σάββατο 01.12 στις 12.45 στα γήπεδα Λώλας (Super League)

K15

ΠΑΟΚ – ΠΑΣ Γιάννινα το Σάββατο 01.12 στις 13.30 στα γήπεδα Λώλας (Super League)

Κ14

Μπέμπηδες Κ15 – ΠΑΟΚ το Σάββατο 01.12 στις 10.30 στο γήπεδο Αγ. Γεωργίου (ΕΠΣΜ)

Κ13

ΠΑΟΔ Κ14 – ΠΑΟΚ το Σάββατο 01.12 στις 10.30 στο γήπεδο Μίκρας (ΕΠΣΜ)

Κ12

ΠΑΟΔ Κ13 – ΠΑΟΚ το Σάββατο 01.12 στις 09.00 στο γήπεδο Μίκρας (ΕΠΣΜ)

Κ11

Santos Πανοράματος Κ12 – ΠΑΟΚ το Σάββατο 01.12 στις 11.00 στα γήπεδα Planet (Fair Play Cup)

Κ10

ΠΑΟΚ – Aχιλλέας Τριανδρίας Κ12 το Σάββατο 01.12 στις 10.00 στα γήπεδα Champions (ΕΠΣΜ)

K9

ΠΑΟΚ – ΠΑΟΚ Κουλούρας Κ10 την Κυριακή 02.12 στις 10.00 στα γήπεδα Champions (Champions Elite Cup)

K8

Τουρνουά (ΠΑΟΚ, Toumba FC K10, ΠΑΟΔ K10) το Σάββατο 01.12 στις 16.15 στο γήπεδο Μακεδονικού και την Κυριακή 02.12 στις 13.00 στα γήπεδα Champions

Κ7-Κ6

Τουρνουά (ΠΑΟΚ, ΠΟ Μαλακοπής Κ8, Αχιλλέας Τριανδρίας Κ8) το Σάββατο 01.12 στις 12.00 στα γήπεδα Champions

Σχετικά Νέα

Το αγωνιστικό πρόγραμμα των Τμημάτων Υποδομής

Επόμενη δοκιμασία για την Κ19 είναι το παιχνίδι στη Λαμία την Τρίτη 4 Δεκεμβρίου, ενώ οι Κ17 και Κ15 υποδέχονται τον ΠΑΣ Γιάννινα το Σάββατο 1η Δεκεμβρίου.

30.11.2018

. Αναλυτικά οι αγώνες όλων των τμημάτων για τις επόμενες μέρες έχουν ως εξής:

Κ19

Λαμία – ΠΑΟΚ την Τρίτη 04.12 στις 13.00 στο γήπεδο ΕΠΣ Φθιώτιδας Φραντζής (Super League)

Κ17

ΠΑΟΚ – ΠΑΣ Γιάννινα το Σάββατο 01.12 στις 12.45 στα γήπεδα Λώλας (Super League)

K15

ΠΑΟΚ – ΠΑΣ Γιάννινα το Σάββατο 01.12 στις 13.30 στα γήπεδα Λώλας (Super League)

Κ14

Μπέμπηδες Κ15 – ΠΑΟΚ το Σάββατο 01.12 στις 10.30 στο γήπεδο Αγ. Γεωργίου (ΕΠΣΜ)

Κ13

ΠΑΟΔ Κ14 – ΠΑΟΚ το Σάββατο 01.12 στις 10.30 στο γήπεδο Μίκρας (ΕΠΣΜ)

Κ12

ΠΑΟΔ Κ13 – ΠΑΟΚ το Σάββατο 01.12 στις 09.00 στο γήπεδο Μίκρας (ΕΠΣΜ)

Κ11

Santos Πανοράματος Κ12 – ΠΑΟΚ το Σάββατο 01.12 στις 11.00 στα γήπεδα Planet (Fair Play Cup)

Κ10

ΠΑΟΚ – Aχιλλέας Τριανδρίας Κ12 το Σάββατο 01.12 στις 10.00 στα γήπεδα Champions (ΕΠΣΜ)

K9

ΠΑΟΚ – ΠΑΟΚ Κουλούρας Κ10 την Κυριακή 02.12 στις 10.00 στα γήπεδα Champions (Champions Elite Cup)

K8

Τουρνουά (ΠΑΟΚ, Toumba FC K10, ΠΑΟΔ K10) το Σάββατο 01.12 στις 16.15 στο γήπεδο Μακεδονικού και την Κυριακή 02.12 στις 13.00 στα γήπεδα Champions

Κ7-Κ6

Τουρνουά (ΠΑΟΚ, ΠΟ Μαλακοπής Κ8, Αχιλλέας Τριανδρίας Κ8) το Σάββατο 01.12 στις 12.00 στα γήπεδα Champions