Επόμενος Αγώνας VS Ξάνθη
Array
(
    [0] => 439
    [1] => 428
    [2] => 6883
    [3] => 433
    [4] => 399
    [5] => 4867
    [6] => 429
)

Τo πρόγραμμα αγώνων των Τμημάτων Υποδομής

Με ωραίες αναμετρήσεις μπαίνει η άνοιξη για το PAOK Academy. Η Κ19 κατεβαίνει στην Αθήνα για να αντιμετωπίσει τον Παναθηναϊκό και οι Κ17 και Κ15 ταξιδεύουν στην Ξάνθη.

01.03.2019

Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα αγώνων όλων των τμημάτων για τo Σάββατο 2 και την Κυριακή 3 Μαρτίου:

Κ19

Παναθηναϊκός – ΠΑΟΚ την Κυριακή 03.03 στις 11.00 στο αθλητικό κέντρο του Παναθηναϊκού (Super League)

Κ17

Ξάνθη – ΠΑΟΚ το Σάββατο 02.03 στις 13.45 στο γήπεδο Πηγαδιών (Super League)

K15

Ξάνθη – ΠΑΟΚ το Σάββατο 02.03 στις 13.00 στο γήπεδο Πηγαδίων (Super League)

Κ14

ΠΑΟΚ – Ατρόμητος Τριαδίου 15 την Παρασκευή 01.03 στις 17.00 στο γήπεδο Μίκρας (φιλικό)

Κ13

ΑΟ Πρωτέας Κ14 – ΠΑΟΚ το Σάββατο 02.03 στις 100.30 στα γήπεδα ΕΚΟ (ΕΠΣΜ)

Κ12

Φάληρο Κ13 – ΠΑΟΚ το Σάββατο 02.03 στις 14.00 στα γήπεδα Planet (EΠΣΜ)

Κ11

ΠΑΟΚ – Αινείας FC K12 το Σάββατο 02.03 στις 11.00 στα γήπεδα Planet (Fair Play Cup)

Κ10

Αινείας FC Κ12 – ΠΑΟΚ το Σάββατο 02.03 στις 09.00 στα γήπεδα Champions (ΕΠΣΜ)

Κ9

ΠΑΟΚ – Pro Soccer K10 και ΠΑΟΚ – ΧΑΝΘ Κ10 το Σάββατο 02.03 και την Κυριακή 03.03 στις 12.00 στα γήπεδα Λέοντες και Champions (φιλικό και Champions Elite Cup)

Κ8

ΠΑΟΚ – Νικόπολη K9 και ΠΑΟΚ – Ακ. Κούδας Κ9 το Σάββατο 02.03 και την Κυριακή 03.03 στις 09.00 και στις 10.00 στα γήπεδα Μακεδονικού και Champions (φιλικό και Champions Elite Cup)

Κ7-Κ6

ΠΑΟΚ – Ajax Stars K8 το Σάββατο 02.03 στις 09.15 στα γήπεδα Champions (Champions Elite Cup)

Σχετικά Νέα

Τo πρόγραμμα αγώνων των Τμημάτων Υποδομής

Με ωραίες αναμετρήσεις μπαίνει η άνοιξη για το PAOK Academy. Η Κ19 κατεβαίνει στην Αθήνα για να αντιμετωπίσει τον Παναθηναϊκό και οι Κ17 και Κ15 ταξιδεύουν στην Ξάνθη.

01.03.2019

Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα αγώνων όλων των τμημάτων για τo Σάββατο 2 και την Κυριακή 3 Μαρτίου:

Κ19

Παναθηναϊκός – ΠΑΟΚ την Κυριακή 03.03 στις 11.00 στο αθλητικό κέντρο του Παναθηναϊκού (Super League)

Κ17

Ξάνθη – ΠΑΟΚ το Σάββατο 02.03 στις 13.45 στο γήπεδο Πηγαδιών (Super League)

K15

Ξάνθη – ΠΑΟΚ το Σάββατο 02.03 στις 13.00 στο γήπεδο Πηγαδίων (Super League)

Κ14

ΠΑΟΚ – Ατρόμητος Τριαδίου 15 την Παρασκευή 01.03 στις 17.00 στο γήπεδο Μίκρας (φιλικό)

Κ13

ΑΟ Πρωτέας Κ14 – ΠΑΟΚ το Σάββατο 02.03 στις 100.30 στα γήπεδα ΕΚΟ (ΕΠΣΜ)

Κ12

Φάληρο Κ13 – ΠΑΟΚ το Σάββατο 02.03 στις 14.00 στα γήπεδα Planet (EΠΣΜ)

Κ11

ΠΑΟΚ – Αινείας FC K12 το Σάββατο 02.03 στις 11.00 στα γήπεδα Planet (Fair Play Cup)

Κ10

Αινείας FC Κ12 – ΠΑΟΚ το Σάββατο 02.03 στις 09.00 στα γήπεδα Champions (ΕΠΣΜ)

Κ9

ΠΑΟΚ – Pro Soccer K10 και ΠΑΟΚ – ΧΑΝΘ Κ10 το Σάββατο 02.03 και την Κυριακή 03.03 στις 12.00 στα γήπεδα Λέοντες και Champions (φιλικό και Champions Elite Cup)

Κ8

ΠΑΟΚ – Νικόπολη K9 και ΠΑΟΚ – Ακ. Κούδας Κ9 το Σάββατο 02.03 και την Κυριακή 03.03 στις 09.00 και στις 10.00 στα γήπεδα Μακεδονικού και Champions (φιλικό και Champions Elite Cup)

Κ7-Κ6

ΠΑΟΚ – Ajax Stars K8 το Σάββατο 02.03 στις 09.15 στα γήπεδα Champions (Champions Elite Cup)

Σχετικά Νέα

Τo πρόγραμμα αγώνων των Τμημάτων Υποδομής

Με ωραίες αναμετρήσεις μπαίνει η άνοιξη για το PAOK Academy. Η Κ19 κατεβαίνει στην Αθήνα για να αντιμετωπίσει τον Παναθηναϊκό και οι Κ17 και Κ15 ταξιδεύουν στην Ξάνθη.

01.03.2019

Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα αγώνων όλων των τμημάτων για τo Σάββατο 2 και την Κυριακή 3 Μαρτίου:

Κ19

Παναθηναϊκός – ΠΑΟΚ την Κυριακή 03.03 στις 11.00 στο αθλητικό κέντρο του Παναθηναϊκού (Super League)

Κ17

Ξάνθη – ΠΑΟΚ το Σάββατο 02.03 στις 13.45 στο γήπεδο Πηγαδιών (Super League)

K15

Ξάνθη – ΠΑΟΚ το Σάββατο 02.03 στις 13.00 στο γήπεδο Πηγαδίων (Super League)

Κ14

ΠΑΟΚ – Ατρόμητος Τριαδίου 15 την Παρασκευή 01.03 στις 17.00 στο γήπεδο Μίκρας (φιλικό)

Κ13

ΑΟ Πρωτέας Κ14 – ΠΑΟΚ το Σάββατο 02.03 στις 100.30 στα γήπεδα ΕΚΟ (ΕΠΣΜ)

Κ12

Φάληρο Κ13 – ΠΑΟΚ το Σάββατο 02.03 στις 14.00 στα γήπεδα Planet (EΠΣΜ)

Κ11

ΠΑΟΚ – Αινείας FC K12 το Σάββατο 02.03 στις 11.00 στα γήπεδα Planet (Fair Play Cup)

Κ10

Αινείας FC Κ12 – ΠΑΟΚ το Σάββατο 02.03 στις 09.00 στα γήπεδα Champions (ΕΠΣΜ)

Κ9

ΠΑΟΚ – Pro Soccer K10 και ΠΑΟΚ – ΧΑΝΘ Κ10 το Σάββατο 02.03 και την Κυριακή 03.03 στις 12.00 στα γήπεδα Λέοντες και Champions (φιλικό και Champions Elite Cup)

Κ8

ΠΑΟΚ – Νικόπολη K9 και ΠΑΟΚ – Ακ. Κούδας Κ9 το Σάββατο 02.03 και την Κυριακή 03.03 στις 09.00 και στις 10.00 στα γήπεδα Μακεδονικού και Champions (φιλικό και Champions Elite Cup)

Κ7-Κ6

ΠΑΟΚ – Ajax Stars K8 το Σάββατο 02.03 στις 09.15 στα γήπεδα Champions (Champions Elite Cup)