Επόμενος Αγώνας VS Ξάνθη
Array
(
    [0] => 439
    [1] => 428
    [2] => 433
    [3] => 399
    [4] => 4867
    [5] => 429
)

Το πρόγραμμα αγώνων των Τμημάτων Υποδομής

Η Κ19 έχει ρεπό, οι Κ17 και Κ15 ταξιδεύουν στο Αγρίνιο για να αντιμετωπίσουν τον Παναιτωλικό και οι μικροί έχουν υποχρεώσεις τόσο στα πρωταθλήματα της ΕΠΣΜ, όσο και σε ενδιαφέροντα φιλικά.

15.03.2019

Δείτε το αγωνιστικό πρόγραμμα όλων των τμημάτων για το Σάββατο 16 και την Κυριακή 17 Μαρτίου:

Κ19

Ρεπό

Κ17

Παναιτωλικός – ΠΑΟΚ το Σάββατο 16.03 στις 10.45 στο Emileon Sport Center (Super League)

K15

Παναιτωλικός – ΠΑΟΚ το Σάββατο 16.03 στις 10.00 στο Emileon Sport Center (Super League)

Κ14

ΠΑΟΚ – Μπέμπηδες Κ15 το Σάββατο 16.03 στις 10.30 στο γήπεδο Μίκρας (ΕΠΣΜ)

Κ13

Ακαδημία Ντίνος Κούης Κ14 – ΠΑΟΚ το Σάββατο 16.03 στις 15.00 στο γήπεδο ΕΚΟ Οδυσσέας (ΕΠΣΜ)

Κ12

Ακαδημία Ντίνος Κούης Κ13 – ΠΑΟΚ το Σάββατο 16.03 στις 16.30 στο γήπεδο ΕΚΟ Οδυσσέας (EΠΣΜ)

Κ11

ΑΕ Φαλήρου Κ12 – ΠΑΟΚ το Σάββατο 16.03 στις 09.00 στο γήπεδο Planet (Fair Play Cup)

Κ10

ΠΑΟΚ – ΠΑΟΔ Κ12 το Σάββατο 16.03 στις 11.20 στα γήπεδα Champions (ΕΠΣΜ)

K9

ΠΑΟΚ – Μακεδονικός Κ10 το Σάββατο 16.03 στις 10.00 και στις 12.00 στο γήπεδο Μακεδονικού  (φιλικά)

Κ8

ΠΑΟΚ – Μακεδονικός Κ9 και ΠΑΟΚ – ΠΟ Μαλακοπή Κ9 το Σάββατο 16.03 στις 13.00 στο γήπεδο Μακεδονικού και την Κυριακή 17.03 στις 10.15 στα γήπεδα Champions (φιλικό, Champions Elite Cup)

K7-K6

ΠΑΟΚ – Μακεδόνες Κ8 την Κυριακή 17.03 στις 10.00 στο γήπεδο Μακεδονικού (φιλικό)

Σχετικά Νέα

Το πρόγραμμα αγώνων των Τμημάτων Υποδομής

Η Κ19 έχει ρεπό, οι Κ17 και Κ15 ταξιδεύουν στο Αγρίνιο για να αντιμετωπίσουν τον Παναιτωλικό και οι μικροί έχουν υποχρεώσεις τόσο στα πρωταθλήματα της ΕΠΣΜ, όσο και σε ενδιαφέροντα φιλικά.

15.03.2019

Δείτε το αγωνιστικό πρόγραμμα όλων των τμημάτων για το Σάββατο 16 και την Κυριακή 17 Μαρτίου:

Κ19

Ρεπό

Κ17

Παναιτωλικός – ΠΑΟΚ το Σάββατο 16.03 στις 10.45 στο Emileon Sport Center (Super League)

K15

Παναιτωλικός – ΠΑΟΚ το Σάββατο 16.03 στις 10.00 στο Emileon Sport Center (Super League)

Κ14

ΠΑΟΚ – Μπέμπηδες Κ15 το Σάββατο 16.03 στις 10.30 στο γήπεδο Μίκρας (ΕΠΣΜ)

Κ13

Ακαδημία Ντίνος Κούης Κ14 – ΠΑΟΚ το Σάββατο 16.03 στις 15.00 στο γήπεδο ΕΚΟ Οδυσσέας (ΕΠΣΜ)

Κ12

Ακαδημία Ντίνος Κούης Κ13 – ΠΑΟΚ το Σάββατο 16.03 στις 16.30 στο γήπεδο ΕΚΟ Οδυσσέας (EΠΣΜ)

Κ11

ΑΕ Φαλήρου Κ12 – ΠΑΟΚ το Σάββατο 16.03 στις 09.00 στο γήπεδο Planet (Fair Play Cup)

Κ10

ΠΑΟΚ – ΠΑΟΔ Κ12 το Σάββατο 16.03 στις 11.20 στα γήπεδα Champions (ΕΠΣΜ)

K9

ΠΑΟΚ – Μακεδονικός Κ10 το Σάββατο 16.03 στις 10.00 και στις 12.00 στο γήπεδο Μακεδονικού  (φιλικά)

Κ8

ΠΑΟΚ – Μακεδονικός Κ9 και ΠΑΟΚ – ΠΟ Μαλακοπή Κ9 το Σάββατο 16.03 στις 13.00 στο γήπεδο Μακεδονικού και την Κυριακή 17.03 στις 10.15 στα γήπεδα Champions (φιλικό, Champions Elite Cup)

K7-K6

ΠΑΟΚ – Μακεδόνες Κ8 την Κυριακή 17.03 στις 10.00 στο γήπεδο Μακεδονικού (φιλικό)

Σχετικά Νέα

Το πρόγραμμα αγώνων των Τμημάτων Υποδομής

Η Κ19 έχει ρεπό, οι Κ17 και Κ15 ταξιδεύουν στο Αγρίνιο για να αντιμετωπίσουν τον Παναιτωλικό και οι μικροί έχουν υποχρεώσεις τόσο στα πρωταθλήματα της ΕΠΣΜ, όσο και σε ενδιαφέροντα φιλικά.

15.03.2019

Δείτε το αγωνιστικό πρόγραμμα όλων των τμημάτων για το Σάββατο 16 και την Κυριακή 17 Μαρτίου:

Κ19

Ρεπό

Κ17

Παναιτωλικός – ΠΑΟΚ το Σάββατο 16.03 στις 10.45 στο Emileon Sport Center (Super League)

K15

Παναιτωλικός – ΠΑΟΚ το Σάββατο 16.03 στις 10.00 στο Emileon Sport Center (Super League)

Κ14

ΠΑΟΚ – Μπέμπηδες Κ15 το Σάββατο 16.03 στις 10.30 στο γήπεδο Μίκρας (ΕΠΣΜ)

Κ13

Ακαδημία Ντίνος Κούης Κ14 – ΠΑΟΚ το Σάββατο 16.03 στις 15.00 στο γήπεδο ΕΚΟ Οδυσσέας (ΕΠΣΜ)

Κ12

Ακαδημία Ντίνος Κούης Κ13 – ΠΑΟΚ το Σάββατο 16.03 στις 16.30 στο γήπεδο ΕΚΟ Οδυσσέας (EΠΣΜ)

Κ11

ΑΕ Φαλήρου Κ12 – ΠΑΟΚ το Σάββατο 16.03 στις 09.00 στο γήπεδο Planet (Fair Play Cup)

Κ10

ΠΑΟΚ – ΠΑΟΔ Κ12 το Σάββατο 16.03 στις 11.20 στα γήπεδα Champions (ΕΠΣΜ)

K9

ΠΑΟΚ – Μακεδονικός Κ10 το Σάββατο 16.03 στις 10.00 και στις 12.00 στο γήπεδο Μακεδονικού  (φιλικά)

Κ8

ΠΑΟΚ – Μακεδονικός Κ9 και ΠΑΟΚ – ΠΟ Μαλακοπή Κ9 το Σάββατο 16.03 στις 13.00 στο γήπεδο Μακεδονικού και την Κυριακή 17.03 στις 10.15 στα γήπεδα Champions (φιλικό, Champions Elite Cup)

K7-K6

ΠΑΟΚ – Μακεδόνες Κ8 την Κυριακή 17.03 στις 10.00 στο γήπεδο Μακεδονικού (φιλικό)