Επόμενος Αγώνας VS ΑΕΛ
Array
(
    [0] => 428
    [1] => 6883
    [2] => 433
    [3] => 399
    [4] => 444
    [5] => 429
    [6] => 439
)

Το αγωνιστικό πρόγραμμα των Τμημάτων Υποδομής

Από το Κίεβο στην Κρήτη η Κ19, για να αντιμετωπίσει τον ΟΦΗ, με στόχο φυσικά, να διατηρηθεί στην κορυφή του βαθμολογικού πίνακα. Επιστροφή στη δράση των πρωταθλημάτων της Super League και για τις Κ17 και Κ15, που υποδέχονται την Ξάνθη στη Σουρωτή.

08.11.2019

Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα αγώνων των Τμημάτων Υποδομής για το Σάββατο 9 και την Κυριακή 10 Νοεμβρίου:

Κ19

ΟΦΗ – ΠΑΟΚ το Σάββατο 09.11 στις 14.30 στο Δημοτικό γήπεδο Ελιάς (Super League)

Κ17

ΠΑΟΚ – Ξάνθη το Σάββατο 09.11 στις 13.00 στα γήπεδα Λώλας (Super League)

K15

ΠΑΟΚ – Ξάνθη το Σάββατο 09.11 στις 14.00 στα γήπεδα Λώλας (Super League)

K17-K15

Αναγέννηση Ρύσιου Κ17 – ΠΑΟΚ το Σάββατο 09.11 στις 10.00 στο Δημοτικό γήπεδο Ρύσιου) (ΕΠΣΜ)

Κ14

ΑΕ Κρήνης Κ15 – ΠΑΟΚ το Σάββατο 09.11 στις 10.30 στο γήπεδο Κρήνης (ΕΠΣΜ)

Κ13

ΠΑΟΚ – ΠΑΟΔ Κ14 το Σάββατο 09.11 στις 10.30 στο γήπεδο Μίκρας (ΕΠΣΜ)

Κ12

ΠΑΟΚ – Μπέμπηδες 2000 Κ13 το Σάββατο 09.11 στις 14.00 στα γήπεδα Planet (ΕΠΣΜ)

Κ11

ΠΑΟΚ – Αστέρας Ραιδεστού Κ12 το Σάββατο 09.11 στις 09.00 στα γήπεδα Planet (ΕΠΣΜ)

Κ10

ΠΑΟΚ – Ελπίδες Συκεών Κ12 το Σάββατο 09.11 στις 13.30 στο γήπεδο Κανονιέρηδων (ΕΠΣΜ)

Κ9

ΠΑΟΚ – Αστέρια Κ10 το Σάββατο 09.11 στις 09.00 και ΠΑΟΚ – Μακεδόνες Ευόσμου Κ10 την Κυριακή 10.11 στις 14.00 στα γήπεδα Champions και Μακεδονικού (ΕΠΣΜ, φιλικό)

Κ8

Μακεδονικός Κ9 – ΠΑΟΚ το Σάββατο 09.11 στις 10.00 και ΠΑΟΚ – ΠΑΟΔ την Κυριακή 10.11 στις  15.00 στα γήπεδα Μακεδονικού και  Champions (φιλικά)

Κ7-Κ6

ΔΑΣ Ωραιοκάστρου – ΠΑΟΚ και Πρωταθλητές Πεύκων – ΠΑΟΚ το Σάββατο 09.11 στις 10.00 και 11.00 στο γήπεδο Δελασάλ (φιλικά)

Σχετικά Νέα

Το αγωνιστικό πρόγραμμα των Τμημάτων Υποδομής

Από το Κίεβο στην Κρήτη η Κ19, για να αντιμετωπίσει τον ΟΦΗ, με στόχο φυσικά, να διατηρηθεί στην κορυφή του βαθμολογικού πίνακα. Επιστροφή στη δράση των πρωταθλημάτων της Super League και για τις Κ17 και Κ15, που υποδέχονται την Ξάνθη στη Σουρωτή.

08.11.2019

Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα αγώνων των Τμημάτων Υποδομής για το Σάββατο 9 και την Κυριακή 10 Νοεμβρίου:

Κ19

ΟΦΗ – ΠΑΟΚ το Σάββατο 09.11 στις 14.30 στο Δημοτικό γήπεδο Ελιάς (Super League)

Κ17

ΠΑΟΚ – Ξάνθη το Σάββατο 09.11 στις 13.00 στα γήπεδα Λώλας (Super League)

K15

ΠΑΟΚ – Ξάνθη το Σάββατο 09.11 στις 14.00 στα γήπεδα Λώλας (Super League)

K17-K15

Αναγέννηση Ρύσιου Κ17 – ΠΑΟΚ το Σάββατο 09.11 στις 10.00 στο Δημοτικό γήπεδο Ρύσιου) (ΕΠΣΜ)

Κ14

ΑΕ Κρήνης Κ15 – ΠΑΟΚ το Σάββατο 09.11 στις 10.30 στο γήπεδο Κρήνης (ΕΠΣΜ)

Κ13

ΠΑΟΚ – ΠΑΟΔ Κ14 το Σάββατο 09.11 στις 10.30 στο γήπεδο Μίκρας (ΕΠΣΜ)

Κ12

ΠΑΟΚ – Μπέμπηδες 2000 Κ13 το Σάββατο 09.11 στις 14.00 στα γήπεδα Planet (ΕΠΣΜ)

Κ11

ΠΑΟΚ – Αστέρας Ραιδεστού Κ12 το Σάββατο 09.11 στις 09.00 στα γήπεδα Planet (ΕΠΣΜ)

Κ10

ΠΑΟΚ – Ελπίδες Συκεών Κ12 το Σάββατο 09.11 στις 13.30 στο γήπεδο Κανονιέρηδων (ΕΠΣΜ)

Κ9

ΠΑΟΚ – Αστέρια Κ10 το Σάββατο 09.11 στις 09.00 και ΠΑΟΚ – Μακεδόνες Ευόσμου Κ10 την Κυριακή 10.11 στις 14.00 στα γήπεδα Champions και Μακεδονικού (ΕΠΣΜ, φιλικό)

Κ8

Μακεδονικός Κ9 – ΠΑΟΚ το Σάββατο 09.11 στις 10.00 και ΠΑΟΚ – ΠΑΟΔ την Κυριακή 10.11 στις  15.00 στα γήπεδα Μακεδονικού και  Champions (φιλικά)

Κ7-Κ6

ΔΑΣ Ωραιοκάστρου – ΠΑΟΚ και Πρωταθλητές Πεύκων – ΠΑΟΚ το Σάββατο 09.11 στις 10.00 και 11.00 στο γήπεδο Δελασάλ (φιλικά)

Σχετικά Νέα

Το αγωνιστικό πρόγραμμα των Τμημάτων Υποδομής

Από το Κίεβο στην Κρήτη η Κ19, για να αντιμετωπίσει τον ΟΦΗ, με στόχο φυσικά, να διατηρηθεί στην κορυφή του βαθμολογικού πίνακα. Επιστροφή στη δράση των πρωταθλημάτων της Super League και για τις Κ17 και Κ15, που υποδέχονται την Ξάνθη στη Σουρωτή.

08.11.2019

Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα αγώνων των Τμημάτων Υποδομής για το Σάββατο 9 και την Κυριακή 10 Νοεμβρίου:

Κ19

ΟΦΗ – ΠΑΟΚ το Σάββατο 09.11 στις 14.30 στο Δημοτικό γήπεδο Ελιάς (Super League)

Κ17

ΠΑΟΚ – Ξάνθη το Σάββατο 09.11 στις 13.00 στα γήπεδα Λώλας (Super League)

K15

ΠΑΟΚ – Ξάνθη το Σάββατο 09.11 στις 14.00 στα γήπεδα Λώλας (Super League)

K17-K15

Αναγέννηση Ρύσιου Κ17 – ΠΑΟΚ το Σάββατο 09.11 στις 10.00 στο Δημοτικό γήπεδο Ρύσιου) (ΕΠΣΜ)

Κ14

ΑΕ Κρήνης Κ15 – ΠΑΟΚ το Σάββατο 09.11 στις 10.30 στο γήπεδο Κρήνης (ΕΠΣΜ)

Κ13

ΠΑΟΚ – ΠΑΟΔ Κ14 το Σάββατο 09.11 στις 10.30 στο γήπεδο Μίκρας (ΕΠΣΜ)

Κ12

ΠΑΟΚ – Μπέμπηδες 2000 Κ13 το Σάββατο 09.11 στις 14.00 στα γήπεδα Planet (ΕΠΣΜ)

Κ11

ΠΑΟΚ – Αστέρας Ραιδεστού Κ12 το Σάββατο 09.11 στις 09.00 στα γήπεδα Planet (ΕΠΣΜ)

Κ10

ΠΑΟΚ – Ελπίδες Συκεών Κ12 το Σάββατο 09.11 στις 13.30 στο γήπεδο Κανονιέρηδων (ΕΠΣΜ)

Κ9

ΠΑΟΚ – Αστέρια Κ10 το Σάββατο 09.11 στις 09.00 και ΠΑΟΚ – Μακεδόνες Ευόσμου Κ10 την Κυριακή 10.11 στις 14.00 στα γήπεδα Champions και Μακεδονικού (ΕΠΣΜ, φιλικό)

Κ8

Μακεδονικός Κ9 – ΠΑΟΚ το Σάββατο 09.11 στις 10.00 και ΠΑΟΚ – ΠΑΟΔ την Κυριακή 10.11 στις  15.00 στα γήπεδα Μακεδονικού και  Champions (φιλικά)

Κ7-Κ6

ΔΑΣ Ωραιοκάστρου – ΠΑΟΚ και Πρωταθλητές Πεύκων – ΠΑΟΚ το Σάββατο 09.11 στις 10.00 και 11.00 στο γήπεδο Δελασάλ (φιλικά)