Επόμενος Αγώνας VS
Array
(
    [0] => 439
    [1] => 428
    [2] => 6883
    [3] => 433
    [4] => 399
    [5] => 444
    [6] => 429
)

Το πρόγραμμα αγώνων των Τμημάτων Υποδομής

Απερίσπαστη συνεχίζει προς τον τίτλο η Κ19, που καλείται να περάσει από την Ξάνθη για την 26η αγωνιστική του πρωταθλήματος της Super League. Η Κ17 ταξιδεύει στη Λαμία, ενώ η Κ15 υποδέχεται τον Αρη στη Σουρωτή.

27.02.2020

Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα αγώνων όλων των Τμημάτων Υποδομής για την Παρασκευή 28 και το Σάββατο 29 Φεβρουαρίου και την Κυριακή 1η Μαρτίου:

Κ19

Ξάνθη – ΠΑΟΚ το Σάββατο 29.02 στις 11.00 στο αθλητικό κέντρο Πηγαδίων (Super League)

Κ17

Λαμία – ΠΑΟΚ το Σάββατο 29.02 στις 15.00 στο γήπεδο ΕΠΣ Φθιώτιδας (Super League)

K15

ΠΑΟΚ – Αρης την Παρασκευή 28.02 στις 15.30 στα γήπεδα Λώλας (Super League)

Κ17-Κ15 (ΕΠΣΜ)

Ρεπό

Κ14

ΠΑΟΚ WS – ΠΑΟΚ το Σάββατο 29.02 στις 10.00 στο γήπεδο Μίκρας (ΕΠΣΜ)

Κ13

ΠΑΟΚ – Ατέρμονας Κ14 το Σάββατο 29.02 στις 13.00 στο γήπεδο Μίκρας (ΕΠΣΜ)

Κ12

ΠΑΟΚ Κ12 – ΠΑΟΚ Κ13 την Πέμπτη 27.02 στις 16.15 στα γήπεδα Planet (φιλικό)

Κ11

Ακ. Ντίνος Κούης Κ12 – ΠΑΟΚ την Παρασκευή 28.02 στις 16.30 στο γήπεδο Ντ. Κούης (φιλικό)

Κ10

ΠΑΟΚ Κ10 – ΠΑΟΚ Κ9 την Πέμπτη 27.02 στις 17.00 στο γήπεδο Λεόντων (φιλικό)

Κ9

Αετόπουλα Κ10 – ΠΑΟΚ το Σάββατο 29.02 στις 09.30 στα γήπεδα Champions και  Μακεδονικού (ΕΠΣΜ)

Κ8

Pro Soccer Academy K10 – ΠΑΟΚ την Παρασκευή 28.02 στις 18.00 στο γήπεδο Λέοντων (φιλικό)

Κ7-Κ6

Ρεπό

Σχετικά Νέα

Το πρόγραμμα αγώνων των Τμημάτων Υποδομής

Απερίσπαστη συνεχίζει προς τον τίτλο η Κ19, που καλείται να περάσει από την Ξάνθη για την 26η αγωνιστική του πρωταθλήματος της Super League. Η Κ17 ταξιδεύει στη Λαμία, ενώ η Κ15 υποδέχεται τον Αρη στη Σουρωτή.

27.02.2020

Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα αγώνων όλων των Τμημάτων Υποδομής για την Παρασκευή 28 και το Σάββατο 29 Φεβρουαρίου και την Κυριακή 1η Μαρτίου:

Κ19

Ξάνθη – ΠΑΟΚ το Σάββατο 29.02 στις 11.00 στο αθλητικό κέντρο Πηγαδίων (Super League)

Κ17

Λαμία – ΠΑΟΚ το Σάββατο 29.02 στις 15.00 στο γήπεδο ΕΠΣ Φθιώτιδας (Super League)

K15

ΠΑΟΚ – Αρης την Παρασκευή 28.02 στις 15.30 στα γήπεδα Λώλας (Super League)

Κ17-Κ15 (ΕΠΣΜ)

Ρεπό

Κ14

ΠΑΟΚ WS – ΠΑΟΚ το Σάββατο 29.02 στις 10.00 στο γήπεδο Μίκρας (ΕΠΣΜ)

Κ13

ΠΑΟΚ – Ατέρμονας Κ14 το Σάββατο 29.02 στις 13.00 στο γήπεδο Μίκρας (ΕΠΣΜ)

Κ12

ΠΑΟΚ Κ12 – ΠΑΟΚ Κ13 την Πέμπτη 27.02 στις 16.15 στα γήπεδα Planet (φιλικό)

Κ11

Ακ. Ντίνος Κούης Κ12 – ΠΑΟΚ την Παρασκευή 28.02 στις 16.30 στο γήπεδο Ντ. Κούης (φιλικό)

Κ10

ΠΑΟΚ Κ10 – ΠΑΟΚ Κ9 την Πέμπτη 27.02 στις 17.00 στο γήπεδο Λεόντων (φιλικό)

Κ9

Αετόπουλα Κ10 – ΠΑΟΚ το Σάββατο 29.02 στις 09.30 στα γήπεδα Champions και  Μακεδονικού (ΕΠΣΜ)

Κ8

Pro Soccer Academy K10 – ΠΑΟΚ την Παρασκευή 28.02 στις 18.00 στο γήπεδο Λέοντων (φιλικό)

Κ7-Κ6

Ρεπό

Σχετικά Νέα

Το πρόγραμμα αγώνων των Τμημάτων Υποδομής

Απερίσπαστη συνεχίζει προς τον τίτλο η Κ19, που καλείται να περάσει από την Ξάνθη για την 26η αγωνιστική του πρωταθλήματος της Super League. Η Κ17 ταξιδεύει στη Λαμία, ενώ η Κ15 υποδέχεται τον Αρη στη Σουρωτή.

27.02.2020

Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα αγώνων όλων των Τμημάτων Υποδομής για την Παρασκευή 28 και το Σάββατο 29 Φεβρουαρίου και την Κυριακή 1η Μαρτίου:

Κ19

Ξάνθη – ΠΑΟΚ το Σάββατο 29.02 στις 11.00 στο αθλητικό κέντρο Πηγαδίων (Super League)

Κ17

Λαμία – ΠΑΟΚ το Σάββατο 29.02 στις 15.00 στο γήπεδο ΕΠΣ Φθιώτιδας (Super League)

K15

ΠΑΟΚ – Αρης την Παρασκευή 28.02 στις 15.30 στα γήπεδα Λώλας (Super League)

Κ17-Κ15 (ΕΠΣΜ)

Ρεπό

Κ14

ΠΑΟΚ WS – ΠΑΟΚ το Σάββατο 29.02 στις 10.00 στο γήπεδο Μίκρας (ΕΠΣΜ)

Κ13

ΠΑΟΚ – Ατέρμονας Κ14 το Σάββατο 29.02 στις 13.00 στο γήπεδο Μίκρας (ΕΠΣΜ)

Κ12

ΠΑΟΚ Κ12 – ΠΑΟΚ Κ13 την Πέμπτη 27.02 στις 16.15 στα γήπεδα Planet (φιλικό)

Κ11

Ακ. Ντίνος Κούης Κ12 – ΠΑΟΚ την Παρασκευή 28.02 στις 16.30 στο γήπεδο Ντ. Κούης (φιλικό)

Κ10

ΠΑΟΚ Κ10 – ΠΑΟΚ Κ9 την Πέμπτη 27.02 στις 17.00 στο γήπεδο Λεόντων (φιλικό)

Κ9

Αετόπουλα Κ10 – ΠΑΟΚ το Σάββατο 29.02 στις 09.30 στα γήπεδα Champions και  Μακεδονικού (ΕΠΣΜ)

Κ8

Pro Soccer Academy K10 – ΠΑΟΚ την Παρασκευή 28.02 στις 18.00 στο γήπεδο Λέοντων (φιλικό)

Κ7-Κ6

Ρεπό