Επόμενος Αγώνας VS Granada CF
Array
(
    [0] => 444
    [1] => 429
    [2] => 439
    [3] => 428
    [4] => 6883
    [5] => 433
    [6] => 399
)

To αγωνιστικό πρόγραμμα των Τμημάτων Υποδομής

Πρώτη εκτός έδρας αναμέτρηση στη σεζόν για την Κ19, που ταξιδεύει στο Βόλο, όπως και για την Κ17, που θα παίξει στη Λάρισα. Η Κ16 συνεχίζει στο κύπελλο ΕΠΣΜ, αντιμετωπίζοντας το Μαραθώνα, ενώ η Κ15 δίνει δυνατό φιλικό με την Κ17 της Βέροιας.

25.09.2020

Δείτε αναλυτικά τους  αγώνες των Τμημάτων Υποδομής για το Σάββατο 26 και την Κυριακή 27 Σεπτεμβρίου:

Κ19 

ΝΠΣ Βόλος – ΠΑΟΚ το Σάββατο 26.09 στις 16.00 στο γήπεδο ΕΑΚ Βόλου(Super League)

Κ17 

ΑΕ Λάρισας- ΠΑΟΚ την Κυριακή 27.09 στις 13.00 στο Δημοτικό γήπεδο Γόννων (Super League)

K16 

ΠΑΟΚ – Μαραθώνας την Κυριακή 27.09 στις 17.00 στο Αθλητικό Κέντρο Λώλας (Κύπελλο ΕΠΣΜ)

Κ15 

ΠΑΟΚ – Βέροια Κ17 το Σάββατο 26.09 στις 12.00 στο Αθλητικό Κέντρο Μάττα (φιλικό)

Κ14 – Κ13 

ΠΑΟΚ Κ14 – ΠΑΟΚ Κ13 το Σάββατο 26.09 στις 10.00 στο Αθλητικό Κέντρο Μίκρας (φιλικό)

Κ12 

Μακεδονικός – ΠΑΟΚ το Σάββατο 26.09 στις 11.30 στο Αθλητικό Κέντρο Μακεδονικού (φιλικό)

Κ11 

ΠΑΟΚ – Pro Soccer Academy Κ12 το Σάββατο 26.09 στις 13.00 στο Αθλητικό Κέντρο Λεόντων (φιλικό)

Κ10 

ΠΑΟΚ – ΠΑΟΝΕ Κ11 το Σάββατο 26.09 στις 13.00 στο Αθλητικό Κέντρο Planet (φιλικό)

Κ9  

ΠΑΟΚ – ΠΑΟΔ Κ10 το Σάββατο 26.09 στις 10.00 στο Αθλητικό Κέντρο Champions (φιλικό) και ΠΑΟΚ – ΠΑΟΝΕ Κ10 την Κυριακή 27.09 στις 12.00 στο Αθλητικό Κέντρο Planet (φιλικό)

K8  

ΠΑΟΚ –Ajax Stars το Σάββατο 26.09 στις 09.30 στο Αθλητικό Κέντρο Champions (φιλικό)

Κ7-Κ6 

Ρεπό

Σχετικά Νέα

To αγωνιστικό πρόγραμμα των Τμημάτων Υποδομής

Πρώτη εκτός έδρας αναμέτρηση στη σεζόν για την Κ19, που ταξιδεύει στο Βόλο, όπως και για την Κ17, που θα παίξει στη Λάρισα. Η Κ16 συνεχίζει στο κύπελλο ΕΠΣΜ, αντιμετωπίζοντας το Μαραθώνα, ενώ η Κ15 δίνει δυνατό φιλικό με την Κ17 της Βέροιας.

25.09.2020

Δείτε αναλυτικά τους  αγώνες των Τμημάτων Υποδομής για το Σάββατο 26 και την Κυριακή 27 Σεπτεμβρίου:

Κ19 

ΝΠΣ Βόλος – ΠΑΟΚ το Σάββατο 26.09 στις 16.00 στο γήπεδο ΕΑΚ Βόλου(Super League)

Κ17 

ΑΕ Λάρισας- ΠΑΟΚ την Κυριακή 27.09 στις 13.00 στο Δημοτικό γήπεδο Γόννων (Super League)

K16 

ΠΑΟΚ – Μαραθώνας την Κυριακή 27.09 στις 17.00 στο Αθλητικό Κέντρο Λώλας (Κύπελλο ΕΠΣΜ)

Κ15 

ΠΑΟΚ – Βέροια Κ17 το Σάββατο 26.09 στις 12.00 στο Αθλητικό Κέντρο Μάττα (φιλικό)

Κ14 – Κ13 

ΠΑΟΚ Κ14 – ΠΑΟΚ Κ13 το Σάββατο 26.09 στις 10.00 στο Αθλητικό Κέντρο Μίκρας (φιλικό)

Κ12 

Μακεδονικός – ΠΑΟΚ το Σάββατο 26.09 στις 11.30 στο Αθλητικό Κέντρο Μακεδονικού (φιλικό)

Κ11 

ΠΑΟΚ – Pro Soccer Academy Κ12 το Σάββατο 26.09 στις 13.00 στο Αθλητικό Κέντρο Λεόντων (φιλικό)

Κ10 

ΠΑΟΚ – ΠΑΟΝΕ Κ11 το Σάββατο 26.09 στις 13.00 στο Αθλητικό Κέντρο Planet (φιλικό)

Κ9  

ΠΑΟΚ – ΠΑΟΔ Κ10 το Σάββατο 26.09 στις 10.00 στο Αθλητικό Κέντρο Champions (φιλικό) και ΠΑΟΚ – ΠΑΟΝΕ Κ10 την Κυριακή 27.09 στις 12.00 στο Αθλητικό Κέντρο Planet (φιλικό)

K8  

ΠΑΟΚ –Ajax Stars το Σάββατο 26.09 στις 09.30 στο Αθλητικό Κέντρο Champions (φιλικό)

Κ7-Κ6 

Ρεπό

Σχετικά Νέα

To αγωνιστικό πρόγραμμα των Τμημάτων Υποδομής

Πρώτη εκτός έδρας αναμέτρηση στη σεζόν για την Κ19, που ταξιδεύει στο Βόλο, όπως και για την Κ17, που θα παίξει στη Λάρισα. Η Κ16 συνεχίζει στο κύπελλο ΕΠΣΜ, αντιμετωπίζοντας το Μαραθώνα, ενώ η Κ15 δίνει δυνατό φιλικό με την Κ17 της Βέροιας.

25.09.2020

Δείτε αναλυτικά τους  αγώνες των Τμημάτων Υποδομής για το Σάββατο 26 και την Κυριακή 27 Σεπτεμβρίου:

Κ19 

ΝΠΣ Βόλος – ΠΑΟΚ το Σάββατο 26.09 στις 16.00 στο γήπεδο ΕΑΚ Βόλου(Super League)

Κ17 

ΑΕ Λάρισας- ΠΑΟΚ την Κυριακή 27.09 στις 13.00 στο Δημοτικό γήπεδο Γόννων (Super League)

K16 

ΠΑΟΚ – Μαραθώνας την Κυριακή 27.09 στις 17.00 στο Αθλητικό Κέντρο Λώλας (Κύπελλο ΕΠΣΜ)

Κ15 

ΠΑΟΚ – Βέροια Κ17 το Σάββατο 26.09 στις 12.00 στο Αθλητικό Κέντρο Μάττα (φιλικό)

Κ14 – Κ13 

ΠΑΟΚ Κ14 – ΠΑΟΚ Κ13 το Σάββατο 26.09 στις 10.00 στο Αθλητικό Κέντρο Μίκρας (φιλικό)

Κ12 

Μακεδονικός – ΠΑΟΚ το Σάββατο 26.09 στις 11.30 στο Αθλητικό Κέντρο Μακεδονικού (φιλικό)

Κ11 

ΠΑΟΚ – Pro Soccer Academy Κ12 το Σάββατο 26.09 στις 13.00 στο Αθλητικό Κέντρο Λεόντων (φιλικό)

Κ10 

ΠΑΟΚ – ΠΑΟΝΕ Κ11 το Σάββατο 26.09 στις 13.00 στο Αθλητικό Κέντρο Planet (φιλικό)

Κ9  

ΠΑΟΚ – ΠΑΟΔ Κ10 το Σάββατο 26.09 στις 10.00 στο Αθλητικό Κέντρο Champions (φιλικό) και ΠΑΟΚ – ΠΑΟΝΕ Κ10 την Κυριακή 27.09 στις 12.00 στο Αθλητικό Κέντρο Planet (φιλικό)

K8  

ΠΑΟΚ –Ajax Stars το Σάββατο 26.09 στις 09.30 στο Αθλητικό Κέντρο Champions (φιλικό)

Κ7-Κ6 

Ρεπό