Επόμενος Αγώνας VS Granada CF
Array
(
    [0] => 439
    [1] => 399
    [2] => 6883
    [3] => 433
    [4] => 444
    [5] => 429
)

To αγωνιστικό πρόγραμμα των Τμημάτων Υποδομής

Τον ΟΦΗ υποδέχεται η Κ19 του ΠΑΟΚ για την 4η αγωνιστική του πρωταθλήματος της Super League. Η Κ17 ταξιδεύει στα Ιωάννινα για να παίξει με τον ΠΑΣ και η Κ16 συνεχίζει στο κύπελλο ΕΠΣΜ, αντιμετωπίζοντας τον ΠΑΟΔ.

02.10.2020

Δείτε αναλυτικά τους  αγώνες των Τμημάτων Υποδομής για το Σάββατο 3 και την Κυριακή 4 Οκτωβρίου:

Κ19

ΠΑΟΚ – ΟΦΗ την Κυριακή 04.10 στις 11.00 στο Αθλητικό Κέντρο Λώλας (Super League)

Κ17 

ΠΑΣ Γιάννινα – ΠΑΟΚ το Σάββατο 03.10 στις 14.00 στο Αθλητικό Κέντρο Epirus (Super League)

K16 

ΠΑΟΚ – ΠΑΟΔ τo Σάββατο 03.10 στις 17.00 στο γήπεδο ΠΑΟΝΕ (Κύπελλο ΕΠΣΜ)

Κ15 

ΠΑΟΚ – Βέροια Κ17 το Σάββατο 03.10 στις 12.00 στο Αθλητικό Κέντρο Μάττα (φιλικό)

Κ14  

ΠΑΟΚ – ΠΑΟΚ Γυναικεία ομάδα το Σάββατο 03.10 στις 15.00 στο Αθλητικό Κέντρο Μάττα (φιλικό)

Κ13 

Μακεδονικός Κ14 – ΠΑΟΚ το Σάββατο 03.10 στις 11.30 στο Αθλητικό Κέντρο Μακεδονικού (φιλικό)

Κ12 

ΠΑΟΚ – Πρωτέας την Παρασκευή 02.10 στις 16.45 στο Αθλητικό Κέντρο Planet (φιλικό) και

ΠΑΟΚ – Αρης Κ13 το Σάββατο 02.10 στις 10.15 στο Αθλητικό Κέντρο Planet(φιλικό)

Κ1

ΠρωτέαςΠΑΟΚ το Σάββατο 03.10 στις 11.45 στο Αθλητικό Κέντρο Πρωτέα (φιλικό)

Κ10  

ΠΑΟΚ – Μπέμπηδες Κ11 το Σάββατο 03.10 στις 09.00 στο Football Sports Center (φιλικό)

K9  

ΠΑΟΚ –Μπέμπηδες Κ10 το Σάββατο 03.10 στις 11.00 στο Αθλητικό Κέντρο Λεόντων (φιλικό) και ΠΑΟΚ – Pro Soccer K10 την Κυριακή 04.10 στις 10.45 στο Αθλητικό Κέντρο Champions (φιλικό)

Κ8 

ΠΑΟΚ – Αετοί FC K9 το Σάββατο 03.10 στις 09.30 στο Αθλητικό Κέντρο Champions (φιλικό)

Κ7-Κ6 

Ρεπό

Σχετικά Νέα

To αγωνιστικό πρόγραμμα των Τμημάτων Υποδομής

Τον ΟΦΗ υποδέχεται η Κ19 του ΠΑΟΚ για την 4η αγωνιστική του πρωταθλήματος της Super League. Η Κ17 ταξιδεύει στα Ιωάννινα για να παίξει με τον ΠΑΣ και η Κ16 συνεχίζει στο κύπελλο ΕΠΣΜ, αντιμετωπίζοντας τον ΠΑΟΔ.

02.10.2020

Δείτε αναλυτικά τους  αγώνες των Τμημάτων Υποδομής για το Σάββατο 3 και την Κυριακή 4 Οκτωβρίου:

Κ19

ΠΑΟΚ – ΟΦΗ την Κυριακή 04.10 στις 11.00 στο Αθλητικό Κέντρο Λώλας (Super League)

Κ17 

ΠΑΣ Γιάννινα – ΠΑΟΚ το Σάββατο 03.10 στις 14.00 στο Αθλητικό Κέντρο Epirus (Super League)

K16 

ΠΑΟΚ – ΠΑΟΔ τo Σάββατο 03.10 στις 17.00 στο γήπεδο ΠΑΟΝΕ (Κύπελλο ΕΠΣΜ)

Κ15 

ΠΑΟΚ – Βέροια Κ17 το Σάββατο 03.10 στις 12.00 στο Αθλητικό Κέντρο Μάττα (φιλικό)

Κ14  

ΠΑΟΚ – ΠΑΟΚ Γυναικεία ομάδα το Σάββατο 03.10 στις 15.00 στο Αθλητικό Κέντρο Μάττα (φιλικό)

Κ13 

Μακεδονικός Κ14 – ΠΑΟΚ το Σάββατο 03.10 στις 11.30 στο Αθλητικό Κέντρο Μακεδονικού (φιλικό)

Κ12 

ΠΑΟΚ – Πρωτέας την Παρασκευή 02.10 στις 16.45 στο Αθλητικό Κέντρο Planet (φιλικό) και

ΠΑΟΚ – Αρης Κ13 το Σάββατο 02.10 στις 10.15 στο Αθλητικό Κέντρο Planet(φιλικό)

Κ1

ΠρωτέαςΠΑΟΚ το Σάββατο 03.10 στις 11.45 στο Αθλητικό Κέντρο Πρωτέα (φιλικό)

Κ10  

ΠΑΟΚ – Μπέμπηδες Κ11 το Σάββατο 03.10 στις 09.00 στο Football Sports Center (φιλικό)

K9  

ΠΑΟΚ –Μπέμπηδες Κ10 το Σάββατο 03.10 στις 11.00 στο Αθλητικό Κέντρο Λεόντων (φιλικό) και ΠΑΟΚ – Pro Soccer K10 την Κυριακή 04.10 στις 10.45 στο Αθλητικό Κέντρο Champions (φιλικό)

Κ8 

ΠΑΟΚ – Αετοί FC K9 το Σάββατο 03.10 στις 09.30 στο Αθλητικό Κέντρο Champions (φιλικό)

Κ7-Κ6 

Ρεπό

Σχετικά Νέα

To αγωνιστικό πρόγραμμα των Τμημάτων Υποδομής

Τον ΟΦΗ υποδέχεται η Κ19 του ΠΑΟΚ για την 4η αγωνιστική του πρωταθλήματος της Super League. Η Κ17 ταξιδεύει στα Ιωάννινα για να παίξει με τον ΠΑΣ και η Κ16 συνεχίζει στο κύπελλο ΕΠΣΜ, αντιμετωπίζοντας τον ΠΑΟΔ.

02.10.2020

Δείτε αναλυτικά τους  αγώνες των Τμημάτων Υποδομής για το Σάββατο 3 και την Κυριακή 4 Οκτωβρίου:

Κ19

ΠΑΟΚ – ΟΦΗ την Κυριακή 04.10 στις 11.00 στο Αθλητικό Κέντρο Λώλας (Super League)

Κ17 

ΠΑΣ Γιάννινα – ΠΑΟΚ το Σάββατο 03.10 στις 14.00 στο Αθλητικό Κέντρο Epirus (Super League)

K16 

ΠΑΟΚ – ΠΑΟΔ τo Σάββατο 03.10 στις 17.00 στο γήπεδο ΠΑΟΝΕ (Κύπελλο ΕΠΣΜ)

Κ15 

ΠΑΟΚ – Βέροια Κ17 το Σάββατο 03.10 στις 12.00 στο Αθλητικό Κέντρο Μάττα (φιλικό)

Κ14  

ΠΑΟΚ – ΠΑΟΚ Γυναικεία ομάδα το Σάββατο 03.10 στις 15.00 στο Αθλητικό Κέντρο Μάττα (φιλικό)

Κ13 

Μακεδονικός Κ14 – ΠΑΟΚ το Σάββατο 03.10 στις 11.30 στο Αθλητικό Κέντρο Μακεδονικού (φιλικό)

Κ12 

ΠΑΟΚ – Πρωτέας την Παρασκευή 02.10 στις 16.45 στο Αθλητικό Κέντρο Planet (φιλικό) και

ΠΑΟΚ – Αρης Κ13 το Σάββατο 02.10 στις 10.15 στο Αθλητικό Κέντρο Planet(φιλικό)

Κ1

ΠρωτέαςΠΑΟΚ το Σάββατο 03.10 στις 11.45 στο Αθλητικό Κέντρο Πρωτέα (φιλικό)

Κ10  

ΠΑΟΚ – Μπέμπηδες Κ11 το Σάββατο 03.10 στις 09.00 στο Football Sports Center (φιλικό)

K9  

ΠΑΟΚ –Μπέμπηδες Κ10 το Σάββατο 03.10 στις 11.00 στο Αθλητικό Κέντρο Λεόντων (φιλικό) και ΠΑΟΚ – Pro Soccer K10 την Κυριακή 04.10 στις 10.45 στο Αθλητικό Κέντρο Champions (φιλικό)

Κ8 

ΠΑΟΚ – Αετοί FC K9 το Σάββατο 03.10 στις 09.30 στο Αθλητικό Κέντρο Champions (φιλικό)

Κ7-Κ6 

Ρεπό