Επόμενος Αγώνας VS
Array
(
    [0] => 429
    [1] => 399
    [2] => 428
    [3] => 189
    [4] => 433
    [5] => 426
)

Το αγωνιστικό πρόγραμμα των Τμημάτων Υποδομής

Επιστροφή στην αγωνιστική δράση για το σύνολο των Τμημάτων Υποδομής του ΠΑΟΚ, μετά την κακοκαιρία του περασμένου Σαββατοκύριακου που είχε ως αποτέλεσμα να αναβληθούν όλα τα παιχνίδια τόσο για το πρωτάθλημα της Super League, όσο και γι’ αυτό της ΕΠΣΜ. Η Κ20 υποδέχεται τον Αστέρα Τρίπολης, η Κ17 ταξιδεύει στην …

13.03.2015

Επιστροφή στην αγωνιστική δράση για το σύνολο των Τμημάτων Υποδομής του ΠΑΟΚ, μετά την κακοκαιρία του περασμένου Σαββατοκύριακου που είχε ως αποτέλεσμα να αναβληθούν όλα τα παιχνίδια τόσο για το πρωτάθλημα της Super League, όσο και γι’ αυτό της ΕΠΣΜ. Η Κ20 υποδέχεται τον Αστέρα Τρίπολης, η Κ17 ταξιδεύει στην Ξάνθη και η Κ15 υποδέχεται τον Πανθρακικό.

Αναλυτικά το πρόγραμμα έχει ως εξής:

Κ20
ΠΑΟΚ – Αστέρας Τρίπολης το Σάββατο 14.03 στις 11.30 στο γήπεδο Ν. Μεσημβρίας

Κ17
Ξάνθη – ΠΑΟΚ την Κυριακή 15.03 στις 14.00 στο Αθλητικό Κέντρο Πηγαδίων

Κ16
Ακαδημία Γ. Κούδας – ΠΑΟΚ το Σάββατο 14.03 στις 10.30 στο Δημοτικό γήπεδο Νεάπολης

Κ15
ΠΑΟΚ – Πανθρακικός το Σάββατο 14.03 στις 14.00 στις Εγκαταστάσεις ΕΠΣΜ Μίκρας

Κ14
ΠΑΟΚ – Παύλος Μελάς (00′) το Σάββατο 14.03 στις 10.00 στο γήπεδο Μίκρας

Κ13 (02′-03′)
Ρεπό

Κ13 (02′)
ΠΑΟΚ – Σάντος Πανοράματος (00′-01′) το Σάββατο 14.03 στις 11.30 στο γήπεδο Μίκρας και ΠΑΟΚ – Προπονητικό Κέντρο ΠΑΟΚ Ξάνθης/Κομοτηνής την Κυριακή 15.03 στις 12.30 στο γήπεδο Προπονητικού Κέντρου Κομοτηνής (φιλικό)

Κ12
ΠΑΟΚ – Πρωτεάς (02′) το Σάββατο 14.03 στις 10.00 στο γήπεδο ΕΚΟ (φιλικό)

Κ11
ΠΑΟΚ – Αχιλλέας Τριανδρίας το Σάββατο 14.03 στις 10.00 στο γήπεδο FFF Θέρμης και ΠΑΟΚ – Προπονητικό Κέντρο ΠΑΟΚ Ξάνθης/Κομοτηνής την Κυριακή 15.03 στις 12.30 στο γήπεδο Προπονητικού Κέντρου Κομοτηνής (φιλικό)

Κ10
ΠΑΟΚ – ΑΕ Πυλαίας (04′-05′) το Σάββατο 14.03 στις 13.00 στο γήπεδο Champions και
ΠΑΟΚ – Γερμανική Ακαδημία (04′) την Κυριακή 15.03 στις 09.00 στο γήπεδο Planet

K9
ΠΑΟΚ – Ατρόμητος Τριαδίου (04′-05′) την Κυριακή 15.03 στις 12.30 στο γήπεδο Planet

Κ8
Camp επιλογών στα γήπεδα Champions το Σάββατο 14.03

Κ7
ΠΑΟΚ – Ηρακλής (07′) το Σάββατο 14.03 στις 09.00 στο γήπεδο Champions (φιλικό) και
ΠΑΟΚ – ΠΑΟΚ Διάπλαση (07′) την Κυριακή 15.03 στις 09.30 στο γήπεδο Nouvelle (φιλικό)

Κ6
ΠΑΟΚ – ΠΑΟΚ Διάπλαση (08′) το Σάββατο 14.03 στις 10.30 στο γήπεδο Nouvelle (φιλικό)

Σχετικά Νέα

Το αγωνιστικό πρόγραμμα των Τμημάτων Υποδομής

Επιστροφή στην αγωνιστική δράση για το σύνολο των Τμημάτων Υποδομής του ΠΑΟΚ, μετά την κακοκαιρία του περασμένου Σαββατοκύριακου που είχε ως αποτέλεσμα να αναβληθούν όλα τα παιχνίδια τόσο για το πρωτάθλημα της Super League, όσο και γι’ αυτό της ΕΠΣΜ. Η Κ20 υποδέχεται τον Αστέρα Τρίπολης, η Κ17 ταξιδεύει στην …

13.03.2015

Επιστροφή στην αγωνιστική δράση για το σύνολο των Τμημάτων Υποδομής του ΠΑΟΚ, μετά την κακοκαιρία του περασμένου Σαββατοκύριακου που είχε ως αποτέλεσμα να αναβληθούν όλα τα παιχνίδια τόσο για το πρωτάθλημα της Super League, όσο και γι’ αυτό της ΕΠΣΜ. Η Κ20 υποδέχεται τον Αστέρα Τρίπολης, η Κ17 ταξιδεύει στην Ξάνθη και η Κ15 υποδέχεται τον Πανθρακικό.

Αναλυτικά το πρόγραμμα έχει ως εξής:

Κ20
ΠΑΟΚ – Αστέρας Τρίπολης το Σάββατο 14.03 στις 11.30 στο γήπεδο Ν. Μεσημβρίας

Κ17
Ξάνθη – ΠΑΟΚ την Κυριακή 15.03 στις 14.00 στο Αθλητικό Κέντρο Πηγαδίων

Κ16
Ακαδημία Γ. Κούδας – ΠΑΟΚ το Σάββατο 14.03 στις 10.30 στο Δημοτικό γήπεδο Νεάπολης

Κ15
ΠΑΟΚ – Πανθρακικός το Σάββατο 14.03 στις 14.00 στις Εγκαταστάσεις ΕΠΣΜ Μίκρας

Κ14
ΠΑΟΚ – Παύλος Μελάς (00′) το Σάββατο 14.03 στις 10.00 στο γήπεδο Μίκρας

Κ13 (02′-03′)
Ρεπό

Κ13 (02′)
ΠΑΟΚ – Σάντος Πανοράματος (00′-01′) το Σάββατο 14.03 στις 11.30 στο γήπεδο Μίκρας και ΠΑΟΚ – Προπονητικό Κέντρο ΠΑΟΚ Ξάνθης/Κομοτηνής την Κυριακή 15.03 στις 12.30 στο γήπεδο Προπονητικού Κέντρου Κομοτηνής (φιλικό)

Κ12
ΠΑΟΚ – Πρωτεάς (02′) το Σάββατο 14.03 στις 10.00 στο γήπεδο ΕΚΟ (φιλικό)

Κ11
ΠΑΟΚ – Αχιλλέας Τριανδρίας το Σάββατο 14.03 στις 10.00 στο γήπεδο FFF Θέρμης και ΠΑΟΚ – Προπονητικό Κέντρο ΠΑΟΚ Ξάνθης/Κομοτηνής την Κυριακή 15.03 στις 12.30 στο γήπεδο Προπονητικού Κέντρου Κομοτηνής (φιλικό)

Κ10
ΠΑΟΚ – ΑΕ Πυλαίας (04′-05′) το Σάββατο 14.03 στις 13.00 στο γήπεδο Champions και
ΠΑΟΚ – Γερμανική Ακαδημία (04′) την Κυριακή 15.03 στις 09.00 στο γήπεδο Planet

K9
ΠΑΟΚ – Ατρόμητος Τριαδίου (04′-05′) την Κυριακή 15.03 στις 12.30 στο γήπεδο Planet

Κ8
Camp επιλογών στα γήπεδα Champions το Σάββατο 14.03

Κ7
ΠΑΟΚ – Ηρακλής (07′) το Σάββατο 14.03 στις 09.00 στο γήπεδο Champions (φιλικό) και
ΠΑΟΚ – ΠΑΟΚ Διάπλαση (07′) την Κυριακή 15.03 στις 09.30 στο γήπεδο Nouvelle (φιλικό)

Κ6
ΠΑΟΚ – ΠΑΟΚ Διάπλαση (08′) το Σάββατο 14.03 στις 10.30 στο γήπεδο Nouvelle (φιλικό)

Σχετικά Νέα

Το αγωνιστικό πρόγραμμα των Τμημάτων Υποδομής

Επιστροφή στην αγωνιστική δράση για το σύνολο των Τμημάτων Υποδομής του ΠΑΟΚ, μετά την κακοκαιρία του περασμένου Σαββατοκύριακου που είχε ως αποτέλεσμα να αναβληθούν όλα τα παιχνίδια τόσο για το πρωτάθλημα της Super League, όσο και γι’ αυτό της ΕΠΣΜ. Η Κ20 υποδέχεται τον Αστέρα Τρίπολης, η Κ17 ταξιδεύει στην …

13.03.2015

Επιστροφή στην αγωνιστική δράση για το σύνολο των Τμημάτων Υποδομής του ΠΑΟΚ, μετά την κακοκαιρία του περασμένου Σαββατοκύριακου που είχε ως αποτέλεσμα να αναβληθούν όλα τα παιχνίδια τόσο για το πρωτάθλημα της Super League, όσο και γι’ αυτό της ΕΠΣΜ. Η Κ20 υποδέχεται τον Αστέρα Τρίπολης, η Κ17 ταξιδεύει στην Ξάνθη και η Κ15 υποδέχεται τον Πανθρακικό.

Αναλυτικά το πρόγραμμα έχει ως εξής:

Κ20
ΠΑΟΚ – Αστέρας Τρίπολης το Σάββατο 14.03 στις 11.30 στο γήπεδο Ν. Μεσημβρίας

Κ17
Ξάνθη – ΠΑΟΚ την Κυριακή 15.03 στις 14.00 στο Αθλητικό Κέντρο Πηγαδίων

Κ16
Ακαδημία Γ. Κούδας – ΠΑΟΚ το Σάββατο 14.03 στις 10.30 στο Δημοτικό γήπεδο Νεάπολης

Κ15
ΠΑΟΚ – Πανθρακικός το Σάββατο 14.03 στις 14.00 στις Εγκαταστάσεις ΕΠΣΜ Μίκρας

Κ14
ΠΑΟΚ – Παύλος Μελάς (00′) το Σάββατο 14.03 στις 10.00 στο γήπεδο Μίκρας

Κ13 (02′-03′)
Ρεπό

Κ13 (02′)
ΠΑΟΚ – Σάντος Πανοράματος (00′-01′) το Σάββατο 14.03 στις 11.30 στο γήπεδο Μίκρας και ΠΑΟΚ – Προπονητικό Κέντρο ΠΑΟΚ Ξάνθης/Κομοτηνής την Κυριακή 15.03 στις 12.30 στο γήπεδο Προπονητικού Κέντρου Κομοτηνής (φιλικό)

Κ12
ΠΑΟΚ – Πρωτεάς (02′) το Σάββατο 14.03 στις 10.00 στο γήπεδο ΕΚΟ (φιλικό)

Κ11
ΠΑΟΚ – Αχιλλέας Τριανδρίας το Σάββατο 14.03 στις 10.00 στο γήπεδο FFF Θέρμης και ΠΑΟΚ – Προπονητικό Κέντρο ΠΑΟΚ Ξάνθης/Κομοτηνής την Κυριακή 15.03 στις 12.30 στο γήπεδο Προπονητικού Κέντρου Κομοτηνής (φιλικό)

Κ10
ΠΑΟΚ – ΑΕ Πυλαίας (04′-05′) το Σάββατο 14.03 στις 13.00 στο γήπεδο Champions και
ΠΑΟΚ – Γερμανική Ακαδημία (04′) την Κυριακή 15.03 στις 09.00 στο γήπεδο Planet

K9
ΠΑΟΚ – Ατρόμητος Τριαδίου (04′-05′) την Κυριακή 15.03 στις 12.30 στο γήπεδο Planet

Κ8
Camp επιλογών στα γήπεδα Champions το Σάββατο 14.03

Κ7
ΠΑΟΚ – Ηρακλής (07′) το Σάββατο 14.03 στις 09.00 στο γήπεδο Champions (φιλικό) και
ΠΑΟΚ – ΠΑΟΚ Διάπλαση (07′) την Κυριακή 15.03 στις 09.30 στο γήπεδο Nouvelle (φιλικό)

Κ6
ΠΑΟΚ – ΠΑΟΚ Διάπλαση (08′) το Σάββατο 14.03 στις 10.30 στο γήπεδο Nouvelle (φιλικό)