Επόμενος Αγώνας VS ΝΠΣ Βόλος
Array
(
    [0] => 439
    [1] => 339
    [2] => 429
    [3] => 1095
    [4] => 409
)

Οι μεταγραφές του PAOK Academy

Σε προσθήκες ταλαντούχων παιδιών στα ρόστερ των Τμημάτων Υποδομής του προχώρησε το PAOK Academy, πιστό στη φιλοσοφία του να ανιχνεύει και εν συνεχεία να εκπαιδεύει.

19.09.2019

Στην Κ17 θα αγωνίζονται πλέον οι Ευάγγελος Τρίγκατζης (τερματοφύλακας, Μπέμπηδες), Πέτρος Χατζηαλεξιάδης (μέσος, Ακαδημία Γιαννιτσών), Νικόλαος Σπυράκος (επιθετικός, Πρέβεζα), Αργύριος Δαρέλας (μέσος, ΑΟ Μαϊστρο Αλεξανδρούπολης), Γεώργιος Τσιακούμης (αμυντικός, Ναυπακτιακός Αστέρας).

Στην Κ15 οι Ιωάννης Μπάτος (τερματοφύλακας, ΠΑΟΚ Διάπλαση), Βασίλειος Πασαχίδης (αμυντικός, ΠΑΟΚ Δράμας), Κωνσταντίνος Καστίδης (αμυντικός, Ακρίτας Νευροκοπίου), Μάριο Λέκα (μέσος, Επισκοπή Ρεθύμνου), Μηνάς Βασιλειάδης (μέσος, Μπέμπηδες), Μανώλης Ιμπραήμ (επιθετικός, Αστέρας Αμπελοκήπων), Κωνσταντίνος Σκούρτης (αμυντικός, Πρωτέας Ευόσμου), Ταξιάρχης Φίλων (αμυντικός, Αθλητική Πολιτεία Λιβαδειά).

Στη Κ14 οι Βασίλειος Τσιντσόλης  (τερματοφύλακας, Play Zone Κατερίνης),  Γεώργιος Σαπάνης (μέσος, Πρωτέας Ευόσμου), Κωνσταντίνος Καραϊωάννου (επιθετικός, Πρωτέας Ευόσμου), Μάριος Μυλωνάς (επιθετικός, Ακαδημία Ντίνος Κούης), Γρηγόριος Πολιτάκης (επιθετικός, Ακαδημία Calcetto Xανιών), Αντόνιο Ζούμπι (μέσος, Ρόδος).

Στην Κ13 οι Νικόλαος Δημόπουλος (μέσος, Φάληρο FC), Γεώργιος Σώκος (επιθετικός, Αγροτικός Αστέρας) και στην Κ12 οι Θεόδωρος Τσεμαλίδης (αμυντικός, Απόλλων Καβάλας), Φίλιππος Μαυροκεφαλίδης (τερματοφύλακας, ΑΕ Ρετζικίου) και Χαράλαμπος Αυγιτίδης (αμυντικός, ΠΑΟΚ Δράμας).

Σχετικά Νέα

Οι μεταγραφές του PAOK Academy

Σε προσθήκες ταλαντούχων παιδιών στα ρόστερ των Τμημάτων Υποδομής του προχώρησε το PAOK Academy, πιστό στη φιλοσοφία του να ανιχνεύει και εν συνεχεία να εκπαιδεύει.

19.09.2019

Στην Κ17 θα αγωνίζονται πλέον οι Ευάγγελος Τρίγκατζης (τερματοφύλακας, Μπέμπηδες), Πέτρος Χατζηαλεξιάδης (μέσος, Ακαδημία Γιαννιτσών), Νικόλαος Σπυράκος (επιθετικός, Πρέβεζα), Αργύριος Δαρέλας (μέσος, ΑΟ Μαϊστρο Αλεξανδρούπολης), Γεώργιος Τσιακούμης (αμυντικός, Ναυπακτιακός Αστέρας).

Στην Κ15 οι Ιωάννης Μπάτος (τερματοφύλακας, ΠΑΟΚ Διάπλαση), Βασίλειος Πασαχίδης (αμυντικός, ΠΑΟΚ Δράμας), Κωνσταντίνος Καστίδης (αμυντικός, Ακρίτας Νευροκοπίου), Μάριο Λέκα (μέσος, Επισκοπή Ρεθύμνου), Μηνάς Βασιλειάδης (μέσος, Μπέμπηδες), Μανώλης Ιμπραήμ (επιθετικός, Αστέρας Αμπελοκήπων), Κωνσταντίνος Σκούρτης (αμυντικός, Πρωτέας Ευόσμου), Ταξιάρχης Φίλων (αμυντικός, Αθλητική Πολιτεία Λιβαδειά).

Στη Κ14 οι Βασίλειος Τσιντσόλης  (τερματοφύλακας, Play Zone Κατερίνης),  Γεώργιος Σαπάνης (μέσος, Πρωτέας Ευόσμου), Κωνσταντίνος Καραϊωάννου (επιθετικός, Πρωτέας Ευόσμου), Μάριος Μυλωνάς (επιθετικός, Ακαδημία Ντίνος Κούης), Γρηγόριος Πολιτάκης (επιθετικός, Ακαδημία Calcetto Xανιών), Αντόνιο Ζούμπι (μέσος, Ρόδος).

Στην Κ13 οι Νικόλαος Δημόπουλος (μέσος, Φάληρο FC), Γεώργιος Σώκος (επιθετικός, Αγροτικός Αστέρας) και στην Κ12 οι Θεόδωρος Τσεμαλίδης (αμυντικός, Απόλλων Καβάλας), Φίλιππος Μαυροκεφαλίδης (τερματοφύλακας, ΑΕ Ρετζικίου) και Χαράλαμπος Αυγιτίδης (αμυντικός, ΠΑΟΚ Δράμας).

Σχετικά Νέα

Οι μεταγραφές του PAOK Academy

Σε προσθήκες ταλαντούχων παιδιών στα ρόστερ των Τμημάτων Υποδομής του προχώρησε το PAOK Academy, πιστό στη φιλοσοφία του να ανιχνεύει και εν συνεχεία να εκπαιδεύει.

19.09.2019

Στην Κ17 θα αγωνίζονται πλέον οι Ευάγγελος Τρίγκατζης (τερματοφύλακας, Μπέμπηδες), Πέτρος Χατζηαλεξιάδης (μέσος, Ακαδημία Γιαννιτσών), Νικόλαος Σπυράκος (επιθετικός, Πρέβεζα), Αργύριος Δαρέλας (μέσος, ΑΟ Μαϊστρο Αλεξανδρούπολης), Γεώργιος Τσιακούμης (αμυντικός, Ναυπακτιακός Αστέρας).

Στην Κ15 οι Ιωάννης Μπάτος (τερματοφύλακας, ΠΑΟΚ Διάπλαση), Βασίλειος Πασαχίδης (αμυντικός, ΠΑΟΚ Δράμας), Κωνσταντίνος Καστίδης (αμυντικός, Ακρίτας Νευροκοπίου), Μάριο Λέκα (μέσος, Επισκοπή Ρεθύμνου), Μηνάς Βασιλειάδης (μέσος, Μπέμπηδες), Μανώλης Ιμπραήμ (επιθετικός, Αστέρας Αμπελοκήπων), Κωνσταντίνος Σκούρτης (αμυντικός, Πρωτέας Ευόσμου), Ταξιάρχης Φίλων (αμυντικός, Αθλητική Πολιτεία Λιβαδειά).

Στη Κ14 οι Βασίλειος Τσιντσόλης  (τερματοφύλακας, Play Zone Κατερίνης),  Γεώργιος Σαπάνης (μέσος, Πρωτέας Ευόσμου), Κωνσταντίνος Καραϊωάννου (επιθετικός, Πρωτέας Ευόσμου), Μάριος Μυλωνάς (επιθετικός, Ακαδημία Ντίνος Κούης), Γρηγόριος Πολιτάκης (επιθετικός, Ακαδημία Calcetto Xανιών), Αντόνιο Ζούμπι (μέσος, Ρόδος).

Στην Κ13 οι Νικόλαος Δημόπουλος (μέσος, Φάληρο FC), Γεώργιος Σώκος (επιθετικός, Αγροτικός Αστέρας) και στην Κ12 οι Θεόδωρος Τσεμαλίδης (αμυντικός, Απόλλων Καβάλας), Φίλιππος Μαυροκεφαλίδης (τερματοφύλακας, ΑΕ Ρετζικίου) και Χαράλαμπος Αυγιτίδης (αμυντικός, ΠΑΟΚ Δράμας).