Επόμενος Αγώνας VS Besiktas JK
Array
(
    [0] => 433
    [1] => 399
    [2] => 444
    [3] => 429
    [4] => 439
    [5] => 428
    [6] => 6883
)

Το πρόγραμμα αγώνων των Τμημάτων Υποδομής

Επόμενος σταθμός στο «τρένο» της Κ19 είναι το Αγρίνιο. Η ομάδα των Γκαρσία και Σνάουτσνερ αντιμετωπίζει τον Παναιτωλικό για την 14η αγωνιστική του πρωταθλήματος της Super League, ενώ στο Αγρίνιο «μάχεται» αυτή την Κυριακή και η Κ17.

13.12.2019

Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα αγώνων όλων των Τμημάτων Υποδομής για το Σάββατο 14 και την Κυριακή 15 Δεκεμβρίου:

Κ19

Παναιτωλικός – ΠΑΟΚ το Σάββατο 14.12 στις 11.30 στο γήπεδο Emileon (Super League)

Κ17

Παναιτωλικός – ΠΑΟΚ την Κυριακή 15.12 στις 11.00 στο γήπεδο Emileon (Super League)

K15

Ρεπό

K17-Κ15

ΠΑΟΚ Κ15 – Κεραυνός Αγγελοχωρίου Κ17 το Σάββατο 14.12 στις 09.30 στα γήπεδα Μάττα (ΕΠΣΜ)

Κ14

ΠΑΟΚ – Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης Κ15 το Σάββατο 14.12 στις 10.30 στο γήπεδο Μίκρας (ΕΠΣΜ)

Κ13

Ακαδημία Γιαννιτσών Κ14 – ΠΑΟΚ το Σάββατο 14.12 στις 12.00 στο γήπεδο Παύλου Μελά  (ΕΠΣΜ)

Κ12

ΠΑΟΚ – Μαραθώνας Κ13 το Σάββατο 14.12 στις 14.00 στα γήπεδα Planet (EΠΣΜ)

Κ11

Πανόραμα Κ12 – ΠΑΟΚ το Σάββατο 14.12 στις 10.15 στα γήπεδα Planet (ΕΠΣΜ)

Κ10

ΠΑΟΚ – Πρωτέας Κ12 το Σάββατο 14.12 στις 14.00 στο γήπεδο Κανονιέρηδων (ΕΠΣΜ)

Κ9

Μαλακοπή Κ10 – ΠΑΟΚ το Σάββατο 14.12 στις 09.00 και ΠΑΟΔ Κ10 – ΠΑΟΚ την Κυριακή 15.12 στις 12.45 στα γήπεδα Champions (ΕΠΣΜ)

Κ8

ΑΕ Φιλύρου Κ9 – ΠΑΟΚ το Σάββατο 14.12 στις 13.00 και AMS Soccer K8 – ΠΑΟΚ την Κυριακή 15.12 στις 12.00 στο γήπεδο Μακεδονικού (φιλικά)

Κ7-Κ6

ΠΑΟΚ – ΑΣ Νεάπολη Κ7 το Σάββατο 14.12 στις 11.00 στο γήπεδο Μακεδονικού (φιλικό)

Σχετικά Νέα

Το πρόγραμμα αγώνων των Τμημάτων Υποδομής

Επόμενος σταθμός στο «τρένο» της Κ19 είναι το Αγρίνιο. Η ομάδα των Γκαρσία και Σνάουτσνερ αντιμετωπίζει τον Παναιτωλικό για την 14η αγωνιστική του πρωταθλήματος της Super League, ενώ στο Αγρίνιο «μάχεται» αυτή την Κυριακή και η Κ17.

13.12.2019

Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα αγώνων όλων των Τμημάτων Υποδομής για το Σάββατο 14 και την Κυριακή 15 Δεκεμβρίου:

Κ19

Παναιτωλικός – ΠΑΟΚ το Σάββατο 14.12 στις 11.30 στο γήπεδο Emileon (Super League)

Κ17

Παναιτωλικός – ΠΑΟΚ την Κυριακή 15.12 στις 11.00 στο γήπεδο Emileon (Super League)

K15

Ρεπό

K17-Κ15

ΠΑΟΚ Κ15 – Κεραυνός Αγγελοχωρίου Κ17 το Σάββατο 14.12 στις 09.30 στα γήπεδα Μάττα (ΕΠΣΜ)

Κ14

ΠΑΟΚ – Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης Κ15 το Σάββατο 14.12 στις 10.30 στο γήπεδο Μίκρας (ΕΠΣΜ)

Κ13

Ακαδημία Γιαννιτσών Κ14 – ΠΑΟΚ το Σάββατο 14.12 στις 12.00 στο γήπεδο Παύλου Μελά  (ΕΠΣΜ)

Κ12

ΠΑΟΚ – Μαραθώνας Κ13 το Σάββατο 14.12 στις 14.00 στα γήπεδα Planet (EΠΣΜ)

Κ11

Πανόραμα Κ12 – ΠΑΟΚ το Σάββατο 14.12 στις 10.15 στα γήπεδα Planet (ΕΠΣΜ)

Κ10

ΠΑΟΚ – Πρωτέας Κ12 το Σάββατο 14.12 στις 14.00 στο γήπεδο Κανονιέρηδων (ΕΠΣΜ)

Κ9

Μαλακοπή Κ10 – ΠΑΟΚ το Σάββατο 14.12 στις 09.00 και ΠΑΟΔ Κ10 – ΠΑΟΚ την Κυριακή 15.12 στις 12.45 στα γήπεδα Champions (ΕΠΣΜ)

Κ8

ΑΕ Φιλύρου Κ9 – ΠΑΟΚ το Σάββατο 14.12 στις 13.00 και AMS Soccer K8 – ΠΑΟΚ την Κυριακή 15.12 στις 12.00 στο γήπεδο Μακεδονικού (φιλικά)

Κ7-Κ6

ΠΑΟΚ – ΑΣ Νεάπολη Κ7 το Σάββατο 14.12 στις 11.00 στο γήπεδο Μακεδονικού (φιλικό)

Σχετικά Νέα

Το πρόγραμμα αγώνων των Τμημάτων Υποδομής

Επόμενος σταθμός στο «τρένο» της Κ19 είναι το Αγρίνιο. Η ομάδα των Γκαρσία και Σνάουτσνερ αντιμετωπίζει τον Παναιτωλικό για την 14η αγωνιστική του πρωταθλήματος της Super League, ενώ στο Αγρίνιο «μάχεται» αυτή την Κυριακή και η Κ17.

13.12.2019

Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα αγώνων όλων των Τμημάτων Υποδομής για το Σάββατο 14 και την Κυριακή 15 Δεκεμβρίου:

Κ19

Παναιτωλικός – ΠΑΟΚ το Σάββατο 14.12 στις 11.30 στο γήπεδο Emileon (Super League)

Κ17

Παναιτωλικός – ΠΑΟΚ την Κυριακή 15.12 στις 11.00 στο γήπεδο Emileon (Super League)

K15

Ρεπό

K17-Κ15

ΠΑΟΚ Κ15 – Κεραυνός Αγγελοχωρίου Κ17 το Σάββατο 14.12 στις 09.30 στα γήπεδα Μάττα (ΕΠΣΜ)

Κ14

ΠΑΟΚ – Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης Κ15 το Σάββατο 14.12 στις 10.30 στο γήπεδο Μίκρας (ΕΠΣΜ)

Κ13

Ακαδημία Γιαννιτσών Κ14 – ΠΑΟΚ το Σάββατο 14.12 στις 12.00 στο γήπεδο Παύλου Μελά  (ΕΠΣΜ)

Κ12

ΠΑΟΚ – Μαραθώνας Κ13 το Σάββατο 14.12 στις 14.00 στα γήπεδα Planet (EΠΣΜ)

Κ11

Πανόραμα Κ12 – ΠΑΟΚ το Σάββατο 14.12 στις 10.15 στα γήπεδα Planet (ΕΠΣΜ)

Κ10

ΠΑΟΚ – Πρωτέας Κ12 το Σάββατο 14.12 στις 14.00 στο γήπεδο Κανονιέρηδων (ΕΠΣΜ)

Κ9

Μαλακοπή Κ10 – ΠΑΟΚ το Σάββατο 14.12 στις 09.00 και ΠΑΟΔ Κ10 – ΠΑΟΚ την Κυριακή 15.12 στις 12.45 στα γήπεδα Champions (ΕΠΣΜ)

Κ8

ΑΕ Φιλύρου Κ9 – ΠΑΟΚ το Σάββατο 14.12 στις 13.00 και AMS Soccer K8 – ΠΑΟΚ την Κυριακή 15.12 στις 12.00 στο γήπεδο Μακεδονικού (φιλικά)

Κ7-Κ6

ΠΑΟΚ – ΑΣ Νεάπολη Κ7 το Σάββατο 14.12 στις 11.00 στο γήπεδο Μακεδονικού (φιλικό)