Οne on One: Kυριάκος Γιαξής
Ήρθε στον ΠΑΟΚ αφού έπαιξε στην αντρική ομάδα του Πανσερραϊκού. Στέφθηκε πρωταθλητής στα αναπτυξιακά τμήματα, Κυπελλούχος Ελλάδας με την πρώτη ομάδα και πλέον είναι ένα από τα βασικά στελέχη του ΠΑΟΚ Β. Πάμε να γνωρίσουμε καλύτερα τον Κυριάκο Γιαξή μέσω PAOK TV.
Δείτε το αποκλειστικό βίντεο και εγγραφείτε στο επίσημο κανάλι του ΠΑΟΚ στο You Tube για να μαθαίνετε πρώτοι τα νέα της αγαπημένης μας ομάδας.
PAOK TV: Play Store / App Store
PAOK FC Official App: Play Store / App Store