Ο Στάθης Μπελερής ήρθε από το Άργος ως ένας δυναμικός και πολύ συγκροτημένος και ώριμος για την ηλικία του τερματοφύλακας. Είναι καλός κάτω από την εστία, καλός και με τα πόδια. Ζει στο Σπίτι της Ακαδημίας. Προωθήθηκε νωρίς σε μεγαλύτερα ηλικιακά τμήματα. Είναι διεθνής.
Ο Στάθης Μπελερής ήρθε από το Άργος ως ένας δυναμικός και πολύ συγκροτημένος και ώριμος για την ηλικία του τερματοφύλακας. Είναι καλός κάτω από την εστία, καλός και με τα πόδια. Ζει στο Σπίτι της Ακαδημίας. Προωθήθηκε νωρίς σε μεγαλύτερα ηλικιακά τμήματα. Είναι διεθνής.
Ο Στάθης Μπελερής ήρθε από το Άργος ως ένας δυναμικός και πολύ συγκροτημένος και ώριμος για την ηλικία του τερματοφύλακας. Είναι καλός κάτω από την εστία, καλός και με τα πόδια. Ζει στο Σπίτι της Ακαδημίας. Προωθήθηκε νωρίς σε μεγαλύτερα ηλικιακά τμήματα. Είναι διεθνής.