Εικόνες από την αναχώρηση και το ταξίδι της αποστολής στη Μολδαβία
Αναχώρησε το πρωί της Τετάρτης η αποστολή της ομάδας μας για τη Μολδαβία και το Κισινάου, όπου αύριο θα αντιμετωπίσει την τοπική Ζίμπρου στα πλαίσια των play offs του Europa League, στις 21.05 ώρα Ελλάδος. Δείτε μέσα από το φακό του paokfc.gr τις αποκλειστικές εικόνες από την αναχώρηση και το …
Αναχώρησε το πρωί της Τετάρτης η αποστολή της ομάδας μας για τη Μολδαβία και το Κισινάου, όπου αύριο θα αντιμετωπίσει την τοπική Ζίμπρου στα πλαίσια των play offs του Europa League, στις 21.05 ώρα Ελλάδος.
Δείτε μέσα από το φακό του paokfc.gr τις αποκλειστικές εικόνες από την αναχώρηση και το ταξίδι της αποστολής στην Μολδαβία.