Επόμενος Αγώνας VS Άρης
Array
(
    [0] => 439
    [1] => 428
    [2] => 6883
    [3] => 433
    [4] => 399
    [5] => 4867
    [6] => 429
)

Το αγωνιστικό πρόγραμμα των Τμημάτων Υποδομής

Πλήρες πρόγραμμα για το PAOK Academy και αυτό το σαββατοκύριακο με ενδιαφέρουσες εκτός έδρας αναμετρήσεις.

01.02.2019

Η Κ19 κατεβαίνει στην Αθήνα για να αντιμετωπίσει την ΑΕΚ και οι Κ17 και Κ15 ταξιδεύουν στα Γιάννινα για να αγωνιστούν κόντρα στον ΠΑΣ. Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα αγώνων όλων των τμημάτων για το Σάββατο 2 και την Κυριακή 3 Φεβρουαρίου:

K19

ΑΕΚ – ΠΑΟΚ την Κυριακή 03.02 στις 12.00 στο δημοτικό γήπεδο Γαλατσίου (Super League)

Κ17

ΠΑΣ Γιάννινα – ΠΑΟΚ το Σάββατο 02.03 στις 15.30 στο Αθλητικό Κέντρο Ηπείρου (Super League)

Κ15

ΠΑΣ Γιάννινα – ΠΑΟΚ το Σάββατο 02.02 στις 13.15 στο Αθλητικό Κέντρο Ηπείρου (Super League)

K14

Ποσειδώνας Καλαμαριάς Κ15 – ΠΑΟΚ το Σάββατο 02.02 στις 13.30 στο γήπεδο Αριστοτέλη (ΕΠΣΜ)

Κ13

ΠΑΟΚ – Ακαδημία Γιαννιτσών Κ14 το Σάββατο 02.02 στις 14.00 στο γήπεδο Μίκρας (ΕΠΣΜ)

Κ12

Μπέμπηδες Κ13 – ΠΑΟΚ το Σάββατο 02.02 στις 12.00 στο γήπεδο Αγ. Γεωργίου (ΕΠΣΜ)

Κ11

Ηφαιστος Κ12 – ΠΑΟΚ το Σάββατο 02.02 στις 11.00 στα γήπεδα Planet (Fair Play Cup)

K10

ΠΟ Μαλακοπής Κ12 – ΠΑΟΚ και ΑΟ Πρωτέας – ΠΑΟΚ το Σάββατο 02.02 και την Κυριακή 03.02 στις 10.10 και 14.00 στα γήπεδα Champions και Λέοντες (ΕΠΣΜ και φιλικό)

Κ9

ΠΑΟΚ – ΠΑΟΚ Διάπλαση την Κυριακή 02.02 στις 09.30 στα γήπεδα Champions (Champions Elite Cup)

Κ8

ΠΑΟΚ – AMS Coerver Soccer το Σάββατο 02.02 στις 14.00 στα γήπεδα Champions (Champions Elite Cup) και την Κυριακή 03.02 στις 11.00 στα γήπεδα Champions (τουρνουά Παντελής Κυριακίδης)

Κ7-Κ6

Τουρνουά Παντελής Κυριακίδης την Κυριακή 03.02 στις 11.00 στα γήπεδα Champions

Σχετικά Νέα

Το αγωνιστικό πρόγραμμα των Τμημάτων Υποδομής

Πλήρες πρόγραμμα για το PAOK Academy και αυτό το σαββατοκύριακο με ενδιαφέρουσες εκτός έδρας αναμετρήσεις.

01.02.2019

Η Κ19 κατεβαίνει στην Αθήνα για να αντιμετωπίσει την ΑΕΚ και οι Κ17 και Κ15 ταξιδεύουν στα Γιάννινα για να αγωνιστούν κόντρα στον ΠΑΣ. Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα αγώνων όλων των τμημάτων για το Σάββατο 2 και την Κυριακή 3 Φεβρουαρίου:

K19

ΑΕΚ – ΠΑΟΚ την Κυριακή 03.02 στις 12.00 στο δημοτικό γήπεδο Γαλατσίου (Super League)

Κ17

ΠΑΣ Γιάννινα – ΠΑΟΚ το Σάββατο 02.03 στις 15.30 στο Αθλητικό Κέντρο Ηπείρου (Super League)

Κ15

ΠΑΣ Γιάννινα – ΠΑΟΚ το Σάββατο 02.02 στις 13.15 στο Αθλητικό Κέντρο Ηπείρου (Super League)

K14

Ποσειδώνας Καλαμαριάς Κ15 – ΠΑΟΚ το Σάββατο 02.02 στις 13.30 στο γήπεδο Αριστοτέλη (ΕΠΣΜ)

Κ13

ΠΑΟΚ – Ακαδημία Γιαννιτσών Κ14 το Σάββατο 02.02 στις 14.00 στο γήπεδο Μίκρας (ΕΠΣΜ)

Κ12

Μπέμπηδες Κ13 – ΠΑΟΚ το Σάββατο 02.02 στις 12.00 στο γήπεδο Αγ. Γεωργίου (ΕΠΣΜ)

Κ11

Ηφαιστος Κ12 – ΠΑΟΚ το Σάββατο 02.02 στις 11.00 στα γήπεδα Planet (Fair Play Cup)

K10

ΠΟ Μαλακοπής Κ12 – ΠΑΟΚ και ΑΟ Πρωτέας – ΠΑΟΚ το Σάββατο 02.02 και την Κυριακή 03.02 στις 10.10 και 14.00 στα γήπεδα Champions και Λέοντες (ΕΠΣΜ και φιλικό)

Κ9

ΠΑΟΚ – ΠΑΟΚ Διάπλαση την Κυριακή 02.02 στις 09.30 στα γήπεδα Champions (Champions Elite Cup)

Κ8

ΠΑΟΚ – AMS Coerver Soccer το Σάββατο 02.02 στις 14.00 στα γήπεδα Champions (Champions Elite Cup) και την Κυριακή 03.02 στις 11.00 στα γήπεδα Champions (τουρνουά Παντελής Κυριακίδης)

Κ7-Κ6

Τουρνουά Παντελής Κυριακίδης την Κυριακή 03.02 στις 11.00 στα γήπεδα Champions

Σχετικά Νέα

Το αγωνιστικό πρόγραμμα των Τμημάτων Υποδομής

Πλήρες πρόγραμμα για το PAOK Academy και αυτό το σαββατοκύριακο με ενδιαφέρουσες εκτός έδρας αναμετρήσεις.

01.02.2019

Η Κ19 κατεβαίνει στην Αθήνα για να αντιμετωπίσει την ΑΕΚ και οι Κ17 και Κ15 ταξιδεύουν στα Γιάννινα για να αγωνιστούν κόντρα στον ΠΑΣ. Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα αγώνων όλων των τμημάτων για το Σάββατο 2 και την Κυριακή 3 Φεβρουαρίου:

K19

ΑΕΚ – ΠΑΟΚ την Κυριακή 03.02 στις 12.00 στο δημοτικό γήπεδο Γαλατσίου (Super League)

Κ17

ΠΑΣ Γιάννινα – ΠΑΟΚ το Σάββατο 02.03 στις 15.30 στο Αθλητικό Κέντρο Ηπείρου (Super League)

Κ15

ΠΑΣ Γιάννινα – ΠΑΟΚ το Σάββατο 02.02 στις 13.15 στο Αθλητικό Κέντρο Ηπείρου (Super League)

K14

Ποσειδώνας Καλαμαριάς Κ15 – ΠΑΟΚ το Σάββατο 02.02 στις 13.30 στο γήπεδο Αριστοτέλη (ΕΠΣΜ)

Κ13

ΠΑΟΚ – Ακαδημία Γιαννιτσών Κ14 το Σάββατο 02.02 στις 14.00 στο γήπεδο Μίκρας (ΕΠΣΜ)

Κ12

Μπέμπηδες Κ13 – ΠΑΟΚ το Σάββατο 02.02 στις 12.00 στο γήπεδο Αγ. Γεωργίου (ΕΠΣΜ)

Κ11

Ηφαιστος Κ12 – ΠΑΟΚ το Σάββατο 02.02 στις 11.00 στα γήπεδα Planet (Fair Play Cup)

K10

ΠΟ Μαλακοπής Κ12 – ΠΑΟΚ και ΑΟ Πρωτέας – ΠΑΟΚ το Σάββατο 02.02 και την Κυριακή 03.02 στις 10.10 και 14.00 στα γήπεδα Champions και Λέοντες (ΕΠΣΜ και φιλικό)

Κ9

ΠΑΟΚ – ΠΑΟΚ Διάπλαση την Κυριακή 02.02 στις 09.30 στα γήπεδα Champions (Champions Elite Cup)

Κ8

ΠΑΟΚ – AMS Coerver Soccer το Σάββατο 02.02 στις 14.00 στα γήπεδα Champions (Champions Elite Cup) και την Κυριακή 03.02 στις 11.00 στα γήπεδα Champions (τουρνουά Παντελής Κυριακίδης)

Κ7-Κ6

Τουρνουά Παντελής Κυριακίδης την Κυριακή 03.02 στις 11.00 στα γήπεδα Champions