Επόμενος Αγώνας VS
Array
(
    [0] => 922
    [1] => 4678
    [2] => 439
    [3] => 1032
    [4] => 429
)

Κλασικά στο Lennart Johansson η Κ13

Στη Στοκχόλμη και στο φημισμένο Lennart Johansson θα βρεθεί και αυτή τη χρονιά η Κ13 του ΠΑΟΚ.

23.05.2019

Το τουρνουά διεξάγεται από τις 23 έως τις 26 Μαϊου και συμμετέχουν σ’ αυτό οι: AIK, Atletico Madrid, Galatasaray, Inter, KuPS, Rapid Wien, Heerenveen, Stromsgodset, PVF.

Θα σχηματιστούν δύο όμιλοι των πέντε ομάδων και οι πρώτοι δοκιμάζονται στον τελικό. Τον όμιλο του ΠΑΟΚ συνθέτουν οι Αtletico Madrid, KuPS, Hereenveen, Stromsgodset και το πρόγραμμα έχει ως εξής:

Stromsgodset – ΠΑΟΚ 24.05 στις 18.00

ΠΑΟΚ – KuPS 24.05 στις 20.00

ΠΑΟΚ – Heerenveen 25.05 στις 14.00

Atletico Madrid – ΠΑΟΚ 25.05 στις 18.00

Ο τελικός θα διεξαχθεί την Κυριακή 26.05 στις 11.00.

Την αποστολή του ΠΑΟΚ αποτελούν οι: Κωνσταντίνος Κουτρουλίδης, Αναστάσιος Σεβαστίδης, Θωμάς Μάγης, Κωνσταντίνος Πολυκράτης, Παναγιώτης Τσίτσκας, Τρύφων Καλιόγλου, Maksymilian Sznaucner, Βασίλειος Παπαγεωργίου, Ευστάθιος Πανικίδης, Κωνσταντίνος Χατζηγαβριήλ, Δημήτριος Χατσίδης, Γεώργιος Κούπενος, Ιορδάνης Κεσίδης, Στέφανος Τζήμας, Μάριος Μυλωνάς, Κωνσταντίνος Καραϊωάννου, Μάριος Καλαϊτσίδης, Γεώργιος Τέλος.

Συνοδεύουν οι προπονητές Πέτρος Τσιαπακίδης και Ηλίας Γαλανόπουλος και ο επικεφαλής του τμήματος ανάλυσης Γιάννης Βλάχος.

  • Τα ματς διαρκούν δύο 25λεπτα

Σχετικά Νέα

Κλασικά στο Lennart Johansson η Κ13

Στη Στοκχόλμη και στο φημισμένο Lennart Johansson θα βρεθεί και αυτή τη χρονιά η Κ13 του ΠΑΟΚ.

23.05.2019

Το τουρνουά διεξάγεται από τις 23 έως τις 26 Μαϊου και συμμετέχουν σ’ αυτό οι: AIK, Atletico Madrid, Galatasaray, Inter, KuPS, Rapid Wien, Heerenveen, Stromsgodset, PVF.

Θα σχηματιστούν δύο όμιλοι των πέντε ομάδων και οι πρώτοι δοκιμάζονται στον τελικό. Τον όμιλο του ΠΑΟΚ συνθέτουν οι Αtletico Madrid, KuPS, Hereenveen, Stromsgodset και το πρόγραμμα έχει ως εξής:

Stromsgodset – ΠΑΟΚ 24.05 στις 18.00

ΠΑΟΚ – KuPS 24.05 στις 20.00

ΠΑΟΚ – Heerenveen 25.05 στις 14.00

Atletico Madrid – ΠΑΟΚ 25.05 στις 18.00

Ο τελικός θα διεξαχθεί την Κυριακή 26.05 στις 11.00.

Την αποστολή του ΠΑΟΚ αποτελούν οι: Κωνσταντίνος Κουτρουλίδης, Αναστάσιος Σεβαστίδης, Θωμάς Μάγης, Κωνσταντίνος Πολυκράτης, Παναγιώτης Τσίτσκας, Τρύφων Καλιόγλου, Maksymilian Sznaucner, Βασίλειος Παπαγεωργίου, Ευστάθιος Πανικίδης, Κωνσταντίνος Χατζηγαβριήλ, Δημήτριος Χατσίδης, Γεώργιος Κούπενος, Ιορδάνης Κεσίδης, Στέφανος Τζήμας, Μάριος Μυλωνάς, Κωνσταντίνος Καραϊωάννου, Μάριος Καλαϊτσίδης, Γεώργιος Τέλος.

Συνοδεύουν οι προπονητές Πέτρος Τσιαπακίδης και Ηλίας Γαλανόπουλος και ο επικεφαλής του τμήματος ανάλυσης Γιάννης Βλάχος.

  • Τα ματς διαρκούν δύο 25λεπτα

Σχετικά Νέα

Κλασικά στο Lennart Johansson η Κ13

Στη Στοκχόλμη και στο φημισμένο Lennart Johansson θα βρεθεί και αυτή τη χρονιά η Κ13 του ΠΑΟΚ.

23.05.2019

Το τουρνουά διεξάγεται από τις 23 έως τις 26 Μαϊου και συμμετέχουν σ’ αυτό οι: AIK, Atletico Madrid, Galatasaray, Inter, KuPS, Rapid Wien, Heerenveen, Stromsgodset, PVF.

Θα σχηματιστούν δύο όμιλοι των πέντε ομάδων και οι πρώτοι δοκιμάζονται στον τελικό. Τον όμιλο του ΠΑΟΚ συνθέτουν οι Αtletico Madrid, KuPS, Hereenveen, Stromsgodset και το πρόγραμμα έχει ως εξής:

Stromsgodset – ΠΑΟΚ 24.05 στις 18.00

ΠΑΟΚ – KuPS 24.05 στις 20.00

ΠΑΟΚ – Heerenveen 25.05 στις 14.00

Atletico Madrid – ΠΑΟΚ 25.05 στις 18.00

Ο τελικός θα διεξαχθεί την Κυριακή 26.05 στις 11.00.

Την αποστολή του ΠΑΟΚ αποτελούν οι: Κωνσταντίνος Κουτρουλίδης, Αναστάσιος Σεβαστίδης, Θωμάς Μάγης, Κωνσταντίνος Πολυκράτης, Παναγιώτης Τσίτσκας, Τρύφων Καλιόγλου, Maksymilian Sznaucner, Βασίλειος Παπαγεωργίου, Ευστάθιος Πανικίδης, Κωνσταντίνος Χατζηγαβριήλ, Δημήτριος Χατσίδης, Γεώργιος Κούπενος, Ιορδάνης Κεσίδης, Στέφανος Τζήμας, Μάριος Μυλωνάς, Κωνσταντίνος Καραϊωάννου, Μάριος Καλαϊτσίδης, Γεώργιος Τέλος.

Συνοδεύουν οι προπονητές Πέτρος Τσιαπακίδης και Ηλίας Γαλανόπουλος και ο επικεφαλής του τμήματος ανάλυσης Γιάννης Βλάχος.

  • Τα ματς διαρκούν δύο 25λεπτα