Επόμενος Αγώνας VS Δόξα Δράμας
Array
(
    [0] => 399
    [1] => 444
    [2] => 429
    [3] => 439
    [4] => 428
    [5] => 6883
    [6] => 433
)

Το αγωνιστικό πρόγραμμα των Τμημάτων Υποδομής

Πλήρες πρόγραμμα για το PAOK Academy στην Super League, με την K19 να υποδέχεται τη Λαμία και τις Κ17-Κ15 να ταξιδεύουν στα Ιωάννινα για να αντιμετωπίσουν τον ΠΑΣ. Δυνατά ματς προβλέπονται και για τους μικρότερους στα πρωταθλήματα της Ενωσης.

18.10.2019

Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα αγώνων των Τμημάτων Υποδομής του ΠΑΟΚ για το Σάββατο 19 και την Κυριακή 20 Οκτωβρίου:

Κ19

ΠΑΟΚ – Λαμία το Σάββατο 19.10 στις 15.30 στα γήπεδα Λώλας (Super League)

Κ17

ΠΑΣ Γιάννινα – ΠΑΟΚ το Σάββατο 19.10 στις 13.45 στο Αθλητικό Κέντρο Ηπείρου (Super League)

Κ15

ΠΑΣ Γιάννινα – ΠΑΟΚ το Σάββατο 19.10 στις 16.00 στο Αθλητικό Κέντρο Ηπείρου (Super League)

K14

Εθνικός Πυλαίας Κ15 – ΠΑΟΚ το Σάββατο 19.10 στις 12.00 στο γήπεδο Πυλαίας (ΕΠΣΜ)

Κ13

ΠΑΟΚ – ΒΑΟ Κ14 το Σάββατο 19.10 στις 10.30 στο γήπεδο Μίκρας (ΕΠΣΜ)

Κ12

ΠΑΟΚ – Ποσειδώνας Μηχανιώνας Κ13 το Σάββατο 19.10 στις 14.00 στα γήπεδα Planet (ΕΠΣΜ)

Κ11

ΠΑΟΚ – Αρης Κ12 το Σάββατο 19.10 στις 10.15 στα γήπεδα Planet (ΕΠΣΜ)

K10

Ρεπό

Κ9

AMS Soccer Κ10 – ΠΑΟΚ και Μακεδονικός Ευόσμου – ΠΑΟΚ το Σάββατο στις 09.15 και στις 12.00 στα γήπεδα Champions και Μακεδονικού (ΕΠΣΜ και φιλικό)

Κ8

ΠΑΟΚ – ΠΟ Μαλακοπής την Κυριακή 20.10 στις 09.15 στα γήπεδα Champions (φιλικό)

Κ7-Κ6

ΠΑΟΚ – Μπέμπηδες το Σάββατο 17.10 στις 12.00 στο γήπεδο Μακεδονικού (φιλικό)

Σχετικά Νέα

Το αγωνιστικό πρόγραμμα των Τμημάτων Υποδομής

Πλήρες πρόγραμμα για το PAOK Academy στην Super League, με την K19 να υποδέχεται τη Λαμία και τις Κ17-Κ15 να ταξιδεύουν στα Ιωάννινα για να αντιμετωπίσουν τον ΠΑΣ. Δυνατά ματς προβλέπονται και για τους μικρότερους στα πρωταθλήματα της Ενωσης.

18.10.2019

Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα αγώνων των Τμημάτων Υποδομής του ΠΑΟΚ για το Σάββατο 19 και την Κυριακή 20 Οκτωβρίου:

Κ19

ΠΑΟΚ – Λαμία το Σάββατο 19.10 στις 15.30 στα γήπεδα Λώλας (Super League)

Κ17

ΠΑΣ Γιάννινα – ΠΑΟΚ το Σάββατο 19.10 στις 13.45 στο Αθλητικό Κέντρο Ηπείρου (Super League)

Κ15

ΠΑΣ Γιάννινα – ΠΑΟΚ το Σάββατο 19.10 στις 16.00 στο Αθλητικό Κέντρο Ηπείρου (Super League)

K14

Εθνικός Πυλαίας Κ15 – ΠΑΟΚ το Σάββατο 19.10 στις 12.00 στο γήπεδο Πυλαίας (ΕΠΣΜ)

Κ13

ΠΑΟΚ – ΒΑΟ Κ14 το Σάββατο 19.10 στις 10.30 στο γήπεδο Μίκρας (ΕΠΣΜ)

Κ12

ΠΑΟΚ – Ποσειδώνας Μηχανιώνας Κ13 το Σάββατο 19.10 στις 14.00 στα γήπεδα Planet (ΕΠΣΜ)

Κ11

ΠΑΟΚ – Αρης Κ12 το Σάββατο 19.10 στις 10.15 στα γήπεδα Planet (ΕΠΣΜ)

K10

Ρεπό

Κ9

AMS Soccer Κ10 – ΠΑΟΚ και Μακεδονικός Ευόσμου – ΠΑΟΚ το Σάββατο στις 09.15 και στις 12.00 στα γήπεδα Champions και Μακεδονικού (ΕΠΣΜ και φιλικό)

Κ8

ΠΑΟΚ – ΠΟ Μαλακοπής την Κυριακή 20.10 στις 09.15 στα γήπεδα Champions (φιλικό)

Κ7-Κ6

ΠΑΟΚ – Μπέμπηδες το Σάββατο 17.10 στις 12.00 στο γήπεδο Μακεδονικού (φιλικό)

Σχετικά Νέα

Το αγωνιστικό πρόγραμμα των Τμημάτων Υποδομής

Πλήρες πρόγραμμα για το PAOK Academy στην Super League, με την K19 να υποδέχεται τη Λαμία και τις Κ17-Κ15 να ταξιδεύουν στα Ιωάννινα για να αντιμετωπίσουν τον ΠΑΣ. Δυνατά ματς προβλέπονται και για τους μικρότερους στα πρωταθλήματα της Ενωσης.

18.10.2019

Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα αγώνων των Τμημάτων Υποδομής του ΠΑΟΚ για το Σάββατο 19 και την Κυριακή 20 Οκτωβρίου:

Κ19

ΠΑΟΚ – Λαμία το Σάββατο 19.10 στις 15.30 στα γήπεδα Λώλας (Super League)

Κ17

ΠΑΣ Γιάννινα – ΠΑΟΚ το Σάββατο 19.10 στις 13.45 στο Αθλητικό Κέντρο Ηπείρου (Super League)

Κ15

ΠΑΣ Γιάννινα – ΠΑΟΚ το Σάββατο 19.10 στις 16.00 στο Αθλητικό Κέντρο Ηπείρου (Super League)

K14

Εθνικός Πυλαίας Κ15 – ΠΑΟΚ το Σάββατο 19.10 στις 12.00 στο γήπεδο Πυλαίας (ΕΠΣΜ)

Κ13

ΠΑΟΚ – ΒΑΟ Κ14 το Σάββατο 19.10 στις 10.30 στο γήπεδο Μίκρας (ΕΠΣΜ)

Κ12

ΠΑΟΚ – Ποσειδώνας Μηχανιώνας Κ13 το Σάββατο 19.10 στις 14.00 στα γήπεδα Planet (ΕΠΣΜ)

Κ11

ΠΑΟΚ – Αρης Κ12 το Σάββατο 19.10 στις 10.15 στα γήπεδα Planet (ΕΠΣΜ)

K10

Ρεπό

Κ9

AMS Soccer Κ10 – ΠΑΟΚ και Μακεδονικός Ευόσμου – ΠΑΟΚ το Σάββατο στις 09.15 και στις 12.00 στα γήπεδα Champions και Μακεδονικού (ΕΠΣΜ και φιλικό)

Κ8

ΠΑΟΚ – ΠΟ Μαλακοπής την Κυριακή 20.10 στις 09.15 στα γήπεδα Champions (φιλικό)

Κ7-Κ6

ΠΑΟΚ – Μπέμπηδες το Σάββατο 17.10 στις 12.00 στο γήπεδο Μακεδονικού (φιλικό)