Επόμενος Αγώνας VS Granada CF
Array
(
    [0] => 433
    [1] => 399
    [2] => 444
    [3] => 429
    [4] => 439
    [5] => 428
    [6] => 6883
)

Το πρόγραμμα αγώνων των Τμημάτων Υποδομής

Σάββατο πρωί στο γήπεδο, ως είθισται, για την Κ19, η οποία υποδέχεται τον Αστέρα Τρίπολης, αποφασισμένη προφανώς να συνεχίσει τη φρενήρη πορεία της. Οι Κ17 και Κ15 ταξιδεύουν στην Ξάνθη για να αντιμετωπίσουν την τοπική ομάδα.

17.01.2020

Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα αγώνων όλων των Τμημάτων Υποδομής για το Σάββατο 18 και την Κυριακή 19 Ιανουαρίου:

Κ19

ΠΑΟΚ – Αστέρας Τρίπολης το Σάββατο 18.01 στις 11.30 στα γήπεδα Λώλας (Super League)

Κ17

Ξάνθη – ΠΑΟΚ το Σάββατο 18.01 στις 13.30 στο γήπεδο Πηγαδίων (SuperLeague)

K15

Ξάνθη – ΠΑΟΚ το Σάββατο 18.01 στις 14.30 στο γήπεδο Πηγαδίων (SuperLeague)

Κ14

Απόλλων Καλαμαριάς Κ15 – ΠΑΟΚ το Σάββατο 18.01 στις 16.00 στο γήπεδο Καλαμαριάς (ΕΠΣΜ)

Κ13

ΠΑΟΚ – Ελπίδες Συκεών Κ14 το Σάββατο 18.01 στις 12.00 στο γήπεδο Μίκρας (ΕΠΣΜ)

Κ12

ΠΑΟΚ – Απόλλων Καλαμαριάς Κ13 το Σάββατο 18.01 στις 11.30 στα γήπεδα Planet (ΕΠΣΜ)

Κ11

ΠΑΟΚ – Αρης Κ12 το Σάββατο 18.01 στις 12.45 στα γήπεδα Planet (ΕΠΣΜ)

Κ10

Ελπίδες Συκεών Κ12 – ΠΑΟΚ το Σάββατο 18.01 στις 14.30 στο γήπεδο Ντίνος Κούης (ΕΠΣΜ)

Κ9

ΠΟ Μαλακοπής Κ10 – ΠΑΟΚ και ΠΑΟΚ – Λιονταράκια Κ9 το Σάββατο 18.01 στις 11.30 και 14.00 στα γήπεδα Champions και Μακεδονικού (ΕΠΣΜ, φιλικό)

Κ8

ΠΑΟΚ – Αετοί FC K10 το Σάββατο 18.01 στις 10.00 στα γήπεδα Champions και

Μακεδονικός Κ9 – ΠΑΟΚ την Κυριακή 19.01 στις 12.00 στο γήπεδοΜακεδονικού (φιλικά)

Κ7-Κ6

ΠΑΟΚ – ΑΠΕ Λαγκαδά και ΠΑΟΚ – Μακεδονικός Κ8 την Κυριακή 18.01 στις 12.00 στο γήπεδο Μακεδονικού (φιλικά)

Σχετικά Νέα

Το πρόγραμμα αγώνων των Τμημάτων Υποδομής

Σάββατο πρωί στο γήπεδο, ως είθισται, για την Κ19, η οποία υποδέχεται τον Αστέρα Τρίπολης, αποφασισμένη προφανώς να συνεχίσει τη φρενήρη πορεία της. Οι Κ17 και Κ15 ταξιδεύουν στην Ξάνθη για να αντιμετωπίσουν την τοπική ομάδα.

17.01.2020

Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα αγώνων όλων των Τμημάτων Υποδομής για το Σάββατο 18 και την Κυριακή 19 Ιανουαρίου:

Κ19

ΠΑΟΚ – Αστέρας Τρίπολης το Σάββατο 18.01 στις 11.30 στα γήπεδα Λώλας (Super League)

Κ17

Ξάνθη – ΠΑΟΚ το Σάββατο 18.01 στις 13.30 στο γήπεδο Πηγαδίων (SuperLeague)

K15

Ξάνθη – ΠΑΟΚ το Σάββατο 18.01 στις 14.30 στο γήπεδο Πηγαδίων (SuperLeague)

Κ14

Απόλλων Καλαμαριάς Κ15 – ΠΑΟΚ το Σάββατο 18.01 στις 16.00 στο γήπεδο Καλαμαριάς (ΕΠΣΜ)

Κ13

ΠΑΟΚ – Ελπίδες Συκεών Κ14 το Σάββατο 18.01 στις 12.00 στο γήπεδο Μίκρας (ΕΠΣΜ)

Κ12

ΠΑΟΚ – Απόλλων Καλαμαριάς Κ13 το Σάββατο 18.01 στις 11.30 στα γήπεδα Planet (ΕΠΣΜ)

Κ11

ΠΑΟΚ – Αρης Κ12 το Σάββατο 18.01 στις 12.45 στα γήπεδα Planet (ΕΠΣΜ)

Κ10

Ελπίδες Συκεών Κ12 – ΠΑΟΚ το Σάββατο 18.01 στις 14.30 στο γήπεδο Ντίνος Κούης (ΕΠΣΜ)

Κ9

ΠΟ Μαλακοπής Κ10 – ΠΑΟΚ και ΠΑΟΚ – Λιονταράκια Κ9 το Σάββατο 18.01 στις 11.30 και 14.00 στα γήπεδα Champions και Μακεδονικού (ΕΠΣΜ, φιλικό)

Κ8

ΠΑΟΚ – Αετοί FC K10 το Σάββατο 18.01 στις 10.00 στα γήπεδα Champions και

Μακεδονικός Κ9 – ΠΑΟΚ την Κυριακή 19.01 στις 12.00 στο γήπεδοΜακεδονικού (φιλικά)

Κ7-Κ6

ΠΑΟΚ – ΑΠΕ Λαγκαδά και ΠΑΟΚ – Μακεδονικός Κ8 την Κυριακή 18.01 στις 12.00 στο γήπεδο Μακεδονικού (φιλικά)

Σχετικά Νέα

Το πρόγραμμα αγώνων των Τμημάτων Υποδομής

Σάββατο πρωί στο γήπεδο, ως είθισται, για την Κ19, η οποία υποδέχεται τον Αστέρα Τρίπολης, αποφασισμένη προφανώς να συνεχίσει τη φρενήρη πορεία της. Οι Κ17 και Κ15 ταξιδεύουν στην Ξάνθη για να αντιμετωπίσουν την τοπική ομάδα.

17.01.2020

Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα αγώνων όλων των Τμημάτων Υποδομής για το Σάββατο 18 και την Κυριακή 19 Ιανουαρίου:

Κ19

ΠΑΟΚ – Αστέρας Τρίπολης το Σάββατο 18.01 στις 11.30 στα γήπεδα Λώλας (Super League)

Κ17

Ξάνθη – ΠΑΟΚ το Σάββατο 18.01 στις 13.30 στο γήπεδο Πηγαδίων (SuperLeague)

K15

Ξάνθη – ΠΑΟΚ το Σάββατο 18.01 στις 14.30 στο γήπεδο Πηγαδίων (SuperLeague)

Κ14

Απόλλων Καλαμαριάς Κ15 – ΠΑΟΚ το Σάββατο 18.01 στις 16.00 στο γήπεδο Καλαμαριάς (ΕΠΣΜ)

Κ13

ΠΑΟΚ – Ελπίδες Συκεών Κ14 το Σάββατο 18.01 στις 12.00 στο γήπεδο Μίκρας (ΕΠΣΜ)

Κ12

ΠΑΟΚ – Απόλλων Καλαμαριάς Κ13 το Σάββατο 18.01 στις 11.30 στα γήπεδα Planet (ΕΠΣΜ)

Κ11

ΠΑΟΚ – Αρης Κ12 το Σάββατο 18.01 στις 12.45 στα γήπεδα Planet (ΕΠΣΜ)

Κ10

Ελπίδες Συκεών Κ12 – ΠΑΟΚ το Σάββατο 18.01 στις 14.30 στο γήπεδο Ντίνος Κούης (ΕΠΣΜ)

Κ9

ΠΟ Μαλακοπής Κ10 – ΠΑΟΚ και ΠΑΟΚ – Λιονταράκια Κ9 το Σάββατο 18.01 στις 11.30 και 14.00 στα γήπεδα Champions και Μακεδονικού (ΕΠΣΜ, φιλικό)

Κ8

ΠΑΟΚ – Αετοί FC K10 το Σάββατο 18.01 στις 10.00 στα γήπεδα Champions και

Μακεδονικός Κ9 – ΠΑΟΚ την Κυριακή 19.01 στις 12.00 στο γήπεδοΜακεδονικού (φιλικά)

Κ7-Κ6

ΠΑΟΚ – ΑΠΕ Λαγκαδά και ΠΑΟΚ – Μακεδονικός Κ8 την Κυριακή 18.01 στις 12.00 στο γήπεδο Μακεδονικού (φιλικά)