Επόμενος Αγώνας VS Ολυμπιακός
Array
(
    [0] => 399
    [1] => 444
    [2] => 429
    [3] => 439
    [4] => 428
    [5] => 6883
    [6] => 433
)

Το πρόγραμμα αγώνων των Τμημάτων Υποδομής

Με ορμή προς το τρίτο της σερί πρωτάθλημα η Κ19 αντιμετωπίζει τον Πανιώνιο στην Αθήνα, την Κυριακή 8 Μαρτίου, ενώ οι Κ17 και Κ15, υποδέχονται την Ξάνθη στη Σουρωτή.

06.03.2020

Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα αγώνων όλων των Τμημάτων Υποδομής για το Σάββατο 7 και την Κυριακή 8 Μαρτίου:

Κ19

Πανιώνιος – ΠΑΟΚ την Κυριακή 08.03 στις 11.00 στο γήπεδο Τραχώνων (Super League)

Κ17

ΠΑΟΚ – Ξάνθη την Κυριακή 08.03 στις 13.30 στα γήπεδα Λώλας (Super League)

K15

ΠΑΟΚ – Ξάνθη την Κυριακή 08.03 στις 13.00 στα γήπεδα Λώλας (Super League)

Κ17-Κ15 (ΕΠΣΜ)

Ρεπό

Κ14

ΑΟ Πρωτέας Κ15 – ΠΑΟΚ το Σάββατο 07.03 στις 09.00 στο γήπεδο Μακεδονικού (φιλικό)

Κ13

ΠΑΟΚ – Αγ. Παρασκευή Βόλου  Κ14 την Κυριακή 08.03 στις 15.30 στα γήπεδα Planet (φιλικό)

Κ12

ΠΑΟΚ – Αγ. Παρασκευή Βόλου Κ13 την Κυριακή 08.03 στις 14.30 στα γήπεδα Planet (φιλικό)

Κ11

ΠΑΟΚ – Αγ. Παρασκευή Βόλου Κ12 την Κυριακή 08.03 στις 14.00 στα γήπεδα Planet (φιλικό)

Κ10

ΠΑΟΚ – Μπέμπηδες Κ11 το Σάββατο 07.03 στις 10.00 στο γήπεδο Λεόντων (φιλικό)

Κ9

ΠΑΟΚ – Αετοί Κ10 το Σάββατο 07.03 στις 09.00 στα γήπεδα Champions και ΒΑΟ Κ9 – ΠΑΟΚ το Σάββατο 07.03 στις 11.00 στο γήπεδο  Μακεδονικού (φιλικά)

Κ8

ΠΑΟΚ – Μύγδωνας Κ10 και ΠΑΟΚ – Μύγδωνας Κ9 την Κυριακή 08.03 στις 10.00 και στις 11.00 στο γήπεδο Μακεδονικού (φιλικά)

Κ7-Κ6

ΠΑΟΚ – Αίας Ευόσμου Κ8 και ΠΑΟΚ – Κανονιέρηδες Κ7 το Σάββατο 07.-03 στο γήπεδο Κανονιέρηδων (φιλικά)

Σχετικά Νέα

Το πρόγραμμα αγώνων των Τμημάτων Υποδομής

Με ορμή προς το τρίτο της σερί πρωτάθλημα η Κ19 αντιμετωπίζει τον Πανιώνιο στην Αθήνα, την Κυριακή 8 Μαρτίου, ενώ οι Κ17 και Κ15, υποδέχονται την Ξάνθη στη Σουρωτή.

06.03.2020

Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα αγώνων όλων των Τμημάτων Υποδομής για το Σάββατο 7 και την Κυριακή 8 Μαρτίου:

Κ19

Πανιώνιος – ΠΑΟΚ την Κυριακή 08.03 στις 11.00 στο γήπεδο Τραχώνων (Super League)

Κ17

ΠΑΟΚ – Ξάνθη την Κυριακή 08.03 στις 13.30 στα γήπεδα Λώλας (Super League)

K15

ΠΑΟΚ – Ξάνθη την Κυριακή 08.03 στις 13.00 στα γήπεδα Λώλας (Super League)

Κ17-Κ15 (ΕΠΣΜ)

Ρεπό

Κ14

ΑΟ Πρωτέας Κ15 – ΠΑΟΚ το Σάββατο 07.03 στις 09.00 στο γήπεδο Μακεδονικού (φιλικό)

Κ13

ΠΑΟΚ – Αγ. Παρασκευή Βόλου  Κ14 την Κυριακή 08.03 στις 15.30 στα γήπεδα Planet (φιλικό)

Κ12

ΠΑΟΚ – Αγ. Παρασκευή Βόλου Κ13 την Κυριακή 08.03 στις 14.30 στα γήπεδα Planet (φιλικό)

Κ11

ΠΑΟΚ – Αγ. Παρασκευή Βόλου Κ12 την Κυριακή 08.03 στις 14.00 στα γήπεδα Planet (φιλικό)

Κ10

ΠΑΟΚ – Μπέμπηδες Κ11 το Σάββατο 07.03 στις 10.00 στο γήπεδο Λεόντων (φιλικό)

Κ9

ΠΑΟΚ – Αετοί Κ10 το Σάββατο 07.03 στις 09.00 στα γήπεδα Champions και ΒΑΟ Κ9 – ΠΑΟΚ το Σάββατο 07.03 στις 11.00 στο γήπεδο  Μακεδονικού (φιλικά)

Κ8

ΠΑΟΚ – Μύγδωνας Κ10 και ΠΑΟΚ – Μύγδωνας Κ9 την Κυριακή 08.03 στις 10.00 και στις 11.00 στο γήπεδο Μακεδονικού (φιλικά)

Κ7-Κ6

ΠΑΟΚ – Αίας Ευόσμου Κ8 και ΠΑΟΚ – Κανονιέρηδες Κ7 το Σάββατο 07.-03 στο γήπεδο Κανονιέρηδων (φιλικά)

Σχετικά Νέα

Το πρόγραμμα αγώνων των Τμημάτων Υποδομής

Με ορμή προς το τρίτο της σερί πρωτάθλημα η Κ19 αντιμετωπίζει τον Πανιώνιο στην Αθήνα, την Κυριακή 8 Μαρτίου, ενώ οι Κ17 και Κ15, υποδέχονται την Ξάνθη στη Σουρωτή.

06.03.2020

Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα αγώνων όλων των Τμημάτων Υποδομής για το Σάββατο 7 και την Κυριακή 8 Μαρτίου:

Κ19

Πανιώνιος – ΠΑΟΚ την Κυριακή 08.03 στις 11.00 στο γήπεδο Τραχώνων (Super League)

Κ17

ΠΑΟΚ – Ξάνθη την Κυριακή 08.03 στις 13.30 στα γήπεδα Λώλας (Super League)

K15

ΠΑΟΚ – Ξάνθη την Κυριακή 08.03 στις 13.00 στα γήπεδα Λώλας (Super League)

Κ17-Κ15 (ΕΠΣΜ)

Ρεπό

Κ14

ΑΟ Πρωτέας Κ15 – ΠΑΟΚ το Σάββατο 07.03 στις 09.00 στο γήπεδο Μακεδονικού (φιλικό)

Κ13

ΠΑΟΚ – Αγ. Παρασκευή Βόλου  Κ14 την Κυριακή 08.03 στις 15.30 στα γήπεδα Planet (φιλικό)

Κ12

ΠΑΟΚ – Αγ. Παρασκευή Βόλου Κ13 την Κυριακή 08.03 στις 14.30 στα γήπεδα Planet (φιλικό)

Κ11

ΠΑΟΚ – Αγ. Παρασκευή Βόλου Κ12 την Κυριακή 08.03 στις 14.00 στα γήπεδα Planet (φιλικό)

Κ10

ΠΑΟΚ – Μπέμπηδες Κ11 το Σάββατο 07.03 στις 10.00 στο γήπεδο Λεόντων (φιλικό)

Κ9

ΠΑΟΚ – Αετοί Κ10 το Σάββατο 07.03 στις 09.00 στα γήπεδα Champions και ΒΑΟ Κ9 – ΠΑΟΚ το Σάββατο 07.03 στις 11.00 στο γήπεδο  Μακεδονικού (φιλικά)

Κ8

ΠΑΟΚ – Μύγδωνας Κ10 και ΠΑΟΚ – Μύγδωνας Κ9 την Κυριακή 08.03 στις 10.00 και στις 11.00 στο γήπεδο Μακεδονικού (φιλικά)

Κ7-Κ6

ΠΑΟΚ – Αίας Ευόσμου Κ8 και ΠΑΟΚ – Κανονιέρηδες Κ7 το Σάββατο 07.-03 στο γήπεδο Κανονιέρηδων (φιλικά)