Επόμενος Αγώνας VS
Array
(
    [0] => 826
    [1] => 14896
    [2] => 399
    [3] => 14460
)

Με Απόλλωνα Πόντου στην πρεμιέρα ο ΠΑΟΚ Β

Διεξήχθη σήμερα 11.09 η κλήρωση του νέου πρωταθλήματος της Super League 2 2023-24. Ο ΠΑΟΚ Β θα κάνει πρεμιέρα αντιμετωπίζοντας εκτός έδρας τον Απόλλωνα Πόντου.

11.09.2023

Το πρωτάθλημα αναμένεται να ξεκινήσει στις 24 Σεπτεμβρίου.

Στον Βόρειο όμιλο θα συμμετέχουν οι: ΠΑΟΚ Β, ΑΕΚ Β, ΑΕΛ, Ηρακλής, Μακεδονικός, Λεβαδειακός, Αιολικός, Κοζάνη, Νίκη Βόλου, Αναγέννηση Καρδίτσας, Απόλλων Πόντου, Καμπανιακός, Αλμωπός Αριδαίας.

· Ο Αλμωπός συμπεριελήφθη στην κλήρωση κι εφόσον υπάρξει πρόβλημα με το πιστοποιητικό του, θα αποχωρήσει από το πρωτάθλημα.

Στον Νότιο όμιλο, εξάλλου, συμμετέχουν οι: Παναθηναϊκός Β, Ολυμπιακός Β, Ηλιούπολη, Αιγάλεω, Τηλυκράτης, Γιούχτας, Χανιά, Διαγόρας, Ιωνικός, Παναχαϊκή, Athens Καλλιθέα, Καλαμάτα.

Αναλυτικά το πρόγραμμα του ΠΑΟΚ Β στο πρωτάθλημα έχει ως εξής:

Πρώτος Γύρος

1η Απόλλων Πόντου-ΠΑΟΚ Β

ΠΑΟΚ Β-Καμπανιακός

ΠΑΟΚ Β-ΑΕΚ Β

4η ΠΟΤ Ηρακλής-ΠΑΟΚ Β

ΠΑΟΚ Β-Αιολικός

6η Μακεδονικός–ΠΑΟΚ Β

ΠΑΟΚ Β-Αναγέννηση Καρδίτσας

8η ΑΕΛ-ΠΑΟΚ Β

9η Κοζάνη-ΠΑΟΚ Β

10η ΠΑΟΚ Β-Αλμωπός Αριδαίας

11η Ρεπό

12η ΠΑΟΚ Β-Λεβαδειακός

13η Νίκη Βόλου-ΠΑΟΚ Β

Δεύτερος Γύρος

14η ΠΑΟΚ Β-Απόλλων Πόντου

15η Καμπανιακός-ΠΑΟΚ Β

16η ΑΕΚ Β-ΠΑΟΚ Β

17η ΠΑΟΚ Β-ΠΟΤ Ηρακλής

18η Αιολικός-ΠΑΟΚ Β

19η ΠΑΟΚ Β-Μακεδονικός

20η Αναγέννηση Καρδίτσας-ΠΑΟΚ Β

21η ΠΑΟΚ Β-ΑΕΛ

22η ΠΑΟΚ Β-Κοζάνη

23η Αλμωπός Αριδαίας-ΠΑΟΚ Β

24η Ρεπό

25η Λεβαδειακός-ΠΑΟΚ Β

26η ΠΑΟΚ Β-Νίκη Βόλου

Σχετικά Νέα

Με Απόλλωνα Πόντου στην πρεμιέρα ο ΠΑΟΚ Β

Διεξήχθη σήμερα 11.09 η κλήρωση του νέου πρωταθλήματος της Super League 2 2023-24. Ο ΠΑΟΚ Β θα κάνει πρεμιέρα αντιμετωπίζοντας εκτός έδρας τον Απόλλωνα Πόντου.

11.09.2023

Το πρωτάθλημα αναμένεται να ξεκινήσει στις 24 Σεπτεμβρίου.

Στον Βόρειο όμιλο θα συμμετέχουν οι: ΠΑΟΚ Β, ΑΕΚ Β, ΑΕΛ, Ηρακλής, Μακεδονικός, Λεβαδειακός, Αιολικός, Κοζάνη, Νίκη Βόλου, Αναγέννηση Καρδίτσας, Απόλλων Πόντου, Καμπανιακός, Αλμωπός Αριδαίας.

· Ο Αλμωπός συμπεριελήφθη στην κλήρωση κι εφόσον υπάρξει πρόβλημα με το πιστοποιητικό του, θα αποχωρήσει από το πρωτάθλημα.

Στον Νότιο όμιλο, εξάλλου, συμμετέχουν οι: Παναθηναϊκός Β, Ολυμπιακός Β, Ηλιούπολη, Αιγάλεω, Τηλυκράτης, Γιούχτας, Χανιά, Διαγόρας, Ιωνικός, Παναχαϊκή, Athens Καλλιθέα, Καλαμάτα.

Αναλυτικά το πρόγραμμα του ΠΑΟΚ Β στο πρωτάθλημα έχει ως εξής:

Πρώτος Γύρος

1η Απόλλων Πόντου-ΠΑΟΚ Β

ΠΑΟΚ Β-Καμπανιακός

ΠΑΟΚ Β-ΑΕΚ Β

4η ΠΟΤ Ηρακλής-ΠΑΟΚ Β

ΠΑΟΚ Β-Αιολικός

6η Μακεδονικός–ΠΑΟΚ Β

ΠΑΟΚ Β-Αναγέννηση Καρδίτσας

8η ΑΕΛ-ΠΑΟΚ Β

9η Κοζάνη-ΠΑΟΚ Β

10η ΠΑΟΚ Β-Αλμωπός Αριδαίας

11η Ρεπό

12η ΠΑΟΚ Β-Λεβαδειακός

13η Νίκη Βόλου-ΠΑΟΚ Β

Δεύτερος Γύρος

14η ΠΑΟΚ Β-Απόλλων Πόντου

15η Καμπανιακός-ΠΑΟΚ Β

16η ΑΕΚ Β-ΠΑΟΚ Β

17η ΠΑΟΚ Β-ΠΟΤ Ηρακλής

18η Αιολικός-ΠΑΟΚ Β

19η ΠΑΟΚ Β-Μακεδονικός

20η Αναγέννηση Καρδίτσας-ΠΑΟΚ Β

21η ΠΑΟΚ Β-ΑΕΛ

22η ΠΑΟΚ Β-Κοζάνη

23η Αλμωπός Αριδαίας-ΠΑΟΚ Β

24η Ρεπό

25η Λεβαδειακός-ΠΑΟΚ Β

26η ΠΑΟΚ Β-Νίκη Βόλου

Σχετικά Νέα

Με Απόλλωνα Πόντου στην πρεμιέρα ο ΠΑΟΚ Β

Διεξήχθη σήμερα 11.09 η κλήρωση του νέου πρωταθλήματος της Super League 2 2023-24. Ο ΠΑΟΚ Β θα κάνει πρεμιέρα αντιμετωπίζοντας εκτός έδρας τον Απόλλωνα Πόντου.

11.09.2023

Το πρωτάθλημα αναμένεται να ξεκινήσει στις 24 Σεπτεμβρίου.

Στον Βόρειο όμιλο θα συμμετέχουν οι: ΠΑΟΚ Β, ΑΕΚ Β, ΑΕΛ, Ηρακλής, Μακεδονικός, Λεβαδειακός, Αιολικός, Κοζάνη, Νίκη Βόλου, Αναγέννηση Καρδίτσας, Απόλλων Πόντου, Καμπανιακός, Αλμωπός Αριδαίας.

· Ο Αλμωπός συμπεριελήφθη στην κλήρωση κι εφόσον υπάρξει πρόβλημα με το πιστοποιητικό του, θα αποχωρήσει από το πρωτάθλημα.

Στον Νότιο όμιλο, εξάλλου, συμμετέχουν οι: Παναθηναϊκός Β, Ολυμπιακός Β, Ηλιούπολη, Αιγάλεω, Τηλυκράτης, Γιούχτας, Χανιά, Διαγόρας, Ιωνικός, Παναχαϊκή, Athens Καλλιθέα, Καλαμάτα.

Αναλυτικά το πρόγραμμα του ΠΑΟΚ Β στο πρωτάθλημα έχει ως εξής:

Πρώτος Γύρος

1η Απόλλων Πόντου-ΠΑΟΚ Β

ΠΑΟΚ Β-Καμπανιακός

ΠΑΟΚ Β-ΑΕΚ Β

4η ΠΟΤ Ηρακλής-ΠΑΟΚ Β

ΠΑΟΚ Β-Αιολικός

6η Μακεδονικός–ΠΑΟΚ Β

ΠΑΟΚ Β-Αναγέννηση Καρδίτσας

8η ΑΕΛ-ΠΑΟΚ Β

9η Κοζάνη-ΠΑΟΚ Β

10η ΠΑΟΚ Β-Αλμωπός Αριδαίας

11η Ρεπό

12η ΠΑΟΚ Β-Λεβαδειακός

13η Νίκη Βόλου-ΠΑΟΚ Β

Δεύτερος Γύρος

14η ΠΑΟΚ Β-Απόλλων Πόντου

15η Καμπανιακός-ΠΑΟΚ Β

16η ΑΕΚ Β-ΠΑΟΚ Β

17η ΠΑΟΚ Β-ΠΟΤ Ηρακλής

18η Αιολικός-ΠΑΟΚ Β

19η ΠΑΟΚ Β-Μακεδονικός

20η Αναγέννηση Καρδίτσας-ΠΑΟΚ Β

21η ΠΑΟΚ Β-ΑΕΛ

22η ΠΑΟΚ Β-Κοζάνη

23η Αλμωπός Αριδαίας-ΠΑΟΚ Β

24η Ρεπό

25η Λεβαδειακός-ΠΑΟΚ Β

26η ΠΑΟΚ Β-Νίκη Βόλου