Επόμενος Αγώνας VS Granada CF
Array
(
    [0] => 399
    [1] => 6883
    [2] => 433
    [3] => 444
    [4] => 429
    [5] => 439
)

To αγωνιστικό πρόγραμμα των Τμημάτων Υποδομής

Επιστροφή στις υποχρεώσεις της Super League με ντέρμπι, καθώς ο ΠΑΟΚ ταξιδεύει στην Αθήνα για να αντιμετωπίσει την ΑΕΚ, στο ματς που θα γίνει το πρωί του Σαββάτου. Συνεχίζονται φυσικά, τα πρωταθλήματα της Ενωσης, ενώ για τους πολύ «μικρούς» μας έχουν προγραμματιστεί ενδιαφέροντα φιλικά.

16.10.2020

Δείτε αναλυτικά τους  αγώνες των Τμημάτων Υποδομής για το Σάββατο 17 και την Κυριακή 18 Οκτωβρίου:

Κ19

ΑΕΚ – ΠΑΟΚ το Σάββατο 17.10 στις 10.30 στο Δημοτικό Γήπεδο Αρτέμιδας (Super League)

Κ17 

Νίκη Αγκαθιάς – ΠΑΟΚ το Σάββατο 17.10 στις 16.00 στο γήπεδο Αγκαθιάς (φιλικό)

K16 

ΠΑΟΚ – Λαμία τo Σάββατο 17.10 στις  14.00 στο Αθλητικό Κέντρο Λώλας (Super League K17)

Κ15 

ΠΑΟΚ – Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης Κ17 το Σάββατο 17.10 στις 11.00 στο γήπεδο Ευκαρπίας (Πρωτάθλημα Κ17 ΕΠΣΜ)

Κ14  

Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών – ΠΑΟΚ το Σάββατο 17.10 στις 13.00 στο γήπεδο Παύλου Μελά (Πρωτάθλημα Κ15 ΕΠΣΜ)

Κ13 

Αρης Κ14 – ΠΑΟΚ το Σάββατο 17.10 στις 17.00 στο γήπεδο Μ. Αλεξάνδρου (Πρωτάθλημα Κ14 ΕΠΣΜ)

Κ12 

ΠΑΟΚ – Ακαδημίες Μίκρας το Σάββατο 17.10 στις 09.00 στο Αθλητικό Κέντρο Planet  (Πρωτάθλημα Κ13 ΕΠΣΜ)

Κ11 

Μακεδονικός – ΠΑΟΚ το Σάββατο 17.10 στις 13.00 στο Αθλητικό Κέντρο Μακεδονικού (φιλικό)

Κ10  

ΠΑΟΚ – Μακεδονικός Κ11 το Σάββατο 17.10 στις 09.00 στο Αθλητικό Κέντρο Planet (φιλικό)

K9  

ΠΑΟΚ –Aετοί Κ10 και ΠΑΟΚ – ΠΑΟΔ Κ10 το Σάββατο 17.10 στις 13.00 και 14.00 στο Αθλητικό Κέντρο Champions (φιλικά)

Κ8 

ΠΑΟΚ – ΠΑΟΔ K9 το Σάββατο 17.10 στις 09.15 στο Αθλητικό Κέντρο Champions (φιλικό)

Κ7-Κ6 

ΠΑΟΚ – Φίλυρο το Σάββατο 17.10 στις 10.00 στο Αθλητικό Κέντρο Μακεδονικού (φιλικό)

Σχετικά Νέα

To αγωνιστικό πρόγραμμα των Τμημάτων Υποδομής

Επιστροφή στις υποχρεώσεις της Super League με ντέρμπι, καθώς ο ΠΑΟΚ ταξιδεύει στην Αθήνα για να αντιμετωπίσει την ΑΕΚ, στο ματς που θα γίνει το πρωί του Σαββάτου. Συνεχίζονται φυσικά, τα πρωταθλήματα της Ενωσης, ενώ για τους πολύ «μικρούς» μας έχουν προγραμματιστεί ενδιαφέροντα φιλικά.

16.10.2020

Δείτε αναλυτικά τους  αγώνες των Τμημάτων Υποδομής για το Σάββατο 17 και την Κυριακή 18 Οκτωβρίου:

Κ19

ΑΕΚ – ΠΑΟΚ το Σάββατο 17.10 στις 10.30 στο Δημοτικό Γήπεδο Αρτέμιδας (Super League)

Κ17 

Νίκη Αγκαθιάς – ΠΑΟΚ το Σάββατο 17.10 στις 16.00 στο γήπεδο Αγκαθιάς (φιλικό)

K16 

ΠΑΟΚ – Λαμία τo Σάββατο 17.10 στις  14.00 στο Αθλητικό Κέντρο Λώλας (Super League K17)

Κ15 

ΠΑΟΚ – Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης Κ17 το Σάββατο 17.10 στις 11.00 στο γήπεδο Ευκαρπίας (Πρωτάθλημα Κ17 ΕΠΣΜ)

Κ14  

Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών – ΠΑΟΚ το Σάββατο 17.10 στις 13.00 στο γήπεδο Παύλου Μελά (Πρωτάθλημα Κ15 ΕΠΣΜ)

Κ13 

Αρης Κ14 – ΠΑΟΚ το Σάββατο 17.10 στις 17.00 στο γήπεδο Μ. Αλεξάνδρου (Πρωτάθλημα Κ14 ΕΠΣΜ)

Κ12 

ΠΑΟΚ – Ακαδημίες Μίκρας το Σάββατο 17.10 στις 09.00 στο Αθλητικό Κέντρο Planet  (Πρωτάθλημα Κ13 ΕΠΣΜ)

Κ11 

Μακεδονικός – ΠΑΟΚ το Σάββατο 17.10 στις 13.00 στο Αθλητικό Κέντρο Μακεδονικού (φιλικό)

Κ10  

ΠΑΟΚ – Μακεδονικός Κ11 το Σάββατο 17.10 στις 09.00 στο Αθλητικό Κέντρο Planet (φιλικό)

K9  

ΠΑΟΚ –Aετοί Κ10 και ΠΑΟΚ – ΠΑΟΔ Κ10 το Σάββατο 17.10 στις 13.00 και 14.00 στο Αθλητικό Κέντρο Champions (φιλικά)

Κ8 

ΠΑΟΚ – ΠΑΟΔ K9 το Σάββατο 17.10 στις 09.15 στο Αθλητικό Κέντρο Champions (φιλικό)

Κ7-Κ6 

ΠΑΟΚ – Φίλυρο το Σάββατο 17.10 στις 10.00 στο Αθλητικό Κέντρο Μακεδονικού (φιλικό)

Σχετικά Νέα

To αγωνιστικό πρόγραμμα των Τμημάτων Υποδομής

Επιστροφή στις υποχρεώσεις της Super League με ντέρμπι, καθώς ο ΠΑΟΚ ταξιδεύει στην Αθήνα για να αντιμετωπίσει την ΑΕΚ, στο ματς που θα γίνει το πρωί του Σαββάτου. Συνεχίζονται φυσικά, τα πρωταθλήματα της Ενωσης, ενώ για τους πολύ «μικρούς» μας έχουν προγραμματιστεί ενδιαφέροντα φιλικά.

16.10.2020

Δείτε αναλυτικά τους  αγώνες των Τμημάτων Υποδομής για το Σάββατο 17 και την Κυριακή 18 Οκτωβρίου:

Κ19

ΑΕΚ – ΠΑΟΚ το Σάββατο 17.10 στις 10.30 στο Δημοτικό Γήπεδο Αρτέμιδας (Super League)

Κ17 

Νίκη Αγκαθιάς – ΠΑΟΚ το Σάββατο 17.10 στις 16.00 στο γήπεδο Αγκαθιάς (φιλικό)

K16 

ΠΑΟΚ – Λαμία τo Σάββατο 17.10 στις  14.00 στο Αθλητικό Κέντρο Λώλας (Super League K17)

Κ15 

ΠΑΟΚ – Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης Κ17 το Σάββατο 17.10 στις 11.00 στο γήπεδο Ευκαρπίας (Πρωτάθλημα Κ17 ΕΠΣΜ)

Κ14  

Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών – ΠΑΟΚ το Σάββατο 17.10 στις 13.00 στο γήπεδο Παύλου Μελά (Πρωτάθλημα Κ15 ΕΠΣΜ)

Κ13 

Αρης Κ14 – ΠΑΟΚ το Σάββατο 17.10 στις 17.00 στο γήπεδο Μ. Αλεξάνδρου (Πρωτάθλημα Κ14 ΕΠΣΜ)

Κ12 

ΠΑΟΚ – Ακαδημίες Μίκρας το Σάββατο 17.10 στις 09.00 στο Αθλητικό Κέντρο Planet  (Πρωτάθλημα Κ13 ΕΠΣΜ)

Κ11 

Μακεδονικός – ΠΑΟΚ το Σάββατο 17.10 στις 13.00 στο Αθλητικό Κέντρο Μακεδονικού (φιλικό)

Κ10  

ΠΑΟΚ – Μακεδονικός Κ11 το Σάββατο 17.10 στις 09.00 στο Αθλητικό Κέντρο Planet (φιλικό)

K9  

ΠΑΟΚ –Aετοί Κ10 και ΠΑΟΚ – ΠΑΟΔ Κ10 το Σάββατο 17.10 στις 13.00 και 14.00 στο Αθλητικό Κέντρο Champions (φιλικά)

Κ8 

ΠΑΟΚ – ΠΑΟΔ K9 το Σάββατο 17.10 στις 09.15 στο Αθλητικό Κέντρο Champions (φιλικό)

Κ7-Κ6 

ΠΑΟΚ – Φίλυρο το Σάββατο 17.10 στις 10.00 στο Αθλητικό Κέντρο Μακεδονικού (φιλικό)