Από τα πέντε του χρόνια εκπαιδεύεται στον ΠΑΟΚ ο Μιχαήλ Πουρλιοτόπουλος κι έχει εξελιχθεί σε έναν ιδιαίτερα σταθερό κάτω από την εστία τερματοφύλακα. Χαρακτηρίζεται από την ομαδικότητα που επιδεικνύει και την προσήλωσή του στην ομάδα.
Από τα πέντε του χρόνια εκπαιδεύεται στον ΠΑΟΚ ο Μιχαήλ Πουρλιοτόπουλος κι έχει εξελιχθεί σε έναν ιδιαίτερα σταθερό κάτω από την εστία τερματοφύλακα. Χαρακτηρίζεται από την ομαδικότητα που επιδεικνύει και την προσήλωσή του στην ομάδα.
Από τα πέντε του χρόνια εκπαιδεύεται στον ΠΑΟΚ ο Μιχαήλ Πουρλιοτόπουλος κι έχει εξελιχθεί σε έναν ιδιαίτερα σταθερό κάτω από την εστία τερματοφύλακα. Χαρακτηρίζεται από την ομαδικότητα που επιδεικνύει και την προσήλωσή του στην ομάδα.